PANASONIC PANASONIC PANASONIC

JBL tipy na leto

0

JBL LIVE 460NC         

Slúchadlá JBL Live 460NC sú vybavené 40 mm meničmi a poskytujú zvuk JBL Signature zvýraznený zlepšenými basmi. Na nerušené počúvanie hudby sú vybavené funkciou Adaptive Noise Canceling, vďaka čomu sú super spoločník na cesty a dovolenku, no ak chcete zostať v kontakte so svojím okolím, môžete využiť funkciu Smart Ambient. Slúchadlá spolupracujú s obľúbenými hlasovými asistentmi, stačí poklepať na mušľu a vysloviť otázku. Navyše ak si nastavíte Hey Google, môžete aktivovať svoje funkcie JBL Live 460NC hlasovým ovládaním. Slúchadlá vydržia až 50 hodín bez ANC a po vybití batérie vám audiokábel umožní počúvať ďalej. Ak slúchadlá nepoužívate, prehrávanie sa automaticky pozastaví. Funkcia Fast Pair od Googlu vám navyše umožní ich rýchle spárovanie so zariadením. JBL Live 460NC sú kompatibilné s mobilnou aplikáciou My JBL Headphones a sú dostupné v 4 farbách. Vďaka tomu sú super spoločníkom na vaše cesty a dovolenku.

Cena: 129 €
Viac informácií: www.jbl.sk

JBL CHARGE 5

Svojím typickým dizajnom predstavuje JBL Charge 5 dnes akýsi štandard v prenosných reproduktoroch.  Dvojica meničov, výškový s priemerom 20 mm a hranatý stredobasový s rozmermi 50 × 90 mm, zabezpečia kvalitný a výkonný zvuk s basmi posilnenými dvojicou pasívnych žiaričov na krajoch a výkonom až 40 W RMS. Veľká batéria s kapacitou 27 Wh zvládne až 20 hodín prehrávania, pričom môže v role powerbanku napájať váš mobil. Vodotesný a prachotesný Charge 5 s ochranou triedy IP67 bude ideálnym spoločníkom na vaše letné výjazdy k vode či do prírody. Pomocou funkcie PartyBoost umožní pripojiť viac reproduktorov podporujúcich JBL PartyBoost, aby bol zvuk dostatočne silný aj vo väčších priestoroch. Nová generácia prichádza aj v nových farbách, inšpirovaných najnovšími trendmi pouličnej módy.

Cena: 179 €
Viac informácií: www.jbl.sk

JBL TUNER 2

Samostatný reproduktor je super, ale prečo ho rovno neskombinovať s kvalitným rádiom? Presne tak to robí nový JBL Tuner 2. K bežným funkciám bluetooth reproduktora pripája ešte príjem rádia, a to rovno v najnovších digitálnych normách DAB a DAB+, ale aj v dobre známom pásme FM. Rádiá či streamovanú hudbu si tak môžete vychutnávať až 12 hodín a vďaka ochrane IPX7 sa nemusíte báť vziať  JBL Tuner 2 ani do prírody, k bazénu či na pláž. S výkonom 5W RMS postačí na bežné každodenné počúvanie. Svoje obľúbené stanice môžete mať uložené pod  5 tlačidlami predvolieb a ľahko čitateľné informácie o stanici budú rolovať na veľkom LCD displeji. Vďaka svojim kompaktným rozmerom zariadenie nezaberie veľa priestoru vo vašej plážovej výbave, dostanete ho naviac aj v bielej farbe.

Cena: 99 €
Viac informácií: www.jbl.sk

JBL TUNE 130TWS

Ak často cestujete alebo máte radi pohyb v prírode, určite dobre padnú úplne bezdrôtové slúchadlá JBL TUNE 130TWS. Nabíjacia krabička napriek tomu, že je veľmi kompaktná a umožňuje pohodlné nosenie vo vrecku, poskytne až 3-násobné nabitie slúchadiel, čo zaručí počúvanie mimo civilizácie až na 40 hodín. Vodovzdorný dizajn vám ponúkne celodenný komfort za každého počasia aj pri aktívnom pohybe. Pri hovoroch využívajú slúchadlá až štvoricu mikrofónov na aktívne potlačenie okolitých ruchov, takže môžete telefonovať aj v hlučnejšom prostredí. S technológiou Active Noise Canceling a Smart Ambient si vyberiete, či sa chcete izolovať od okolitého sveta alebo komunikovať s okolím. Nastavenia slúchadiel zabezpečuje aplikácia JBL Headphones. Slúchadlá sú dostupné v 4 farbách, takže vyhovejú najrôznejším požiadavkám.

Cena: 99 € (aktuálne v akcii za 79 EUR)
Viac informácií: www.jbl.sk

 

Zobrazit Galériu

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať