SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

JBL za vysvedčenie

Tipy na darčeky
0

JBL Tune 520BT

Ľahké a pohodlné slúchadlá s mušľami priliehajúcimi na uši, takže nie ste úplne ­izolovaní od okolia. Vďaka technológii JBL Pure Bass a podpore bluetooth 5.3 si vychutnáte kvalitný zvuk, bohatý na basy. Zvuk si môžete upraviť podľa vlastných preferencií ekvalizérom v aplikácii JBL Headphones.

Oceníte jednoduché ovládanie pomocou praktických tlačidiel. Ak pozeráte video na notebooku alebo tablete  a niekto vám volá, slúchadlá sa prepnú na váš mobil. Batéria vydrží 57 hodín a 5 minút nabíjania stačí na 3 hodiny počúvania. Slúchadlá sú k dispozícii v bielej, čiernej, modrej a svetlo fialovej farbe.

CENA: 59,99  €
Viac informácií: www.jbl.sk

JBL Wave Beam

Dizajnové pohodlné slúchadlá TWS odolné proti striekajúcej vode a prachu môžete po­užívať pri akejkoľvek aktivite a počasí. Funkcia Smart Ambient umožňuje pridanie zvukov z okolia. TalkThru vám umožní počuť seba aj ľudí okolo vás bez toho, aby ste si museli pri krátkom rozhovore vyberať slúchadlá z uší.

Technológia JBL Deep Bass Sound spolu s 8 mm akustickými meničmi je zárukou kvalitného zvuku naprieč celým počuteľným spektrom. Celková výdrž batérií v slúchadlách a nabíjacom puzdre je 32 hodín, takže bez nabíjania v pohode zvládnete aj predĺžený víkend. Slúchadlá sú kompatibilné s aplikáciou JBL Headphones. V ponuke sú farebné varianty black, beige, blue a white.

CENA: 79,99 €
Viac informácií: www.jbl.sk

JBL GO3 ECO

Kompaktný štýlový prenosný vodotesný a prachotesný reproduktor s odvážnym štýlom, výraznými, ostrými detailmi a bohatým zvukom JBL Original Pro Sound. Integrované pútko umožňuje ľahké zavesenie kamkoľvek, prípadne nosenie na opasku.

Technológia JBL Pro Sound znamená, že zvukoví majstri v JBL ho vzhľadom na kompaktné rozmery vyladili veľmi dobre. Batériu nabijete približne za 2 a pol hodiny a pri primeranej hlasitosti vám reproduktor na jedno nabitie vydrží hrať približne 5 hodín. Reproduktor je vyrobený z 90 % recyklovaného plastu a priezvučná látka dokonca zo 100 % recyklovaného materiálu. V závislosti od vášho štýlu si môžete vybrať zelenú, modrú alebo bielu farbu.

CENA: 44,99  €​
Viac informácií: www.jbl.sk

JBL Quantum 100

Herné slúchadlá s odoberateľným mikrofónom vám verne sprostredkujú všetky zvuky vašich obľúbených hier od najtichších krokov po najhlučnejšie dunivé výstrely a laserové výboje. Káblové pripojenie je zárukou nulovej latencie. Bohato čalúnené náušníky z ľahkej pamäťovej peny zaistia maximálne pohodlie aj pri dlhých herných maratónoch.

Technológia JBL QuantumSOUND Signature dolaďuje zvuk tak, aby ste sa aj zvukovo dostali do stredu akcie a počuli každého, aj toho najtichšie sa zakrádajúceho protivníka. Mikrofón je vyladený na optimálny prenos hlasu. Slúchadlá sú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach.

CENA: 39,99  €
Viac informácií: www.jbl.sk

 

Zobrazit Galériu

JBL

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať