Samsung_03 Samsung_03 Samsung_03 Advertisement

Knižné novinky

0

Hovor ako TED

Chcete, aby vás ostatní počúvali? Aby ste zaujali, musíte svoje nápady vedieť predať. To je zručnosť, ktorá otvára bránu k splneniu vašich snov. Dobre formulované a podané myšlienky môžu zmeniť svet. Táto kniha odhaľuje techniky najlepších spíkrov TED z celého sveta. Učte sa od tých najlepších! Aj vy to môžete dokázať.

Autor: Carmine Gallo

Vydavateľ: www.albatrosmedia.sk

Odp. cena: 12,99 EUR

Angry Birds vo filme – Aktivity so samolepkami

Ponor sa do sveta Angry Birds a uži si zábavu s Redom, Chuckom, Bombom a so všetkými ďalšími! Táto kniha je nabitá hravými aktivitami, bludiskami, hádankami, maľovankami a spolu so zábavnými faktmi o bláznivých obyvateľoch Piplandu ti zaručí veľa zábavy.

Vydavateľ: www.albatrosmedia.sk

Odp. cena: 5,99 EUR

Veľká encyklopédia s 3D obrázkami – Zaniknuté civilizácie

Precestujte spolu s nami štyri svetadiely a prejdite sa ulicami dávno zaniknutých miest. Navštívime Tróju, Kartágo, Pompeje, vystúpime do hôr k Machu Picchu, vydáme sa na púť k chrámom v Angkor Vate, preskúmame hrobku prvého cisára alebo vyrazíme za pokladmi El Dorada. Zážitok z knihy umocnia špeciálne upravené obrázky a 3D okuliare, ktoré vás prenesú priamo do srdca pyramídy alebo do ulíc bájnej Atlantídy.

Vydavateľ: www.albatrosmedia.sk

Odp. cena: 11,99 EUR

Drony

Chcete si zaobstarať alebo postaviť dron? Zaujímajú vás oblasti, v ktorých môžete dron využiť, alebo sa len chcete zlepšiť v lietaní a využiť ich potenciál na maximum? V príručke nájdete všetko, čo o bezpilotných leteckých prostriedkoch potrebujete vedieť. Oboznámite sa so širokým spektrom aktivít, v ktorých ich možno využívať, ich výhodami i nevýhodami, ale aj kritériami, podľa ktorých vybrať to najvhodnejšie zariadenie.

Autor: Jakub Karas a Tomaš Tichy

Vydavateľ: www.albatrosmedia.sk

Odp. cena: 16,49 EUR

Bylinková radosť

Zistite podrobnosti o úrode, používaní jedlých kvetov, základnom spracovaní, príprave čajov a sušení vašich výpestkov. Ale v knihe je aj veľa ďalších vecí – o vzťahu medzi bylinkami a ružami, o rôznych typoch záhonov, vhodných na pestovanie byliniek, o využití balkóna alebo terasy. Dozviete sa aj to, ako si navodiť atmosféru južných krajín a urobiť peknú kyticu či bylinkový veniec.

Autor: Ursula Braun-Bernhart

Vydavateľ: GRADA, www.grada.sk

Odp. cena: 11,30 EUR

Komunikácia na počítači pre seniorov

Kniha dáva odpovede všetkým, ktorí chcú komunikovať s rodinou a priateľmi, posielať im fotografie, trochu surfovať po internete a zároveň sa nechcú zdržovať s programami, funkciami a ďalšími „počítačovými“ podrobnosťami. Berie do úvahy najčastejšie otázky a problémy seniorov a predkladá zrozumiteľné postupy, ktoré stručne opisujú jednotlivé programy a riešia konkrétne situácie.

Autor: Mojmír Král, David Král

Vydavateľ: GRADA, www.grada.sk

Odp. cena: 8,36 EUR

Ríša snov

Rosanes má jedinečný a originálny štýl čiernobielej kresby a jeho diela priťahujú pozornosť fanúšikov zo všetkých vekových kategórií. Zvieratá a ľudia sú vytvorení z osobitných a neobvyklých predmetov - skvelá sova inšpirovaná steam-punkom vznikla z ozubených koliesok, leviu hrivu tvorí spleť prepletených káblov, drôtov a rúr. Kompozície sú plné detailov a medzi nimi sú skryté predmety, ktoré môžete hľadať.

Autor: Kerby Rosanes

Vydavateľ: GRADA, www.grada.sk

Odp. cena: 10,46 EUR

Prestaňte sa v práci stresovať

Táto publikácia sa venuje stresu spojenému s prácou. Odhaľuje jeho najčastejšie príčiny, predovšetkým však to, ako si s ním poradiť.  Ukazuje, že hlavným alebo jediným zdrojom stresu nebýva sama práca, ale ani šéf či kolegovia. Často si totiž škodíme sami. Stresujeme sa minulými situáciami, ktoré už nemôžeme ovplyvniť, alebo naopak, budúcimi, ktoré pravdepodobne nikdy nenastanú.

Autor: Jan Urban

Vydavateľ: GRADA, www.grada.sk

Odp. cena: 8,36 EUR

Zobrazit Galériu

Redakcia PC REVUE

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať