ESET_122023 ESET_122023 ESET_122023

LEARN & TECH PRVÝKRÁT V BRATISLAVE!

Tlačové správy
0

Firemné vzdelávanie, známy časopis a organizátor konferencií a ďalších eventov, sa rozhodol v spolupráci so spoločnosťou e-learnmedia usporiadať v roku 2023 showcase technológií vo firemnom vzdelávaní LEARN & TECH prvýkrát na Slovensku, konkrétne 23.3.2023 v Bratislave.

SAMSUNG 09 Advertisement  

LEARN & TECH je unikátna prehliadka tvorcov moderných e-learningov, vzdelávacích webov a výučbových videí, aplikácií, videotréningov alebo umelých realít, ktorí počas eventu predstavia svoje produkty určené na vzdelávanie vo firmách, podnikoch ale aj na úradoch.

 „Za čtyři roky, kdy tuto akci pořádáme, se mnohé změnilo – i díky pandemii koronaviru, která technologický boom akcelerovala snad ve všech oblastech života. Přesto je řada firem, pro něž je e-learning stále jakousi „klikačkou“, tedy sérií obrazovek s texty, na jejichž konci je test. Ale to je už technologická prehistorie…,“ vysvetľuje Tomáš Langer z Firemního vzdělávání.

Využite túto jedinečnú príležitosť určenú pre personalistov zaoberajúcich sa rozvojom a vzdelávaním svojich zamestnancov, L&D a T&D manažérov organizácií. Príďte si vyskúšať na vlastnej koži najnovšie technologické trendy a novinky pre firemné vzdelávanie a využite možnosť konzultovať možnosti použitia týchto technológií vo svojej organizácii

 „Myslím si, že řada obav z technologií pramení z toho, že si je lidé nevyzkoušeli, a tak o možnosti jejich využití mají zkreslené představy. A to chceme naší akcí změnit," uzavírá Langer.

Showcase bude zakončená panelovou diskusiou na tému využitia technológií vo vzdelávaní a rozvoji zamestnancov.

Podrobné informácie a vstupenky nájdete na www.learnandtech.eu.

LEARN & TECH

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať