CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Lepšia.TV predstavuje nový balíček Lepšia.TV MAX

Tlačové správy
0

Lepšia.TV do svojej ponuky pridala nový balíček Lepšia.TV MAX, ktorý má oproti štandardnému balíčku ďalších 10 staníc, sledovanie až 100 dní spätne a možnosť sledovania vo vysokom rozlíšení 4K.

Veľkým lákadlom nového balíčka je rozšírenie ponuky športových staníc. Na prianie užívateľov Lepšia.TV do ponuky pridáva stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Diváci si tak môžu užiť obrovskú škálu športov vrátane živých prenosov NHL, UFC, tenisu, NBA alebo Moto GP. V rámci balíčka je rovnako aj stanica FightBox, ktorá sa zameriava na bojové umenia.

Milovníkov filmov a seriálov poteší pridanie staníc AXN, AXN White a AXN Black, ktoré prinášajú nonstop záplavu akčných, romantických i kriminálnych filmov a seriálov. Výber je navyše rozšírený aj o stanicu Nova International, ktorá prináša divákom obľúbené programy ako je Ulica, Ordinácia v ružovej záhrade alebo Na vode.

Lepšia.TV nezabudla ani na milovníkov prírody. Do balíčka MAX pridáva aj stanicu Fishing and Hunting, ktorá vysiela programy z oblasti rybolovu a poľovníctva. Na stanici NASA TV a Love Nature 4K navyše sprístupnila sledovanie vo vysokom 4K rozlíšení. Vysoké 4K rozlíšenie je tiež dostupné pri stanici pre dospelých Extasy 4K.

Balíček Lepšia.TV MAX stojí 7.39 € mesačne na prvé dva mesiace a potom 11,49 € mesačne a prináša 130 TV staníc, sledovanie až 100 dní spätne, 1800 filmov a sledovanie v 4K. Samozrejme bez záväzku a s možnosťou kedykoľvek balíček zmeniť alebo úplne zrušiť.

Zmeny sa odohrali ale aj v balíčku KLASIK, kde boli pridané tri stanice. Konkrétne ide o stanice Trojka, Markíza Krimi a detskú ukrajinskú stanicu Nickelodeon Ukraine Pluto TV.

Trojka je pohodová, reprezentuje to najlepšie, čo vytvorila Československá televízia. Je najmä pre divákov starších ako 60 rokov. Markíza Krimi prináša poriadnu dávku napätia pri kriminálnych programov a Nickelodeon Ukraine Pluto TV kombinuje obsah kanálov Nickelodeon, Nick Toons a Nick Jr. Deti sa tak môžu tešiť na všetky ich obľúbené programy na jednom mieste.

Balíček Lepšia.TV KLASIK stojí 3.99 € mesačne na prvé dva mesiace a potom 7,39 € mesačne.

Zobrazit Galériu

Lepšia.TV

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať