SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Limitovaná edícia IQOS 3 DUO WE

3

Apríl je rozmanitý mesiac, raz vykukne slnko, inokedy nás prekvapí počasie. Je plný prekvapení a taká je aj nová limitovaná edícia bezdymovej alternatívy IQOS, ktorá v týchto dňoch prichádza na slovenský trh. Rozmanitá, svieža, hravá...

Teplé mesiace priam volajú po sviežich farbách, nových inšpiráciách a motivácii urobiť niečo viac v boji proti zlozvykom. A tých môžeme mať po zimných mesiacoch o čosi viac. So závanom čerstvého jarného vzduchu, prvými slnečnými lúčmi prichádza aj motivácia vybehnúť von, začať sa starať o svoje telo zvonka i zvnútra a pozrieť sa na všetky svoje zlozvyky, s ktorými by sme chceli prestať.

Medzi časté zlozvyky patrí i fajčenie. No a práve v boji proti klasickým cigaretám zostávajú fajčiari často veľmi rýchlo bez motivácie. Dôkazom toho je napríklad fakt, že len priemerne štyri percentá fajčiarov dokážu z vlastného rozhodnutia úplne skončiť s fajčením. A to je veľmi nízke číslo. Motivácia je však pri zbavovaní sa zlozvykov kľúčová, bez nej sa pozitívne výsledky nedajú dosiahnuť. Menej rizikové nikotínové produkty, teda bezdymové zariadenia môžu byť riešením, ak dospelí fajčiari nedokážu s klasickými cigaretami prestať, respektíve ak vôbec nechcú. Vtedy majú možnosť zvoliť si alternatívu – tú bezdymovú. A tak aj súčasný trh s výrobkami, ktoré nehoria, sa za posledné roky výrazne rozvíja. To znamená, že ponuka výrobkov, ktoré majú potenciál znížiť zdravotné riziká pre dospelých fajčiarov, rastie.  Konkrétne hovoríme o zariadení IQOS, ktoré sa môže pochváliť prevratnou technológiou a k tomu zároveň jedinečným moderným dizajnom. Jeho prednosťou oproti klasickej cigarete je absencia produkcie cigaretového dymu. Namiesto neho vzniká používaním bezdymového zariadenia ­aerosól, ktorý sa v interiéri rozptýli a v porovnaní s klasickými cigaretami nezanecháva zápach.

Hľadanie alternatív? Dospelí fajčiari majú na výber

Vedeli ste, že bezdymové zariadenie IQOS prináša revolúciu vo vychutnávaní si tabaku bez vedľajších produktov horenia? A vedeli ste takisto, že viac ako 15 miliónov dospelých fajčiarov po celom svete prešlo na systém nahrievaného tabaku a prestalo fajčiť úplne? Najlepšie riešenie je v prvom rade prestať s fajčením úplne. Ak však už dospelý fajčiar nedokáže so svojím zlozvykom skoncovať úplne, lepšie riešenie je hľadanie bezdymových alternatív.

  

  

Pestrá a zaujímavá limitka

Práve v týchto dňoch prichádza na slovenský trh novinka – limitovaná edícia s názvom IQOS 3 DUO WE, ktorá už na prvý pohľad zaujme pozornosť dospelého fajčiara či používateľa bezdymových zariadení.  Bezdymová alternatíva v príjemnom vyhotovení tyrkysovej farby prináša sviežosť a rozmanitosť – to, čo patrí k jari. Nápaditý bočný kryt jej zas dodáva šmrnc a celkový dizajn eleganciu.

IQOS 3 DUO WE je inšpirovaný pestrou škálou farieb a jeho budúci majiteľ alebo majiteľka odzrkadľuje určitú dávku individuality a autenticity. Limitovaná edícia si nájde svoje miesto u tých dospelých fajčiarov alebo používateľov bezdymových zariadení – či už sú to dámy, alebo páni –, ktorí radi vytŕčajú z radu, sú jedineční a túžia byť in. Zároveň nová edícia prichádza s limitovanou kolekciou vrchných krytov rovnako vo sviežich farbách.

Typický cigaretový dym je out

Originálny vzhľad však nie je všetko, aj táto limitovaná edícia je výnimočná svojimi benefitmi oproti klasickým cigaretám. IQOS 3 DUO WE tabak nespaľuje, ale nahrieva a nie je zdrojom pasívneho fajčenia. Aerosól, ktorý sa uvoľňuje pri jeho používaní, nezadymí  miestnosť. Obsahuje významne menej škodlivín ako cigaretový dym, pričom je zložený prevažne z vodnej pary, nikotínu a glycerínu. Limitovaná edícia IQOS 3 DUO WE prichádza na Slovensko v apríli – v predaji je od 6. apríla 2022.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Zobrazit Galériu

3 komentáre

ako toto môže vôbec prejsť editorom ? reakcia na: Limitovaná edícia IQOS 3 DUO WE

18.4.2022 18:04
svieža a hravá ? čo rakovina hrtanu ? celý svet robí čo môže aby podporil ľudí zbaviť sa závislosti na fajčení.....
Hanbite sa ! Za peniaze čokoľvek ?
Reagovať

Reklama maskovaná za článok reakcia na: Limitovaná edícia IQOS 3 DUO WE

11.4.2022 21:04
Myslím že korektné označenie článku by bolo reklama a nie magazín.
Reagovať

Kto normalny by si kupoval cigarety, ked na Slovensku ludia nemaju co zrat reakcia na: Limitovaná edícia IQOS 3 DUO WE

11.4.2022 14:04
Nemas co zrat a ides cigarety kupovat iqos? Sibe?
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať