PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Malá tajná domáca bezpečnostná HD kamera za 89 dolárov

Bezpečnosť
3

HD Mask je malá tajná domáca bezpečnostná kamera s vysokým rozlíšením, ktorá vám umožní sledovať váš domov 24 hodín denne a 7 dní v týždni priamo z mobilného zariadenia pomocou sprievodnej aplikácie pre smartfóny, ktorá je k dispozícii pre platformy iOS aj Android. Bezpečnostná kamera sa pripojí k domácej sieti a poskytuje prístup cez cloud.

HD Mask je skrytý vo vnútri USB nabíjačky telefónu, takže nebude pútať pozornosť. Navyše počas nahrávania môžete nabíjať aj svoj telefón či ďalšie zariadenia. Jednoducho ju môžete zapojiť do zásuvky a bez problémov pripojiť k svojmu zariadeniu (telefón, počítač, tablet). 

Okamžite môžete začať nahrávať, a to v nepretržitej slučke alebo pomocou detekcie pohybu, keď niekto vojde do miestnosti. Môžete takisto vysielať živé prenosy na diaľku kedykoľvek, dokonca aj v noci. Kamera je vybavená objektívom s uhlom 75°. HD Mask si možno kúpiť za 89,99 dolára.

Zdroj: geeky-gadgets.com.

Redakcia

Všetky autorove články
bezpečnosť kamera smart home domacnost ochrana foto video

3 komentáre

cloud reakcia na: Malá tajná domáca bezpečnostná HD kamera za 89 dolárov

3.1.2020 12:01
Možno by bolo fajn doplniť informáciu, či je možné použiť bežné cloudové úložiská alebo bude užívateľ zase dotlačený založiť a ZAPLATIŤ si účet striktne v cloude výrobcu.
Reagovať

zbytocnost, rovnako ako vsetky sukromne kamery reakcia na: Malá tajná domáca bezpečnostná HD kamera za 89 dolárov

23.12.2019 09:12
kamera sa hodi maximalne na to, aby ste sledovali vaseho partnera, pripadne deti. Ak by bol v byte zlodej a hoci vam aj zakyval do kamery, pri dnesnom pravnom systeme vam vsetci povedia, ze to moze sluzit maximalne ako nepriamy dokaz, ak vobec.
Reagovať

zasuvka reakcia na: Malá tajná domáca bezpečnostná HD kamera za 89 dolárov

19.12.2019 16:12
a čo naše elektrické zásuvky? pasuje to aj do nich?
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať