SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Mastercard posilňuje svoju prítomnosť na Slovensku

Tlačové správy
0

Kancelárie v hlavnom meste umožnia Mastercard oveľa flexibilnejšie reagovať na rozvíjajúci sa slovenský trh a zamestnancom spoločnosti poskytnú komplexnú podporu, podobne ako v ostatných krajinách Európy i sveta. Nachádzajú sa v kancelárskej časti obchodného centra Eurovea.

Mastercard v októbri minulého roka podpísal s Úradom podpredsedu vlády pre investície a informatizáciu Memorandum o spolupráci. Jeho cieľom je spolupráca slovenskej vlády a Mastercard v oblasti rozvoja technologických inovácií vo verejnom sektore, rozvoj tzv. Smart Cities a podpora v oblasti e-commerce či ochrany dát a cybersecurity vo vzťahu k platbám. Súčasťou Memoranda je tiež  podpora slovenských technologických firiem a začínajúcich podnikov, ale zameria sa tiež na prácu s marginalizovanými komunitami a menej rozvinutými regiónmi. Nové kancelárske priestory Mastercard takto podporia ešte efektívnejšiu spoluprácu s miestnymi inštitúciami, organizáciami, klientmi a partnermi na Slovensku.

Bratislava patrí medzi progresívne mestá s výbornou geografickou polohou a Mastercard tu nesmie chýbať. Okrem toho práve blízkosť a prítomnosť našich odborníkov vytvorí nové príležitosti na spoluprácu s mnohými dynamicky sa rozvíjajúcimi spoločnosťami a ponúkne našim klientom opäť niečo viac,“ povedal generálny riaditeľ Mastercard pre Slovensko, Českú republiku a Rakúsko Miroslav Lukeš.

V novootvorených kanceláriách, bude pôsobiť tím, ktorý bude efektívne a komplexne reagovať na akékoľvek požiadavky klientov. Ide tak o prirodzenú cestu expanzie spoločnosti Mastercard. Kancelárske priestory budú poskytovať možnosti na stretnutia, rokovania, konferencie či rôzne workshopy. Spĺňajú vysoký štandard 5 stars komplexu, vrátane recepcie či kompletného spoločenského a kancelárskeho vybavenia.

Zobrazit Galériu

Supreme Communication s.r.o

Všetky autorove články
Mastercard trh kancelarie podpora

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať