SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

Mercedes ukázal interiér modelu EQS bez obrazovky Hyperscreen

Technológie
2

Štandardný model EQS na rok 2022 bude mať menšiu, ale stále dosť veľkú obrazovku, zdedenú z najnovších modelov triedy S ale bez obrazovky Hyperscreen. Namiesto nej je tu centrálny displej s uhlopriečkou 12,8 palca. No rovnako ako v tradičnej vlajkovej lodi s trojcípou hviezdou využíva hlavná obrazovka technológiu OLED na ostrú grafiku a živé farby. LCD displej vodiča s uhlopriečkou 12,3 palca je rovnaký v oboch verziách, no OLED obrazovka v prístrojovej doske na strane spolujazdca je preč.

Odstránenie 17,7-palcového dotykového displeja OLED znamená, že zmizol aj zakrivený sklený kryt, takže dizajn prístrojovej dosky je dosť podobný tomu, ktorý nájdete v triede S. No kruhové bočné vetracie otvory sú v tomto prípade elegantnejšie, zatiaľ čo centrálne vetracie otvory nad infotainmentom sú lepšie integrované.

SWAN_042021

Mercedes predstavil tri rôzne ​​verzie interiéru základného modelu. Športovejšia konfigurácia je vybavená čiernou kožou a množstvom osvetlených hviezd na prístrojovej doske na strane spolujazdca. Ďalšie dve verzie majú klasický vzhľad so smotanovým a bielym čalúnením a drevenými ozdobami. EQS bude detailne predstavený 15. apríla a už teraz je známe, že po ňom bude v septembri nasledovať menší sedan EQE.

Zdroj: motor1.com.

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

otras reakcia na: Mercedes ukázal interiér modelu EQS bez obrazovky Hyperscreen

31.3.2021 00:03
to uz lacnejsie ani nemohli spravit, len svetielka a prazdne plochy s obrazovkou. Uz prenasaju princip najlacnejsieho dizajnu sklenych kociek budov do aut. Cisty otras...
Reagovať

RE: a čo si čakala? reakcia na: otras

2.4.2021 16:04
a čo si čakala? lacno vyrábajú, draho predávajú a kľudne zgegni, keď na to nemáš...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať