Samsung_06 Samsung_06 Samsung_06 Advertisement

Moje používateľské prostredie: Čistý a prispôsobiteľný prístup k softvéru od spoločnosti Motorola

Tlačové správy
0

Spoločnosť Motorola sa zaviazala poskytovať zákazníkom čistú verziu OS Android™. Bez zastaralého softvérového skinu, duplicitných aplikácií – iba takmer bežný Android™, ktorý majú radi mobilní používatelia a fanúšikovia spoločnosti Motorola. Vďaka spätnej väzbe od spotrebiteľov, ktorá je jadrom filozofie dizajnu a inovácií spoločnosti Motorola, dáva spoločnosť prioritu prinášať čo najlepšie zážitky koncovým používateľom a jej úzke partnerstvo so spoločnosťou Google a úzka integrácia so službami spoločnosti Google to potvrdzuje. Namiesto duplikovania skvelých vecí, ktoré Google robí so systémom Android™, sa spoločnosť Motorola rozhodla na ňom stavať jedinečnými spôsobmi s cieľom vylepšiť mobilné zážitky v celej škále svojich zariadení.

Moje používateľské prostredie umožňuje používateľom prispôsobiť svoje zážitky ešte intuitívnejšie a osobnejšie a poskytnúť tak používateľom to, čo chcú a ako to chcú. Moje používateľské prostredie vám dáva kontrolu nad vašim mobilným zážitkom.

Moje používateľské prostredie obsahuje všetky skvelé moto zážitky, moto špecifické aplikácie a prispôsobenia, ktoré zákazníci spoznali a milovali. Či už ide o rozsvietenie baterky jednoduchým gestom – dvojité mávnutie zápästia, otvorenie fotoaparátu otočením zápästia, rozvíjanie kreativity pomocou moto poznámky alebo zmena tvarov ikon, farebných schém a zobrazovaných fontov – to všetko je súčasťou funkcie Moje používateľské prostredie.

Prvýkrát predstavené pre motorola edge+, Moje používateľské prostredie ponúka sadu softvérových funkcií jedinečných pre toto zariadenie, ako napríklad Edge Touch1, ktorá sa zamerala na funkcie okrajov displeja, ako je rozsvietenie na zobrazenie stavu nabíjania, prichádzajúce hovory a upozornenia a poskytla tak používateľom spôsoby interakcie s ich telefónom, aj keď nebol v ruke.

Spolu s vývojom inovácií zameraných na zákazníka sa spoločnosť Motorola zaviazala k sprístupňovaniu najnovšej technológie, aby bola dostupná pre viac ľudí. A Moje používateľské prostredie nie je výnimkou, od vlajkovej lode motorola edge+ po stále populárnejšiu prémiovú franšízu moto g na vysokej úrovni, ktorá vylepšuje osobný mobilný zážitok.

Na najnovších zariadeniach sa používateľom zobrazí aktualizované rozloženie v moto aplikácii a niekoľko nových zážitkov, vďaka ktorým je používanie smartfónov Motorola ešte jednoduchšie. Nový moto g100 predstavil funkcie Power Touch, ktoré vám umožnia prístup k vašim obľúbeným aplikáciám dvojitým klepnutím na čítačku odtlačkov prstov. Je to ideálne riešenie na získanie skratiek aplikácií, ako je priama trasa domov v Mapách Google, skenovanie čiarových kódov a ešte oveľa viac.

Personalizácie

Vyberte si z vlastných farieb, typov písma a tvarov ikon. Existuje viac ako 20 000 rôznych kombinácií, ktoré je možné vyrobiť! Pridajte si unikátne pozadia na uzamknutú a domovskú obrazovku, prispôsobte si vzhľad ikon a ich rozloženie, či vzhľad miniaplikácií/widgetov.

Gestá

Vďaka gestám jednoduché akcie uľahčujú každodenné používanie. Či už ide o odomykanie telefónu iba zdvihnutím, dvojité potrasenie na rozsvietenie baterky alebo snímanie obrazovky (screenshot) dotykom, používatelia majú prístup k svojim obľúbeným funkciám prirodzeným a intuitívnym spôsobom.

Rozdeľte obrazovku na dve prejdením prsta po obrazovke pomocou jednoduchého gesta. Používatelia môžu vidieť aplikáciu, v ktorej sa nachádzajú, hore a pridať ďalšiu aplikáciu v dolnej polovici obrazovky. Robte viac vecí naraz, napríklad sledujte video a chatujte s priateľmi, alebo pracujte na viacerých dokumentoch súčasne.

Tipy

Objavte všetko úžasné, čo dokáže robiť smartfón Motorola, či už ide o čerstvo vytiahnutý kus z krabice alebo smartfón, ktorý dostal najnovšiu aktualizáciu softvéru. Spoločnosť Motorola nedávno aktualizovala svoje Tipy, aby uľahčila hľadanie skratiek šetriacich čas, získavanie informácií o nových aplikáciách alebo pomoc zákazníkom pri nastavovaní ich telefónov Motorola presne tak, ako sa im to páči.

Displej

Nerobte veci zbytočne a navyše. Náhľad Obrazovky vám poskytuje rýchly náhľad na upozornenia a aktualizácie, takže môžete vidieť, čo sa deje bez toho, aby ste odomkli telefón. Vnímavá Obrazovka vie dokonca udržiavať obrazovku zapnutú, kedykoľvek sa na ňu pozeráte. Set nástrojov na snímanie obrazovky uľahčuje úpravy a zdieľanie snímok obrazovky ihneď po ich nasnímaní.

Prehrávanie

Posuňte hudbu, videá a hry na vyššiu úroveň pomocou vlastných nastavení a pokročilých ovládacích prvkov. Používatelia môžu prispôsobiť nastavenie zvuku pri streamovaní filmu, počúvaní hudby alebo hraní mobilných hier2. Hranie tiež získava podporu novými nástrojmi vrátane ovládania okrajov3, snímania obrazovky a správ v hrách.

Vďaka aplikácii Moto Gametime môžete nielen prispôsobiť nastavenie displeja a zvuku, aby ste zvýšili výkon, ale môžete si aj vytvoriť pohlcujúci zážitok na mieru blokovaním upozornení a hovorov, aby ste zabránili prerušovaniu. Moje používateľské prostredie dáva používateľom kontrolu nad ich mobilným zážitkom, takže funguje presne tak, ako chcú. Je to jeden z ďalších spôsobov, ako spoločnosť Motorola prináša zákazníkom intuitívne zážitky.

Právne vylúčenie zodpovednosti

Niektoré vlastnosti, funkčnosť a technické parametre produktu môžu závisieť od siete a môžu podliehať ďalším zmluvným podmienkam a poplatkom. Všetky podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia. MOTOROLA, štylizované logo M, MOTO a skupina značiek MOTO sú ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google a Android sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. © 2021 Motorola Mobility LLC. Všetky práva vyhradené.

1 Funkcia je k dispozícii iba pre motorola edge + a motorola edge

2 Umiestnenie funkcií sa líši podľa produktu.

3 Ovládacie prvky Edge sú k dispozícii iba pre motorola edge + a motorola edge.

O spoločnosti Motorola

Spoločnosť Motorola Mobility LLC bola zakúpená holdingom Lenovo Group v roku 2015. Motorola Mobility je stopercentnou dcérskou spoločnosťou Lenovo a má na starosti navrhovanie a výrobu všetkých mobilných telefónov značky Moto.

O spoločnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je spoločnosť s hodnotou 50 miliárd USD, ktorá sa nachádza v rebríčku Fortune Global 500, zamestnáva 63 000 ľudí a podniká na 180 trhoch po celom svete. Sústredíme sa na jasnú víziu prinášať inteligentnejšie technológie pre všetkých, vyvíjame technológie, ktoré menia svet a vytvárajú inkluzívnejšiu, dôveryhodnejšiu a udržateľnejšiu digitálnu spoločnosť. Vývojom, dizajnovaním a budovaním najkomplexnejšieho portfólia inteligentných zariadení a infraštruktúry sme lídrom inteligentnej transformácie, aby sme vytvorili lepšie zážitky a príležitosti pre milióny zákazníkov z celého sveta. Pre získanie ďalších informácií navštívte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedIneFacebookuTwitteriInstagrameWeibo, prečítajte si o najčerstvejších novinkách prostredníctvom nášho Storyhubu.

 

 

Zobrazit Galériu

Motorola

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať