SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Motorola uvádza na trh nový moto g04, ktorý má prémiový dizajn a je mimoriadne cenovo dostupný

Tlačové správy
0

Spoločnosť Motorola predstavuje nový smartfón moto g04, ktorý nerobí kompromisy v oblasti štýlu ani pohlcujúcej zábavy. Od elegantného dizajnu až po pohlcujúci displej a pokročilé funkcie fotoaparátu poháňané umelou inteligenciou - moto g04 nanovo definuje očakávania používateľov od toho, čo môže ponúknuť cenovo dostupný smartfón.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Moto g04 je precízne vyrobený z prvotriednych materiálov a obsahuje efektívne puzdro fotoaparátu a bočnú čítačku odtlačkov prstov pre pohodlie používateľa. Nový moto g04 prichádza v palete žiarivých farieb – Concord Black, Sea Green, Satin Blue a Sunrise Orange1. Vodoodpudivý dizajn2 tiež zaisťuje odolnosť a ochranu proti poliatiu alebo postriekaniu, vďaka čomu je moto g04 skutočným spoločníkom pre každodenné dobrodružstvá.

Moto g04 má mimoriadne jasný 6,6-palcový HD+ displej bez výrezu, ktorý mení zážitok zo sledovania. Vďaka 90 Hz obnovovacej frekvencii3 pre plynulé posúvanie a inteligentnému nastaveniu obnovovacej frekvencie pre efektívne využívanie batérie je moto g04 navrhnutý pre vizuálnu dokonalosť. Či už sa na obrazovku pozeráte pri jasnom slnečnom svetle alebo v noci v posteli, režim vysokého jasu a režim nočného svetla sa postarajú o optimálny zážitok zo sledovania. Zatiaľ čo Dolby Atmos® poskytuje bohatý, viacrozmerný zvuk prostredníctvom reproduktora alebo slúchadiel, čím pozdvihuje zvukový zážitok do nových výšin.

moto g04 má fotoaparát so 16 MPx snímačom poháňaný umelou inteligenciou, ktorý nie je iba objektívom, ale rozprávačom príbehov. Automatické vylepšenia zabezpečujú zábery pripravené na sociálne médiá a schopnosť rýchleho zaostrovania zaručuje ostré a detailné fotografie. Inteligentné funkcie ako HDR a režim Portrét prinášajú profesionálny nádych do fotografovania, zatiaľ čo funkcia retuše tváre predného fotoaparátu vylepšuje selfie.

Zažite rýchly výkon s funkciou RAM Boost4, ktorá premieňa úložisko na virtuálnu pamäť RAM a pridáva až 4 GB5/8 GB6 virtuálnej pamäte RAM (podľa potreby), čo vedie k rýchlejšiemu spúšťaniu aplikácií a plynulejšiemu multitaskingu. Toto zariadenie poháňané osemjadrovým procesorom ponúka bezproblémové zážitky - od videohovorov až po možnosti fotografovania s umelou inteligenciou. Moto g04 je skonštruovaný pre konzistentne plynulý a svižný výkon počas rôznych činností a predstavuje výkonnú jednotku vo svete cenovo dostupných smartfónov.

Tento smartfón so svojím štýlovým dizajnom, pohlcujúcim displejom, pokročilými funkciami fotoaparátu a solídnym výkonom ponúka presvedčivý balík pre používateľov, ktorí hľadajú cenovo dostupné, ale prémiové zariadenie. Zostaňte v spojení, zachytávajte úžasné okamihy a užívajte si nerušenú zábavu - a to všetko za veľmi prijateľnú cenu.

Dostupnosť

Nový moto g04 bude dostupný s počiatočnou odporúčanou cenou 119.99 eur.

O spoločnostiach Lenovo & Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je spoločnosť s obratom 70 miliárd USD, umiestnená v rebríčku Fortune Global 500, ktorá poskytuje služby zákazníkom na 180 trhoch po celom svete. Zameraní na odvážnu víziu poskytovať inteligentnejšie technológie pre všetkých, vyvíjame technológie, ktoré menia svet, ktoré každý deň poháňajú (prostredníctvom smartfónov a infraštruktúry) a posilňujú (prostredníctvom riešení, služieb a softvéru) milióny zákazníkov a spoločne vytvárajú inkluzívnejšiu a dôveryhodnejšiu a udržateľná digitálna spoločnosť pre každého a kdekoľvek. Spoločnosť Motorola Mobility LLC bola získaná spoločnosťou Lenovo Group Holdings v roku 2014. Motorola Mobility je 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Lenovo a je zodpovedná za návrh a výrobu všetkých mobilných telefónov a riešení značky Moto a Motorola. Ak chcete zistiť viac, navštívte https://www.lenovo.com a prečítajte si o najnovších správach prostredníctvom nášho  StoryHub a Motorola Global Blog.

Právne vyhlásenia

Niektoré funkcie, funkcie a špecifikácie produktov môžu závisieť od siete a môžu podliehať dodatočným zmluvným podmienkam a poplatkom. Všetky sa môžu zmeniť bez upozornenia. MOTOROLA, štylizované logo M, MOTO a skupina značiek MOTO sú ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Android je ochranná známka spoločnosti Google, LLC. Vyrobené v licencii od Dolby Laboratories. Dolby, Dolby Atmos a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories Licensing Corporation. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov. ©2024 Motorola Mobility LLC. Všetky práva vyhradené.

¹ Líši sa podľa trhu. Dostupnosť si overte u svojho operátora alebo predajcu.

² Vodoodpudivý dizajn vytvára bariéru, ktorá pomáha chrániť pred miernym vystavením sladkej vode, ako je náhodné rozliatie, postriekanie alebo slabý dážď. Nie sú určené na ponorenie do vody alebo vystavenie tlakovej vode alebo iným kvapalinám; sa môže časom zmenšiť. Nie je vodotesný.

³ Automatický režim má minimálnu obnovovaciu frekvenciu zariadenia 60 Hz a maximálnu obnovovaciu frekvenciu 90 Hz; skutočná obnovovacia frekvencia môže byť nižšia a bude sa líšiť v závislosti od obmedzení a požiadaviek aplikácie/obsahu, nastavení režimu zariadenia a ďalších faktorov.

⁴ Rozšírená RAM Boost vyžaduje použitie interného úložiska telefónu ako virtuálnej pamäte, čím sa znižuje kapacita úložiska; dostupné úložisko používateľa je počas používania menšie; funkcia je predvolene zapnutá, pokiaľ nie je vypnutá.

⁵ 4 GB fyzickej pamäte RAM + zvýšenie až o 4 GB RAM (predvolené 2 GB | maximálne 4 GB).

⁶ 8 GB fyzickej pamäte RAM + zvýšenie až o 8 GB RAM (predvolená hodnota 4 GB | Max. 8 GB).

Zobrazit Galériu

Lenovo & Motorola

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať