SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Na čo slúžia autopoťahy či gumové vaničky do auta?

Tlačové správy
0

Udržiavate vaše auto v požadovanej čistote? V dnešnej dobe to môžete dosiahnuť aj rôznou doplnkovou výbavou jeho interiéru. Zašpinené alebo poškodené auto, to sú situácie, ktoré nechce zažiť žiaden majiteľ. Našťastie si v tomto smere môžete pomôcť jednoduchou cestou. To platí o sedačkách, ale aj kufri.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Vaničkami do auta aj proti vyliatiu tekutín

Medzi praktické ochranné prvky zaraďujeme napríklad vaničky do kufra. Vďaka nim bude cesta pohodlná a bezpečná. Ich úlohou je chrániť interiér vozidla pred zašpinením a poškodením. Disponujú vyvýšeným okrajom, čo umožňuje bez problémov prevážať aj tekutiny tak, aby nehrozilo ich vyliatie na podlahu kufra.

Siahnite po gumových prevedeniach, najlepšie aj s protišmykovými prvkami pre zamedzenie posúvania vecí. Tento materiál je dostatočne pevný, čo ochráni aj povrch čalúnenia v batožinovom priestore. Väčšinou sa vyrábajú na mieru pre každú značku vozidla, nájdete však aj univerzálne modely.

Problémy nenastávajú ani pri umývaní. Je len na vás, či sa vyberiete cestou gumových rohoží alebo vaňami do kufra s vyšším okrajom. Odolná guma TPE, z ktorých sú vyrobené, odpudzuje vodu a je odolná proti roztrhnutiu, prepichnutiu a chemikáliám.

Autopoťahy (nielen) ako dizajnový doplnok

Ochranu si nezaslúži len batožinový priestor, ale aj sedačky. Na to vám poslúžia autopoťahy alebo tričká v univerzálnom prevedení. Dbajte na to, či boli kvalitne spracované a z vhodného materiálu. Tak vám pomôžu udržať vo vozidle poriadok za každých okolností a ochránia interiér pred poškodením.

Ak sa obávate náročnej starostlivosti, môžete byť kľudní. Môžete ich jednoducho vyprať doma v práčke alebo očistiť prípravkom na čalúnený nábytok. Takto ich dokonca nepotrebujete ani stiahnuť zo sedadla.

Problémy nenastávajú ani v autách, ktoré sú vybavené bočnými airbagmi, tie cez ne jednoducho vystrelia. Vkusnými farebnými prevedeniami či motívmi sa navyše stanú aj skvelým dizajnovým doplnkom.

Zdroj foto: steineranden / Shutterstock.com

futurino.cz

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať