Najnovšie trendy na konferencii o kybernetickej bezpečnosti

Tlačové správy
0

Dvojdňový program prinesie panelové diskusie, zdieľanie praktických skúseností, klubové stretnutia a obľúbený networking

Ako čeliť kritickým výzvam a zaistiť si bezpečnú digitálnu budúcnosť zistí

9. a 10. novembra 2022 viac ako 200 účastníkov na 2. ročníku Qubit konferencie Tatry. Programová komisia aj tento rok zostavila zoznam prednášajúcich a prezentovaných tém na najvyššej profesionálnej a kvalitatívnej úrovni s cieľom naplniť očakávania a vízie pre budúcnosť informačnej a kybernetickej bezpečnosti.

 

37 profesionálov z Qubit komunity predstaví aktuálne trendy v oblastiach ako napr. cloudová bezpečnosť, nepredvídateľné situácie a riešenie bezpečnostných incidentov, nové dimenzie informačnej bezpečnosti, optimálnej bezpečnostnej architektúry, chýbať nebudú ani atraktívne školenia a tradičné klubové stretnutia (CISO Club, Audit Club a DPO Club).

Teší nás, že aj tento rok sa nám podarilo nadviazať na úspešné minuloročné podujatie a prinesieme do prostredia Demänovskej doliny nové cenné informácie a podnety v podaní najlepších inovátorov z oblasti kybernetickej bezpečnosti. Naším cieľom je vytvorenie otvoreného a produktívneho priestoru na diskusiu, ktorá sa nesie v priateľskom duchu komunity. Ďakujeme všetkým našim rečníkom, partnerom a sponzorom, ktorí podporili Qubit Tatry 2022 a rovnako už môžeme prezradiť, že pripravujeme 10. ročník konferencie Praha 2023,“ uvádza Mária Krahulecová, konateľka a spoluzakladateľka spoločnosti QuBit Security.

Viac informácií nájdete na webovej stránke: https://tatry.qubitconference.com/.

Qubit Security, s.r.o.:

Spoločnosť Qubit Security, s.r.o. od roku 2014 poskytuje vzdelávanie v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti pod značkami Qubit Conference & Qubit Academy. Organizuje odborné podujatia rôznych formátov a veľkostí v spolupráci s top odborníkmi na Slovensku a aj vo svete. QuBit Security buduje komunitu vzájomným prepájaním jej členov zo súkromnej, štátnej a akademickej sféry s cieľom zdieľania skúseností, praxe a vytváraním vzájomných synergií. Prevádzkuje klubové stretnutia: CISO Clubu, Audit Clubu a DPO Clubu.  

 

 

 

Qubit Security, s.r.o.

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať