Najnovšie úniky o AR okuliaroch od Apple

0

Analytik Ming-Chi Kuo, spoľahlivý zdroj únikov týkajúcich sa Applu, uvádza, že AR okuliare spoločnosti sa zrejme nedostanú na trh skôr ako v roku 2022. V posledných mesiacoch sme počuli veľa protichodných zvestí o tomto produkte, zhodli sa však v termíne uvedenia v roku 2022. Podobne ako Apple Watch bol vydaný ako doplnok iPhonu, možno očakávať, že prvá iterácia AR okuliarov sa bude spoliehať na iPhone ako zdroj informácií. Okuliare by mali obsahovať mikrofón a reproduktory, ktoré im umožnia uskutočňovať a prijímať hovory.

Mali by byť vybavené akcelerometrom, aby mohli registrovať pohyb hlavy používateľa, ako aj funkciou Siri. Navyše AR okuliare Applu budú schopné zobraziť relevantné informácie na šošovke v reálnom čase. Prvá generácia údajne nebude obsahovať kameru, aby sa predĺžila výdrž batérie. Vyzerať budú ako obyčajné okuliare s „hrubými rámami, v ktorých je umiestnená batéria a čipy“.

Okrem toho Kuo uvádza, že Apple plánuje v najbližších mesiacoch uviesť na trh dva nové modely iPadu. Jeden z nich, 10,8-palcový iPad, sa má vydať koncom tohto roka. Druhým bude pravdepodobne iPad Mini s veľkosťou 8,5 alebo 9 palcov, ktorý príde na začiatku roka 2021. Apple bol v posledných mesiacoch určite zaneprázdnený prepracovaním svojej série iPadov. Minulý rok v marci vydal úplne nový iPad Pro s podporou trackpadu a skenerom LIDAR. Niektoré zvesti naznačujú, že spoločnosť uvedie 5G iPad Pro s mini LED displejom niekedy v roku 2021.

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Apple iPhone smart Watch

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať