SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Nakupujú Slováci darčeky na poslednú chvíľu?

Tlačové správy
0

Vianoce patria k najobľúbenejším sviatkom v roku a predsa si prípravy na ne nechávame až na poslednú chvíľu. Darčeky nakupujeme aj týždeň pred Vianocami, niektorí si dokonca túto adrenalínovú aktivitu odkladajú až k štedrovečernému stolu – veď nie je nič jednoduchšie než nakúpiť vianočné darčeky cez internet.

Nákupy cez internet nám toho určite síce veľa uľahčia, no s dopravou to až také jednoduché nie je. „U nás garantujeme doručenie do Vianoc v tom prípade, ak zákazník odošle objednávku do 19. decembra do 14:00. Obrovskú výhodu majú tí, ktorí si vedia vyzdvihnúť tovar aj na našom showroome v Bratislave, kedy sa po svoju objednávku môžu zastaviť ešte aj pár hodín pred Štedrým dňom, a teda až do 23.12. do 13:00“ vysvetľuje Daniela Kianicová, PR manager TOPANKOVO.sk

„To, že Slováci nakupujú darčeky na poslednú chvíľu ukazuje aj fakt, že predaj nákupných poukážok, ktoré majú kupujúci dostupné prakticky ihneď, pár dni pred Vianocami každý rok rapídne vzrastie. Najväčší dopyt zaznamenávame 3-4 dni pred Vianocami, kedy je rast predaja až 800 %.“ dodáva Daniela Kianicová.

To ale neznamená, že by sme si tento rok pod stromčekom našli len darčekové poukážky. Ako každý rok, aj tento sa k najobľúbenejším darčekom zaradili aj ponožky. „Vôbec nás neprekvapuje, že zákazníci v predvianočnom období siahajú práve po tomto produkte. Aktuálne je veľký dopyt po veselých ponožkách s obrázkami, no celkovo tento mesiac evidujeme až 10-násobný nárast predaja ponožiek. Aby sme to našim zákazníkom čo najviac uľahčili, aj tento rok sme pre nich pripravili sprievodcu vianočnými darčekmi, v ktorom si vyberie naozaj každý“ uzatvára Kianicová.

topankovo

Všetky autorove články
topankovo darceky Vianoce nakup prieskum

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať