SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

Niceboy HIVE Pods 3: Fantastický zvuk pre šport, zábavu aj komunikáciu

5

Špeciálny projekt

Najnovšie bezdrôtové slúchadlá z radu HIVE Pods majú skvelý zvuk, dlhú výdrž a sú odolné proti prachu aj vode. Po novom majú ovládanie aj pomocou hlasových asistentov.

Potešenie z čistého zvuku

Slúchadlá HIVE Pods 3 ponúkajú zážitok z počúvania hudby alebo podcastov v špičkovej kvalite. Vďaka najnovším technológiám (AAC kodek, verzia Bluetooth 5.0) sa zvuk nijako nedeformuje, nedochádza k stratám pri jeho prenose, takže je možné si vychutnať zvuk s hlbokými basmi aj čistými výškami.

Vydržia maratón, prach aj dážď

Slúchadlá vydržia na jedno nabitie hrať 9 hodín, a pretože ich puzdro môže fungovať aj ako dokovacia stanica, máte tak so sebou na cesty 33 hodín prevádzky.
Vďaka krytiu IP55 sú slúchadlá odolné proti vniknutiu prachu a neublíži im ani dážď alebo pot. Môžete sa tak na ne spoľahnúť počas dlhých hodín tréningu alebo počúvania, a to aj v náročných podmienkach – v daždi aj pri ceste prašným terénom.

Rýchle nabíjanie, pohodlné používanie

Bezdrôtové slúchadlá Hive Pods 3 môžete rýchlo nabiť pomocou USB-C kábla, ktorý je súčasťou balenia. Slúchadlá však umožňujú aj bezdrôtové nabíjanie. Vlastnosť True Wireless ponúka úplnú slobodu v pohybe, v ktorom vás neobmedzujú žiadne káble.

Na jednoduchú komunikáciu

Mikrofóny v slúchadlách disponujú technológiou na potlačenie šumu z okolia, takže vás pri telefonovaní v hands-free režime bude skvelo počuť. Slúchadlá sa ovládajú intuitívne dotykom alebo iba hlasom. Podporujú totiž hlasových asistentov Siri alebo Google Asisstant, takže ich prostredníctvom môžete ovládať hlasitosť alebo prepínať medzi skladbami.

Niceboy.sk
https://niceboy.eu/sk/produkty/hive-pods-3-pro

Zobrazit Galériu

5 komentárov

Lacko klamstva reakcia na: Niceboy HIVE Pods 3: Fantastický zvuk pre šport, zábavu aj komunikáciu

26.8.2021 01:08
Lacko klames, co za bludy v popise o zvuku??? Su obycajne, ziadna extra kvalita!
Reagovať

RE: Poviem ti, čo nie je blud a robia to na Slovensku reakcia na: Lacko klamstva

26.8.2021 11:08
Napichávajú ľudí nano dronmi a hypnotizujú ich. Týchto odhaľ ;) Kto to spravil a prečo? Aby mal svojich súkromných otrokov?
Reagovať

RE: Toto píše šibnutý policajt, čo píše skripty na tipovanie zločincov :-D reakcia na: Lacko klamstva

26.8.2021 11:08
Toto píše šibnutý policajt, čo píše skripty na tipovanie zločincov :-D Fakt ho neberte vážne, jeho práca mu zmagorila mozog...
Reagovať

RE: RE: Toto píše šibnutý policajt, čo píše skripty na tipovanie zločincov :-D reakcia na: RE: Toto píše šibnutý policajt, čo píše skripty na tipovanie zločincov :-D

26.8.2021 21:08
IQ 0 sa ozvalo
Reagovať

RE: RE: RE: Nie, veď on sa priznal, že je z policajného zboru na východe krajiny a že píše nejaké skripty na tipovanie zločincov reakcia na: RE: RE: Toto píše šibnutý policajt, čo píše skripty na tipovanie zločincov :-D

27.8.2021 11:08
Nech radšej odhalí tých, čo napichávajú ľudí nano dronmi a hypnotizujú ich. To nevie. Ale vykrikovať blbosti to tu bude večne. To nieže je Pomáhať a chrániť v policajnom zbore, ale Polihovať a chrnět.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať