S_03PaletteBase S_03PaletteBase S_03PaletteBase Advertisement

Nissan bude asi „najpravdepodobnejší“ partner pre Apple Car

4

Nissan je automobilka, ktorá sa najnovšie spomína ako možný partner pri výrobe povestného automobilu Apple. Podľa novín The Wall Street Journal sa CEO spoločnosti Nissan Makoto Uchida vyjadril na tlačovej konferencii o možnej spolupráci s Applom síce vyhýbavo, ale skôr kladne. Aj akciový analytik Mio Kato, ktorý publikuje na výskumnej platforme Smartkarma, hovorí, že Nissan je „najpravdepodobnejším kandidátom“ na vážne diskusie so spoločnosťou Apple. Má údajne „voľnú kapacitu na zaplnenie“, pokiaľ ide o výrobu.

V januári automobilka Hyundai oznámila, že viedla rokovania s Applom. Prvé správy tvrdili, že Apple a Hyundai podpíšu dohodu do marca a výrobu začnú v Spojených štátoch okolo roku 2024. Potom sa hovorilo o dohode Applu s dcérskou spoločnosťou Hyundai Kia. Informácie z minulého týždňa sa týkali blížiaceho sa uzavretia dohody v hodnote 3,6 mld. dolárov o výrobe automobilov Apple v Georgii. Tento týždeň však prišli správy, že rozhovory medzi spoločnosťami sa prerušili.

Zdroj: cultofmac.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

4 komentáre

a to ste vedeli? reakcia na: Nissan bude asi „najpravdepodobnejší“ partner pre Apple Car

16.2.2021 12:02
a to ste vedeli, že vodiči na Slovensku mali autá Kia s tenšími plechmi a na zime na soli prehrdzaveli a keď to išli reklamovať, tak Kia sa vyhovorila, že v Kórei sú miernejšie zimy? Neuznali im reklamáciu.
Reagovať

RE: a to ste vedeli? reakcia na: a to ste vedeli?

16.2.2021 13:02
Nevedeli. Ale na hrdzavenie nema vplyv hrubka plechu. Zalezi od zlozenia zliatiny plechu. Hrubka je len vedlajsi faktor.
Reagovať

RE: RE: a to ste vedeli? reakcia na: RE: a to ste vedeli?

16.2.2021 16:02
Boli to menej kvalitné plechy skrátka. A to ste vedeli, že škodovka prikázala dávať do áut nižšiu triedu ložísk? Vydržia menšie opotrebenie, menej rokov oproti predošlým škodovkám.
Reagovať

RE: RE: RE: a to ste vedeli? reakcia na: RE: RE: a to ste vedeli?

16.2.2021 18:02
Nevedel, ale nizsiu triedu kvality ziadaju davat ludia z marketingu (a ini zli ludia) skoro vsade. Takze by som to ocakaval, keby sa nad tym zamyslim.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať