SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

Notebook roka 2012

0
NTB_roka2.pngOdštartoval ďalší ročník prestížnej ankety NOTEBOOK ROKA 2012, v ktorej môžu používatelia odovzdať sympatie svojim obľúbencom v jednotlivých kategóriách. Novinkou tohto ročníka je kategória tablet. Hlasovať môžu všetci na stránkach www.notebookroka.sk až do konca októbra.

Notebooky a tablety stále intenzívne lákajú pozornosť odbornej aj laickej verejnosti. Do ich vývoja a neustáleho zdokonaľovania investuje každý z výrobcov obrovské prostriedky. V ostatných rokoch sa tieto mobilné zariadenia z pozície pracovných nástrojov rozšírili aj do segmentu spotrebnej elektroniky a stali sa každodennou súčasťou života bežných ľudí. Veľkej popularite sa dnes tešia najmä ultramobilné zariadenia a tablety.

Výrazný posun vpred zaznamenali nielen výkon, mobilita alebo bezpečnosť, ale aj operačný systém a aplikačné rozhrania, ktoré ešte viac priblížili najnovšie technologické „vychytávky" do sveta bežných spotrebiteľov. Či už malé, alebo veľké, notebooky a tablety sa stávajú predmetom dennej potreby a domácej zábavy.

V ankete NOTEBOOK ROKA 2012 sa budú o hlas verejnosti uchádzať notebooky rozdelené do nasledujúcich kategórií:

- EKONOMICKÝ NOTEBOOK
- PROFESIONÁLNY NOTEBOOK
- MULTIMEDIÁLNY NOTEBOOK
- ULTRATENKÝ NOTEBOOK
- TABLET

Každý hlasujúci bude automaticky zaradený do losovania o atraktívne ceny, ktorých výhercovia budú známi krátko po ukončení ankety 22. 11. 2012. Hlavná výhra je Ultrabook Lenovo IdeaPad U310.

Súčasťou ankety bude aj ocenenie v špeciálnej kategórii TOP PRESS NOTEBOOK, o ktorej víťazovi rozhodne odborná komisia zložená z odborných novinárov, ktorí sa počas roka 2012 venovali testovaniu notebookov a tabletov. Členmi tejto komisie sú: Ján Trangel - predseda (www.zive.sk - odborný garant ankety), Marián Biel (www.eTrend.sk), Jozef Orgonáš (časopis PC REVUE, www.itnews.sk), Ľubomír Straka (televízia TA3) a Štefan Porubský (časopis TECHBOX, www.techbox.sk).

GENERÁLNY PARTNER ANKETY: LENOVO (www.lenovo.sk)
HLAVNÍ PARTNERI ANKETY: ANDREA SHOP (www.andreashop.sk), AGEM COMPUTERS (www.agem.sk), ESET (www.eset.sk), XEROX (www.xerox.sk)
PARTNERI ANKETY: EPSON, HP, SAMSUNG, TOSHIBA

Všetky ďalšie informácie získate na stránkach www.notebookroka.sk.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať