SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

Novinka v zahrievanom tabaku prináša špičkovú technológiu, moderný dizajn a nový užívateľský komfort

Technológie
6

Špeciálny projekt

V reakcii na najvyššie očakávania spotrebiteľov prichádza na Slovensko revolučná novinka Ploom X Advanced. Vývojári spoločnosti JTI pracovali na tomto zariadení na zahrievanie tabaku roky a zapracovali doň najvyššie štandardy. Oproti iným produktom má výhodu v autentickej chuti tabaku, dlhej výdrži batérie a premyslenom dizajne, ktorý robí z pomôcky na vapovanie aj štýlový doplnok.

Zariadenia na zahrievaný tabak vstúpili na slovenský trh približne pred piatimi rokmi a priniesli zásadné zmeny v správaní sa fajčiarov. Táto zmena na trhu potvrdila, že spotrebitelia oceňujú alternatívy, ktoré znižujú riziká fajčenia a zároveň podporujú zmenu morálneho postoja, ktorým je rešpekt voči sebe i svojmu okoliu.

Podľa spoločnosti JTI sa minulý rok na Slovensku predalo viac ako 65 miliónov škatuliek tabakových náplní na zahrievanie. Tieto tabakové výrobky tak predstavujú už viac ako 15 percent celkového nikotínového trhu. Ďalší potenciál rastu tejto kategórie a odklonu od tradičného fajčenia prináša práve Ploom X, ktorý reflektuje najnovšie trendy a očakávania spotrebiteľov.

Autentická chuť bez zápachu

Oproti iným produktom na trhu vyniká Ploom X Advanced v tom, že tabakovú náplň zahrieva zvonku, pričom tabak neprichádza do priameho kontaktu so zdrojom tepla. Vďaka tomu sa nepripaľuje, takže nevzniká nepríjemný zápach. Prístroj tak vďaka inovatívnemu dizajnu netreba často čistiť a náplne sa nelámu. „Tí, ktorí už tento systém vyskúšali, na ňom oceňujú najmä to, že zachováva autentickú chuť tabaku bez nepríjemného zápachu, ktorý si spotrebitelia môžu s touto kategóriou výrobkov spájať,“ vysvetľuje Abdallah Simba, country manager JTI Slovak Republic.

Batéria vydrží počas dlhých pracovných dní i na služobných cestách

Inžinieri z medzinárodného tímu načúvali potrebám spotrebiteľov a snažili sa vychytať nedostatky niektorých systémov na zahrievanie tabaku, ako je napríklad nerovnomerná teplota pary. Výsledkom je technológia HeatFlow, ktorá priebežne upravuje intenzitu zahrievania, aby spotrebiteľ dostával konzistentný zážitok počas celej doby užívania tabakovej náplne.

Ploom X Advanced sa odlišuje aj výdržou batérie. „Prístroj na jedno nabitie dokáže postupne zahriať celú škatuľku, teda 20 náplní. Dospelý konzument pritom môže užiť až tri náplne za sebou, kým si zahrievacie teleso vyžiada krátku prestávku. Jednu náplň si pritom s Ploom X Advanced možno užívať až päť minút bez obmedzenia počtu potiahnutí,“ hovorí M. Porubský, marketingový manažér z JTI.

Bonusom je atraktívny dizajn

Okrem špičkových technológií si vývojári z JTI dali záležať aj na vzhľade zariadenia. Je tak praktickým pomocníkom do vrecka kabelky či dizajnovým doplnkom do ruky. Zákazníci si budú môcť vybrať až z piatich rôznych farebných prevedení prístroja, ktorý si budú môcť ďalej prispôsobiť svojmu štýlu vďaka výmenným farebným krytom a ďalším doplnkom. Niektoré budú dostupné exkluzívne v internetovom obchode Ploom.sk.

Zobrazit Galériu

6 komentárov

Zapredanosť? reakcia na: Novinka v zahrievanom tabaku prináša špičkovú technológiu, moderný dizajn a nový užívateľský komfort

7.3.2024 11:03
Sme svedkovia v týchto časoch, že kde kto pod vplyvom peňazí stratí súdnosť a rozum. Teraz ho asi stratil vydavateľ, keď za peniaze takejto reklamy, je ochotný propagovať zdraviu škodlivú technológiu. Na budúce bude reklama na drogy, alebo zbrane? Za čo si nabudúce necháte zaplatiť?
Reagovať

RE: Zapredanosť? reakcia na: Zapredanosť?

8.3.2024 08:03
Prispevok uplne odveci a bez hlavy a paty. Recenzie na zbrane tu uz boli, kde si bol vtedy? A drogy keby boli legalne aj vtedy by si pyskoval alebo mas len potrebu uvolnit sra*ky z o seba?
Reagovať

RE: Zapredanosť? reakcia na: Zapredanosť?

7.3.2024 12:03
Televízia, internet, polotovary, plastové obaly, mobilné telefóny, elektrosmog, energetické nápoje sú rovnako škodlivé ak nie viac. Prečo sa nesťažuješ aj na to?
A vzduch sa točí okolo Zemegule rýchlosťou cez 1660 km/h., môže ťa to zabiť tak radšej zostaň doma...
Reagovať

RE: RE: Zapredanosť? reakcia na: RE: Zapredanosť?

7.3.2024 14:03
Počas celej existencie ľudstva najviac zabíja ľudská hlúposť.
A nesťažujem sa, ale apelujem na vydavateľa časopisu, ktorého som fanda a čitateľ X rokov.
Reagovať

RE: RE: RE: Zapredanosť? reakcia na: RE: RE: Zapredanosť?

8.3.2024 08:03
Vydavateľ iba spravil recenziu na elektronický doplnok. Bodka.

Takže celé... reakcia na: Novinka v zahrievanom tabaku prináša špičkovú technológiu, moderný dizajn a nový užívateľský komfort

7.3.2024 08:03
...zle lebo teplo preniká cez obalový papier cigarety, spaľuje ho a vzniká ešte horšia pachuť a smrad ako pri ohrievaní priamo zvnútra keď sa zahrieva len tabak...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať