ESET_122021 ESET_122021 ESET_122021 ESET_122021

Novinky o Galaxy Fold 2 začínajú naberať na intenzite

1

Podľa správy portálu SamMobile by mal byť nový Galaxy Fold k dispozícii s menším úložným priestorom a za lepšiu cenu. Lacnejší model bude mať údajne 256 GB internej pamäte a bude ponúkaný spolu s 512 GB modelom. Pre porovnanie, pôvodný Galaxy Fold bol k dispozícii iba s 512 GB úložného priestoru za 1 980 dolárov. Aktuálna správa je však ďalšou z mnohých, ktoré sa o zariadení počas niekoľkomesačného obdobia nazbierali, pričom za posledný rok boli zverejnené aj protichodné informácie.

O jeho existencii sa hovorilo už v marci 2019, keď Bloomberg informoval, že spoločnosť Samsung pracovala na niekoľkých nástupcoch zariadenia Galaxy Fold. Jeden z nich bol nakoniec predstavený ako Galaxy Z Flip, ale druhé zariadenie s obrazovkou, ktorá sa má ohýbať okolo vonkajšej strany (ako napríklad Huawei Mate X), ešte nebolo oficiálne oznámené.

Najdôležitejším aspektom pripravovaného zariadenia je však jeho odolnosť a fyzická trvanlivosť. Nie je jasné, kedy bude spoločnosť pripravená oficiálne oznámiť svoje ďalšie zariadenie, najmä teraz, keď pandémia zmarila výrobné a dodávateľské reťazce po svete. Správy sa však zhodujú v jednej veci, a to, že nové zariadenie by malo byť oznámené tento rok niekedy medzi druhým a tretím kvartálom.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Samsung Galaxy smartfon dizajn displej

1 komentár

Martina reakcia na: Novinky o Galaxy Fold 2 začínajú naberať na intenzite

11.6.2020 10:06
Som mimoriadne zvedavá, ako dopadne tento súboj titanov v oblasti ohybných displejov https://www.pcexpres.sk/blog/ako-funguju-skladacie-smartfony a či to nakoniec nebude len slepá ulička https://www.microsoft.com/en-us/surface/devices/surface-duo?ocid=oct19e_soc_omc_sur_yt_lrn_duoyt
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať