SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Novinky od Microsoftu - Surface Go 2, Surface Book 3, Surface Headphones 2 a Surface Earbuds

0

Výrobcovia hardvéru reagujú na moderný a dynamický štýl nielen biznisu, ale aj štúdia, či života na sociálnych sieťach, pričom všetky spomínané aktivity sa prelínajú a dopĺňajú. Zariadenia Surface sú od začiatku považované za akýsi hardvérový etalón pre Windows 10 v zmysle synergie hardvéru a operačného systému od toho istého výrobcu.

Do produktovej rodiny Surface nedávno pribudli zaujímavé zariadenia

Surface Go 2 

Prívlastok „Go“ charakterizuje lacnejšie a mobilnejšie zariadenia typu 2 v 1. Aj Surface Go 2 si zachováva tenký, ľahký dizajn, avšak má väčší 10,5-palcový displej PixelSense s rozlíšením 1920 x 1280, čiže s obľúbeným a praktickým pomerom strán 3:2. Nový model sa môže pochváliť ôsmou generáciou procesorov Intel Core M8 s podstatne vyšším výkonom  a zároveň dlhšou výdržou batérie. V ponuke sú modely so 4 a 8 GB RAM. Okrem WiFi je k dispozícii aj LTE konektivita. Systém s duálnymi mikrofónmi umožňuje lepšiu zrozumiteľnosť hlasu a potlačenie hluku na pozadí pri videohovoroch a kamera s rozlíšením 5 MP vpredu poskytuje dobrý obraz aj pri slabom osvetlení. Zadným fotoaparátom zas môžete skenovať dokumenty a nákresy na tabuliach, čo sa hodí nazdieľanie poznámok, prípadne pre žiakov na posielanie domácich úloh. Po doplnení o klávesnicu Type Cover získate plnohodnotné konvertibilné zariadenie s Windows 10 s elegantným dizajnom. Surface Go 2 samozrejme podporuje aj dotykové pero. Cena základného modelu je 489 eur

Surface Book 3 

Už tretia generácia výkonného ultrabooku pre profesionálov, ktorí potrebujú výkon a mobilitu zároveň. Zariadenie napriek kompaktným rozmerom vďaka procesorom Intel 10-tej generácie poskytuje vysoký výkon pre vývojárov, dátových analytikov, ale aj grafikov, dizajnérov, či konštruktérov v aplikáciách Adobe a Autodesk a samozrejme aj na hranie hier s Xbox Game Pass pre PC alebo Steam. „Trojka“ poskytuje až o 50% vyšší výkon ako Surface Book 2 a môže sa pochváliť výdržou batérie až 17,5 hodiny. Na výber máte modely s grafickými čipmi NVIDIA GeForce GTX,  alebo Quadro RTX . Najvýkonnejší model je vybavený až 32 GB RAM a super rýchlym SSD diskom. Či už si vyberiete 13-palcový alebo 15-palcový model, Surface Book 3 má kvalitný displej PixelSense s vysokým rozlíšením 3000 x 2000 pixelov, resp 3240 x 2160 u 15- palcového modelu, presný trackpad, kvalitnú klávesnicu. Surface Book 3 bude k dispozícii od 21. mája a ceny pre náš trh zatiaľ nepoznáme

Slúchadlá Surface Headphones 2 

V moderných open- space je nasadenie kvalitných slúchadiel i ekvivalentom zatvorenia kancelárskych dverí, aby sa ľudia mohli naplno sústrediť na prácu. Slúchadlá Surface 2 majú až 13 úrovní potlačenia okolitého hluku špeciálne upravených tak, aby blokovalo alebo zosilňovalo ľudské hlasy.. Zlepšila sa aj kvalita zvuku a výdrž batérie až na 20 hodín.

Slúchadlá  Surface Earbuds 

Slúchadlá majú ergonomický dizajn a sú navrhnuté tak, aby vás zvukovo neizolovali od okolitého sveta. Samozrejmosťou je dotykové ovládanie takže môžete začať telefonovať alebo prepnúť skladbu bez vytiahnutia telefónu. V podporovaných jazykoch používatelia slúchadiel môžu využiť diktovanie textov e-mailov, prípadne môžu diktovať texty v aplikáciách Word, Outlook alebo PowerPoint. Puzdro podporuje bezdrôtové nabíjanie a slúchadlá majú celodennú výdrž.

Podrobnejšie informácie o jednotlivých produktoch prinesieme v redakčných testoch

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
Microsoft Surface Surface Go 2 Surface Book 3 Surface Headphones Surface Earbuds

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať