HONDA_022021 HONDA_022021 HONDA_022021 Advertisement

Nový prístupový bod Zyxel prináša káblové i bezdrôtové pripojenie s gigabitovou rýchlosťou

Tlačové správy
0

Spoločnosť Zyxel Communications dnes predstavila nový prístupový bod, ktorý ubytovacím zariadeniam a kancelárskym budovám umožňuje ľahko poskytovať spoľahlivé a rýchle káblové a bezdrôtové pripojenie v každej miestnosti. Nový prístupový bod nevyžaduje prepínač a systémovým integrátorom k jeho inštalácii postačí niekoľko málo minút.

Prístupový bod môže fungovať v autonómnom alebo na diaľku riadenom režime, a to bez nutnosti použitia prepínača.

Model NWA1302-AC disponuje najmodernejšími technológiami prístupových bodov a gigabitovým prepínačom s napájaním cez Ethernet (PoE). Do každej miestnosti je určený jeden prístupový bod, čím odpadá nutnosť používať sieťové prepínače. Pre organizácie to znamená menej investícií, jednoduchšiu inštaláciu a viacej času na prácu.

„Malé a stredné organizácie prevádzkujúce objekty s veľkým počtom miestností ako sú napr. hotely, školy alebo kancelárske budovy, potrebujú rýchle a cenovo dostupné riešenia,“ poznamenáva Martin Bratičák, Head of Channel CEE „Preto ocenia všetko, čo znižuje ich náklady alebo skracuje narušenie prevádzky pri inštalácii. Náš prístupový bod NWA1302-AC zvláda oboje.“

NebulaFlexTM ponúka autonómny režim alebo správu na báze cloudu
Vďaka flexibilným možnostiam jeho riadenia si zákazníci môžu byť istí, že kúpou prístupového bodu NWA1302-AC nestúpia vedľa.

„Malé a stredné organizácie často mávajú s výberom prístupových bodov problém, pretože si nie sú istí, či zvoliť autonómne alebo riadené modely, pričom si však nemôžu dovoliť chybovať. Tento problém za nich rieši model NWA1302-AC.“

NebulaFlexTM funguje nasledovne. V autonómnom režime prístupový bod NWA1302-AC prevádzku spracováva sám bez ľudského zásahu. Pokiaľ je to ale nutné, stačí, aby administrátor prepol na cloudový režim a pomocou niekoľkých kliknutí získa z akéhokoľvek prehliadača kompletnú kontrolu nad prístupovým bodom cez Nebula Cloud Center.

Predplatné NEXTECH 2020

Jednoduchá inštalácia, praktické porty
Vďaka praktickému vyhotoveniu je možné prístupový bod NWA1302-AC počas niekoľkých málo minút a bez nutnosti zaobstarávať ďalšie príslušenstvo inštalovať na stenu, rozvodnú skriňu, počítač alebo na neviditeľné miesto za stôl. Stačí, aby na danom mieste bol dostatočný signál a prístupový bod nepôsobil rušivo. K jeho praktickosti prispievajú tiež integrované Ethernetové a PoE porty, ktoré umožňujú pripojenie a napájanie ďalších zariadení ako napr. chytrých televízorov a IP telefónov.

Optimalizácia rádiovej frekvencie
Model NWA1302-AC funguje na jedinečnom princípe “RF first”, ktorý pre zaistenie maximálneho pokrytia a vyššej rýchlosti prenosu dát optimalizuje rádiovú frekvenciu pre všetky súčasti hardwaru. Jeho chytrá anténa a technológia beam forming navyše dynamicky upravujú smer signálu pre každé zariadenie, čím vytvárajú najlepšie trasy pre šírenie WiFi signálov a súčasne tlmia rušenie zo susedných prístupových bodov.

Zobrazit Galériu

ABOXS Communications s.r.o.

Všetky autorove články
siet internet online web smartfon pocitac Cloud Digital dáta

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať