TCL 2022 TCL 2022 TCL 2022

Platená inzercia: Kúpte si Windows 10 za výhodnú cenu 7 € a v októbri ho inovujte na Windows 11

0

Microsoft oznámil, že od 5. októbra bude poskytovať svoj najnovší operačný systém - Windows 11. Spoločnosť Microsoft uviedla, že Windows 11 bude predinštalovaný na všetkých nových počítačoch vydaných 5. októbra alebo neskôr a bude tiež poskytovať bezplatné aktualizácie pre existujúce počítače so systémom Windows 10. Inovácia bude prebiehať po etapách, pričom sa uprednostňuje najnovší počítač.

Napriek tomu, že Windows 11 má na počítače prísne hardvérové ​​požiadavky, je spravidla možné bezplatne aktualizovať akýkoľvek počítač so systémom Windows 10. Tu sa naskytá dobrá príležitosť, ako získať Windows 10 lacno. Godeal24 ponúka skvelé špeciálne ceny na Windows 10 a ďalšie produkty Microsoft, kde môžete získať originál za 7 €. Stačí si zaobstarať Windows 10 a počkať na inováciu na Windows 11.

Špeciálna ponuka bez kupónu

45% ZĽAVA NA PREDAJ s kódom kupónu: EBS45

60% ZĽAVA na ostatné produkty s kódom kupónu: EBS60

Nástroje pre váš počítač

Nakupovanie na Godeal24 je tak jednoduché, ako len ide! Krátko po objednávke vám príde e -mail s produktovými kľúčmi - bez toho, aby ste museli niekoľko dní čakať! V prípade akýchkoľvek otázok vám ich zákaznícky servis poskytne potrebnú rýchlu a rozsiahlu podporu. Stačí im poslať e-mail na nasledujúcu adresu: mailto:service@godeal24.com.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať