SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement

Portfólio spoločnosti Lenovo pre malé a stredné podniky inšpiruje ku globálnej obnove

Tlačové správy
0

Spoločnosť Lenovo™ dnes predstavila nové notebooky ThinkBook, úplne novú desktopovú značku a doplnkové príslušenstvo, ktoré sa hrdí prémiovými materiálmi, sofistikovaným a udržateľným dizajnom a inovatívnymi funkciami, ktoré uspokoja potreby novej generácie malých a stredných podnikov. Jedinečný nový ThinkBook™ Plus Gen 3 prináša vôbec prvý na trhu1 17,3-palcový ultraširoký primárny displej s pomerom strán 21:10 a inovatívnou 8-palcovou sekundárnou obrazovkou, ktorá dáva úplne nový význam multitaskingu a otvára nekonečné možnosti použitia.

Lenovo tiež s nadšením predstavuje úplne nové portfólio desktopov. ThinkCentre™ neo ponúka rastúcim firmám širší výber prispôsobiteľných vysoko výkonných pevných výpočtových riešení s pozoruhodným technologickým pokrokom v novej ére vzájomne prepojených hybridných pracovísk.

Okrem toho môže aktualizovaný ThinkBook 13x Gen 2 obsahovať voliteľnú nabíjaciu podložku ThinkBook Wireless Multi-Device Charging Mat, ktorá prináša bezdrôtové nabíjanie2 pre notebook cez Power by Contact a kompatibilné mobilné zariadenia cez Qi nabíjačku.3ThinkBook 14 Gen 4+ i a nový ThinkBook 16 Gen 4+ i majú tenší dizajn, displeje s pomerom strán 16:10, väčšie sklenené touchpady, inteligentné senzory a inteligentnejšie funkcie. Všetky najnovšie počítače sú poháňané procesormi Intel® Core™ 12. generácie so systémom Windows 11. Na doplnenie portfólia Lenovo pridáva nové príslušenstvo vrátane praktického batohu a myší.

Produktivita na dvoch obrazovkách

Rozšírenie obrazovkovej výbavy na zvýšenie produktivity a efektivity si zvyčajne vyžaduje pripojenie druhého displeja, ktorý nebýva prenosný. ThinkBook Plus Gen 3 to mení predstavením prvého 17,3-palcového notebooku so vstavaným sekundárnym 8-palcovým plnofarebným LCD displejom. Produktívny multitasking sa stal novou normou, ale často si vyžaduje viacero zariadení a väčší pracovný priestor. Teraz s ThinkBook Plus Gen 3 sa tento pracovný priestor stáva mobilným. Ultra širokouhlý primárny displej s pomerom strán 21:10 už ponúka viac priestoru na využitie funkcie Windows 11 Snap, ale pridanie druhého dotykového displeja s integrovaným digitálnym perom predstavuje ďalšie nové produktívne scenáre:

 • Nástroje aplikácií4 sa môžu zobraziť na druhom displeji, aby hlavná obrazovka zostala voľná na tvorenie.
 • Pútavejšia spolupráca s konferenčnou komunikáciou na celú šírku, pridaním chatovacieho okna na druhom displeji5 alebo funkciou poznámkového bloku6 na zapisovanie poznámok počas online stretnutí.
 • Dá sa použiť ako kresliaca doska na úpravu či editovanie obrázkov.
 • Funkcia „vodopádu“ je veľmi užitočná pri úprave dokumentov, keď sa zobrazenie zdrojových stránok môže rozšíriť z hlavného na druhý displej.
 • „Magic Launcher“7 môže umiestniť často používané ikony aplikácií na druhý displej pre rýchly prístup.
 • Vďaka funkcii kalkulačky je navigácia v tabuľkách alebo finančných aplikáciách hračkou, skupinové spustenie možno dokonca nakonfigurovať tak, aby sa kalkulačka automaticky otvorila napríklad pri spustení tabuľky.
 • Zrkadlenie smartfónu8 na druhý displej zlepšuje multitasking a synergiu medzi zariadeniami.

 

Z hľadiska technológií a dizajnu je ThinkBook Plus Gen 3 vysoko výkonný notebook. Vďaka procesorom Intel Core H-Series 12. generácie, pamäte až 32 GB LPDDR5 a úložisku 2 TB SSD má dostatok sily. ThinkBook Plus Gen 3 má aj:

 • 17,3-palcový primárny displej, ultra širokouhlý pomer strán 21:10 s rozlíšením 3072 x 1440 pri 120 Hz, jas až 400 nitov a 90 % pomer obrazovky k telu (STB) s podporou Dolby Vision® a certifikáciou Low Blue Light s TÜV Rheinland EyeSafe ®.
 • Druhý 8-palcový LCD dotykový sklenený displej s rozlíšením 800x1280, integrované digitálne pero.
 • Tlačidlo Smart Power s integrovanou čítačkou odtlačkov prstov.
 • Infračervená kamera FHD s fyzickou krytkou na zvýšenie súkromia.
 • Systém reproduktorov s Dolby Atmos® od Harman/Kardon.
 • Wi-Fi 6E pre rýchle a stabilné pripojenie.
 • Podsvietená klávesnica a sklenená podložka Click Pad.

ThinkCentre neo inšpiruje novú generáciu

Z hľadiska kontinuity podnikania boli pandémiou pravdepodobne najviac zasiahnuté malé a stredné podniky. Mnohí naďalej čelia výzvam, aby sa prispôsobili rýchlosti digitálnej transformácie a prijatiu hybridných pracovných modelov. Malé a stredné podniky budú musieť pre dlhodobú hodnotu prijať obchodné stratégie založené na digitálnych technológiách. Pevne veríme, že využitím inovatívnych technológií, zlepšením spolupráce a dosiahnutím vyššej efektivity udržateľnosťou budú malé a stredné podniky poháňať globálne oživenie. Lenovo počúva zákazníkov a analyzuje poznatky s cieľom vyvinúť základnú sadu produktov, ktoré pomôžu používateľom a firmám inteligentne sa transformovať.

Stolné počítače sú často vhodnejšie pre konkrétne pracovné úlohy alebo funkcie. Produktivita sa dá zlepšiť, najmä v náročných grafických aplikáciách alebo veľkých dátových súborov a výber z rôznorodej ponuky umožní pohodlné pracovné prostredie. Úvahy o nákladoch môžu urobiť z desktopov inteligentnejšiu investičnú voľbu s cenovo výhodnejším počiatočným vkladom a jednoduchšou údržbou a správou.

ThinkCentre neo ponúka štýlový a minimalistický dizajn pre súčasný vzhľad s novou terazzo farbou a povrchovou úpravou. Možnosti pripojenia a lepšie zážitky z online stretnutí umožňujú futuristickú spoluprácu. Technológia ThinkShield™ zvyšuje bezpečnosť a záväzky v oblasti udržateľnosti sú posilnené vôbec prvým využitím plastov, ktoré by inak skončili v oceánoch, v balení a ekologickom dizajne s použitím spotrebiteľského recyklovaného odpadu a surovín bez obsahu farieb. Dnes predstavujeme tri modely v rade neo, všetky poháňané procesormi Intel Core 12. generácie: ThinkCentre neo 70t, ThinkCentre 50s a ThinkCentre neo 30a 24.

 • ThinkCentre neo 70t je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám vysokovýkonných tvorcov obsahu, vývojárov a každého, kto pracuje na komplikovaných úlohách. Obsahuje až 128 GB pamäte DDR5, grafiku NVIDIA® až do RTX™ 3060 Ti s certifikáciou NVIDIA Studio a úložisko 2 TB HDD / 1 TB SSD na vykonávanie viacerých úloh bez prerušenia. Posúvanie spolupráce na ďalšiu úroveň je jednoduchšie než kedykoľvek predtým s káblom Smart Cable, ktorý okamžite spája dve počítačové zariadenia, aby bežali súčasne na jednej obrazovke. Pomocou funkcie Smart Storage možno automaticky zálohovať dáta bezpečne a pristupovať k nim z viacerých zariadení.
 • ThinkCentre neo 50s je stolový počítač s malým rozmerom navrhnutý tak, aby poskytoval výkon a úsporu miesta v 7,4-litrovom prevedení. Certifikácia EPEAT Gold pre energetickú účinnosť a Intelligent Cooling Engine 5.0 zaisťujú optimálnu spotrebou energie. Ultra-Low Noise (ULN) s certifikáciou TÜV a obaly vyrobené z plastu viazaného na oceán, ako aj suroviny, ktoré sa nenatierajú, sľubujú tichý výkon a šetrnosť k životnému prostrediu.
 • ThinkCentre neo 30a 24 je kolaboratívny all-in-one (AIO) desktop s 23,8-palcovým FHD 16:9 WVA (Wide Viewing Angle) displejom, zvukom od Harman® a výsuvnou webovou kamerou. Neo 30a 24, zameraný na poskytovanie vysoko produktívneho AIO a inteligentnejšieho konferenčného zážitku, obsahuje AI Meeting Manager, ktorý ponúka prekladač v reálnom čase, prevod hlasu na text, titulky, editor poznámok zo schôdze a hlasovú interakciu s Amazon® Alexa®9 pre futuristickú spoluprácu. Lenovo Smart Appearance vylepšuje črty tváre a rozmazáva pozadie pre videokonferencie na profesionálnej úrovni.

Nové dizajny, lepšie zážitky

ThinkBook bol vždy navrhnutý s ohľadom na koncového používateľa. Najnovšie notebooky so živými displejmi s vysokou obnovovacou frekvenciou a vysokým pomerom obrazovky k telu, tenkým telom a inteligentnejšími funkciami, nie sú výnimkou.

Vďaka spolupráci s Intelom je ThinkBook 13x Gen 2 veľmi tenkým (12,9 mm) a ľahkým (1,21 kg) prémiovým notebookom s hliníkovým dizajnom, ktorý splní požiadavky Intel Evo prostredníctvom hardvérových špecifikácií Intelu a kľúčových cieľov v oblasti odozvy, okamžitého prebudenia, výdrži batérie, rýchleho nabíjania a inteligentnej spolupráce. ThinkBook 13x Gen 2 je vybavený najnovšími procesormi Intel Core U-Series 12. generácie, navrhnutými pre vysoko mobilných profesionálov. Disponuje jasným 13,3-palcovým 16:10 displejom s certifikátom EyeSafe s pomerom STB väčším ako >91 %, klávesnicou od okraja po okraj a voliteľným dotykovým displejom. Veľká 56Wh batéria a senzory okolitého svetla na správu energetickej účinnosti displeja zaručujú, že obavy o energiu nie sú na programe dňa. Jedinečná nabíjacia podložka ThinkBook Wireless Multi-Device Charging Mat je voliteľná a dokáže poskytnúť 65W bezdrôtové nabíjanie notebooku2 cez Power by Contact a integrovaná Qi nabíjačka dokáže nabiť kompatibilné mobilné zariadenie až 10W3.

ThinkBook 14 and 16 Gen 4+ i ponúkajú vysoko flexibilné možnosti konfigurácie, od bežných potrieb  až po vysokovýkonné modely. Oproti predchádzajúcej generácii majú tenší dizajn a prechádzajú na pomer strán 16:10 s väčšou zobrazovacou plochou. Možnosti zobrazenia zahŕňajú 14-palcový panel s rozlíšením 2880x1800 a 90 Hz obnovovacou frekvenciou a 16-palcový panel s rozlíšením 2560x1600 a 120 Hz frekvenciou s hardvérovou kalibráciou farieb a oba môžu byť poháňané voliteľnou grafikou NVIDIA RTX. Väčší touchpad so skleneným povrchom prispieva k interaktívnemu zážitku a systém reproduktorov Dolby Atmos poskytuje pohlcujúci zvuk pre hovory a zábavu. Voliteľné inteligentné funkcie založené na senzoroch sú zamerané na bezpečnosť a spoluprácu:

 • Senzor okolitého svetla spravuje energetickú účinnosť displeja a automaticky upravuje jas podľa svetelných podmienok.
 • Senzor Time of Flight (ToF) pracuje v koordinácii s FHD infračervenou webovou kamerou a zisťuje prítomnosť používateľa, umožňuje bezdotykové prihlásenie cez Windows Hello, uzamknutie pri odchode a dokonca aj automatické nastavenie jasu obrazovky a podsvietenia klávesnice.

Dnes bol predstavený aj výber príslušenstva navrhnutého na uľahčenie prechodov medzi pracovnými prostrediami. Batoh ThinkBook Plus Gen 3 Sling je pevný a štýlový, s materiálmi odolnými voči poveternostným vplyvom, pohodlným polstrovaním a nastaviteľným ramenným popruhom pre extra pohodlie, obsahuje vrecká na zips a skryté vrecká na uloženie cenností. S nástupom hybridnej práce sa ľahko použiteľné vstupné zariadenia stali pre mnohých nepostrádateľnými. Nabíjateľná mobilná myš ThinkBook a nabíjateľná výkonná myš ThinkBook ponúkajú prémiový a konzistentný dizajn s duálnym pripojením Bluetooth umožňujúcim párovanie s dvoma rôznymi zariadeniami, nabíjanie cez USB-C a nastaviteľné DPI až do 2400.

Servis pre hybridnú pracovnú silu

Malé a stredné podniky čelia množstvu výziev, ktoré musia riešiť, aby zabezpečili, že ich zamestnanci budú mať to, čo potrebujú, aby boli produktívni, najmä v prípade distribuovanej pracovnej sily. Mnohé tieto podniky nemajú ten luxus, že môžu využívať špecializované IT zdroje a potrebujú podporu, pokiaľ ide o inštaláciu nových zariadení a migráciu údajov z existujúceho hardvéru. Ide o časovo náročnú činnosť, ktorá môže viesť k zvýšeniu počtu volaní  na podporu po nasadení, ak sa vykoná nesprávne.

Easy Install je služba nasadenia, špeciálne navrhnutá pre malé a stredné podniky, pričom spoločnosť Lenovo bude poskytovať služby inštalácie novej technológie na diaľku a na mieste. Spoločnosti môžu využiť službu Lenovo, aby si mohli byť isté, že hardvér, príslušenstvo a softvér ich zamestnancov boli správne nainštalované a nakonfigurované, vyladené a otestované, čo zvyšuje produktivitu a spríjemňuje prácu zamestnancom. Služby jednoduchej inštalácie budú zákazníkom dostupné prostredníctvom preferovaného spôsobu nákupu, t. j. priamo v spoločnosti Lenovo a u jej partnerov. Lenovo Easy Install ponúka podnikom jednoduchý a nákladovo efektívny spôsob nasadenia nových zariadení, aby mohli sústrediť svoj čas, energiu a zdroje IT na kritické obchodné priority.

Citát:

„Nové produkty, riešenia a služby navrhnuté pre zamestnancov SMB vydláždia cestu plynulejšiemu a flexibilnejšiemu pracovnému prostrediu. Poskytovanie jedinečných inovatívnych produktov, ako sú ThinkBook Plus Gen 3 a ThinkCentre neo, bude zohrávať kľúčovú úlohu pri vytváraní nových spôsobov práce, vytváraní efektívnosti a nových príležitostí a pomáhať malým a stredným podnikom dosiahnuť globálne oživenie,“ Eric Yu, senior viceprezident, Worldwide Small and Medium Business Segment, Lenovo.

Ceny a dostupnosť:

ThinkBook Plus Gen 3 bude dostupný v lete 2022 s očakávanou počiatočnou cenou 1679 Eur s Dph.
ThinkBook 13x Gen 2 bude dostupný v lete 2022 s očakávanou počiatočnou cenou 1319 Eur s Dph.
Bezdrôtová nabíjacia podložka ThinkBook pre viacero zariadení bude k dispozícii v lete 2022 s očakávanou počiatočnou cenou 240 Eur s Dph.
ThinkBook 14 Gen 4+ i bude dostupný v lete 2022 s očakávanou počiatočnou cenou 1007 Eur s Dph.
ThinkBook 16 Gen 4+ i bude dostupný v lete 2022 s očakávanou počiatočnou cenou 1031 Eur s Dph.
ThinkCentre neo 70t bude dostupný v prvom kvartáli 2022.
ThinkCentre neo 50s bude k dispozícii v prvom kvartáli 2022 s očakávanou počiatočnou cenou 959 Eur s Dph.
ThinkCentre neo 30a 24 bude k dispozícii v prvom kvartáli 2022 s očakávanou cenou 1 283 Eur s Dph.
Batoh ThinkBook Plus Gen 3 Sling Backpack bude dostupný v lete 2022 s očakávanou počiatočnou cenou 84 Eur s Dph.
Bezdrôtová mobilná myš ThinkBook bude k dispozícii v lete 2022 s očakávanou počiatočnou cenou 48 Eur s Dph.
Myš ThinkBook Wireless Performance Mouse bude k dispozícii v lete 2022 s očakávanou počiatočnou cenou 48 Eur s Dph.
Očakáva sa, že Easy Install bude spočiatku dostupný v USA v januári 2022 od 68 USD za jednotku za vzdialenú službu a 135 USD za službu na mieste. Od februára 2022 sa rozšíri na ďalšie trhy.

Pre viac informácií, navštívte https://news.lenovo.com/press-kits/ces-2022/.

O spoločnosti Lenovo
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je spoločnosť s príjmom 60 miliárd USD z rebríčka Fortune Global 500, ktorá poskytuje služby zákazníkom na 180 trhoch po celom svete. Zameraní na odvážnu víziu poskytovať inteligentnejšie technológie pre všetkých, vyvíjame svetovo meniace sa technológie, ktoré poháňajú (prostredníctvom zariadení a infraštruktúry) a posilňujú (prostredníctvom riešení a softvéru) milióny zákazníkov každý deň a spoločne vytvárajú inkluzívnejšiu, dôveryhodnejšiu a udržateľnejšiu digitálna spoločnosť pre každého a všade. Ak chcete zistiť viac, navštívte https://www.lenovo.com a prečítajte si o najnovších správach prostredníctvom nášho StoryHub.

1 Na základe interného výskumu spoločnosti Lenovo uskutočneného v novembri 2021

2 Bezdrôtové nabíjanie až 65 W na ThinkBook 13x Gen 2 i

3 Bezdrôtové nabíjanie až 10 W na mobilných zariadeniach kompatibilných s Qi

4 Aplikácie s odnímateľnými panelmi nástrojov by mali byť podporované na sekundárnom displeji

5 Boli testované nasledujúce komunikačné aplikácie: Microsoft Teams, Skype, Zoom. Ostatné chatovacie aplikácie môžu mať obmedzené alebo žiadne funkcie

6 Microsoft OneNote bol testovaný. Iné aplikácie na vytváranie poznámok, ktoré podporujú zadávanie perom, môžu fungovať s obmedzenou funkčnosťou

7 Magic Launcher podporuje akúkoľvek ikonu aplikácie. Skratky aplikácií môžu byť tiež zoskupené.

8 Smartphone Mirroring je podporovaný na všetkých Motorola “Ready-For” kompatibilných mobilných zariadeniach.

9 Amazon Alexa je k dispozícii na ThinkCentre neo 30a 24 na vybraných trhoch

 

LENOVO, THINKBOOK, THINKCENTRE a THINKSHIELD sú ochranné známky spoločnosti Lenovo. Intel a Intel Core sú ochranné známky spoločnosti Intel Corporation alebo jej pobočiek v USA a/alebo iných krajinách. NVIDIA a RTX sú ochranné známky spoločnosti NVIDIA Corporation. Inc. DOLBY VISION a DOLBY ATMOS je registrovaná ochranná známka spoločnosti Dolby Laboratories, Inc. TÜV je registrovaná ochranná známka skupiny TÜV Rheinland Group. Wi-Fi je ochranná známka spoločnosti Wi-Fi Alliance. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov. ©2021, Lenovo Group Limited.

 

 

ThinkBook Plus Gen 3

Výkon

Procesor

Až 12th Gen Intel® Core™ Procesory

OS

Windows 11

Pamäť

Až 32GB LPDDR5

Úložisko

Až 1TB PCIe Gen 4 SSD

Grafika

Intel® Iris® Xe Graphics

Displej

17.3 pacov IPS 21:10, 3072x1440, 120Hz, TUV EyeSafe

8-inch LCD dotykový displej (800x1280) s podporou pera

Audio

Reproduktorový systém Dolby Atmos s reproduktormi Harman/Kardon a duálnymi mikrofónmi

Kamera

FHD 1080p Infračervená kamera s uzávierkou

Batéria

69Whr

Bezpečnosť

Čip

TPM 2.0

Fyzicky

Zapínacia čítačka odtlačkov prstov

Konektivita

Porty

1 x HDMI

1 x USB-C

1 x Intel Thunderbolt 4

2 x USB-A

1 x 3.5mm audio jack

Bezdrôtovosť

WLAN Intel Wi-Fi 6E 802.11 AX (2x2)

Bluetooth® 5.1

Dizajn

Rozmery (W x D x H)

410.0 x 228.7 x 17.9mm

16.14 x 9.00 x 0.70in

Hmotnosť

<2kg

<4.40lbs

 

 

 

ThinkBook 13x Gen 2

ThinkBook 14 Gen 4+

ThinkBook 16 Gen 4 +

Výkon

Procesor

Až 12th Gen Intel® Core™ Procesory

OS

Windows 11

Pamäž

Až 32GB LPDDR5

Úložisko

Až 2TB Gen 4 PCIe SSD (Duálny slot SSD na TB 14 a 16)

Možnosti grafiky

Intel® Iris® Xe Graphics

Integrovaná grafika Intel Voliteľná NVIDIA GeForce RTX 2050

Displej

13,3-palcový úzky rám, až do WQXGA, 400 nitov, dotyková možnosť a Dolby Vision, nízke modré svetlo

14-palcový úzky rám, až 2,8 kB, 400 nitov, 90 Hz, slabé modré svetlo

16-palcový úzky rám, až 2,5 kB, 350 nitov, 120 Hz, slabé modré svetlo

Audio

Dolby Atmos s Harman/Kardon reproduktormi

Dolby Atmos audio

Kamera

Up to FHD+IR kamera s uzávierkou

Batéria

56Whr

62Whr alebo 46.5Whr na vzbraných modeloch

71Whr alebo 57Whr na vybraných modeloch

Bezpečnosť

Čip

TPM 2.0

Fyzicky

Power-on Fingerprint Reader

Camera Shutter

Konektivita

Porty

2 x Thunderbolt 4

2 x Thunderbolt 4

 

1 x USB-C 3.2 Gen 2; 2 x USB-A 3.2; 1 x USB 2.0 (skritý); 1 x HDMI 2.0b; SD Card Reader; RJ45

1 x 3.5mm audio jack

Bezdrôtovosť

Až WLAN Wi-Fi 6E 802.11 AX (2x2)

Bluetooth® 5.0

Dizajn

Rozmery

(W x D x H)

298 x 209 x 12.9mm

11.73 x 8.22 x 0.50in

313 x 225 x 15.9mm

12.32 x 8.85 x 0.63in

357 x 252 x 16.5mm
14.05 x 9.92 x 0.65in

Hmotnosť

1.21kg

2.67lbs

1.43kg

3.15lbs

1.82kg
4.01lbs

           

 

 

ThinkCentre neo 70t

ThinkCentre neo 50s

ThinkCentre neo 30a 24

Výkon

Procesor

Až 12th Gen Intel® Core™ Procesory

OS

Windows 11

Pamäť

Až 128GB DDR5

Až 64GB DDR4

Až 16GB DDR4

Úložisko

Až 2 x 2TB SATA

Až 2 x 1TB PCIe SSD

Až 1 x 2TB SATA or 1 x 1TB PCIe SSD

Až 1 x 1TB SATA or 1 x 1TB PCIe SSD

Možnosti grafiky

Grafika Intel® Iris® Xe Voliteľne až po NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti

Intel® Iris® Xe Graphics

 

Integrovaná grafika Intel UMA

Displej

 

23.8 palcov FHD, 250nits

Audio

 

2 x 3W reproduktory, audio od Harman

Kamera

 

Až HD+IR kamera

Nabíjanie

750W 92% PSU

180W or 260W PSU

90W

Bezpečnosť

Čip

TPM 2.0

Fyzicky

Kensington Lock; Smart Cable Lock; Chassis Intrusion

Smart Cable

Konektivita

Porty

Detailné informácie nájdete v technických špecifikáciách produktu

Bezdrôtovosť

Až WLAN Wi-Fi 6

Bluetooth® 5.0

Dizajn

Rozmery

(W x D x H)

170 x 297.85 x 376mm

6.69 x 11.72 x 14.0in

100 x 308 x 274.8mm

3.93 x 12.13 x 10.81in

So stojanom na monitor

434 x 185 x 541mm
17.09 x 7.28 x 21.29in

Hmotnosť

6.5kg

14.33lbs

4.5kg

9.9lbs

10.74kg
23.67lbs

             

 

 

Lenovo

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať