PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Pozvánka: jesenná roadshow FORXAI 2022 na Slovensku

Bezpečnosť
0

Špeciálny projekt 

Vedeli ste, že kamerové riešenia Mobotix strážia základný tábor Mt. Everestu bez prívodu elektriny? Viete, že tieto kamery vedia zabrániť utopeniu v bazénoch? Počuli ste, že pomáhajú detekcii defektov v priemyselnej výrobe? Alebo že dokážu identifikovať vznikajúci požiar dávno pred tým, než vznikne dym a plamene? Ak nie, príďte sa pozrieť na tohtoročnú jesennú roadshow FORXAI 2022 v troch slovenských mestách.

SAMSUNG_112022_M Advertisement

Už viac ako 5 rokov sa Konica Minolta intenzívne venuje kamerovým systémom. Za ten čas získala po celom svete desiatky ocenení a dobrých referencií. Pripravili sme pre vás jesennú roadshow FORXAI 2022, ktorá sa zameria práve na túto oblasť pôsobenia Konica Minolta.  

FORXAI je vlastná, odborníkmi Konica Minolta vyvinutá zobrazovacia IoT platforma. Tá kombinuje zobrazovacie technológie, ktoré sú silnou stránkou spoločnosti Konica Minolta, so špičkovými technológiami IoT a AI. Vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu riešení pre rôzne oblasti priemyslu a služieb – vždy podľa konkrétnych potrieb zákazníka.

Konica Minolta má kreatívne riešenia inteligentných kamerových systémov pre firmy zo všetkých oblastí pôsobenia. Príďte sa presvedčiť osobne na niektorú z prezentácií na Slovensku:

Košice – 9.11.2022 – Hotel Yasmin

Banská Bystrica – 10.11.2022 – Hotel Dixon

Bratislava – 11.11.2022, Hotel Vienna House (akcia je určená pre koncových zákazníkov)

Ak sa chcete zúčastniť niektorej prezentácie v rámci jesennej roadshow FORXAI 2022, stačí sa registrovať na stránke:

https://www.konicaminolta.sk/sk-sk/events/2022-11-jesenna-roadshow-forxai  

Zobrazit Galériu

Konica Minolta

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať