SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Predstavujeme Vám ThinkShield od spoločnosti Lenovo, ponúka kompletné bezpečnostné riešenie, ktoré ochráni Vašu firmu

Tlačové správy
0

Počas minulého roka došlo k najväčšiemu úniku údajov; šlo o neuveriteľných 2,6 miliard záznamov.1Spoločnosti potrebujú bezpečné zariadenia, ktoré ochránia ich citlivé informácie a zabezpečia im ochranu údajov pred online hrozbami. Lenovo je lídrom v IT bezpečnosti— s pôsobivými výsledkami. Podľa spoločnosti CVEDetails.com, zaznamenalo Lenovo v prvej polovici roka 20182o 99% menej hrozieb ako hlavní konkurenti. Zákazníci a podniky môžu profitovať vďaka ThinkShield od Lenova, revolučnému prístupu k zabezpečeniu zariadení počas ich celej životnosti. 

ThinkShield od spoločnosti Lenovo zabezpečuje zariadenia počas celej svojej životnosti

 • Zo zabezpečeného vývoja BIOSu a firmvéru až na funkcie, ako sú zabezpečenie obrazovky technológiou ThinkPad Privacy Guard a krytky kamier pre notebooky uvedené firmou Lenovo ako prvou na trhu, spoločnosť Lenovo vytvára ochranu svojich produktov.
 • Bezpečnosť nekončí len s dizajnom: Lenovo má jedinečnú kontrolu nad svojim globálnym dodávateľským reťazcom a stanovuje prísne bezpečnostné štandardy a pravidlá pre svoje výrobné podniky.
 • Strategické partnerstvo Lenovo s Intel® umožnilo zosúladenie s dodávateľským reťazcom Intel Transparent, ktorý umožňuje zákazníkom nájsť zdroj každého komponentu svojho nového systému.
 • Spoločnosť Lenovo dohliada na bezpečnosť dodávateľov, ktorí vytvárajú inteligentné súčasti a zabezpečuje, aby boli v súlade s prísnymi pravidlami a osvedčenými postupmi programu dôveryhodných dodávateľov. Pre ešte vyššiu transparentnosť môžu inžinieri kvality spoločnosti Lenovo kedykoľvek overiť dodávateľov.

ThinkShield od Lenova chráni identitu a poverenia používateľov

 • Zakladajúci člen spoločnosti FIDO®, spoločnosť Lenovo ponúka prvé a jediné autentifikátory certifikované spoločnosťou FIDO® a technológiu odtlačkov prstov na čipoch, čím spoločnostiam poskytuje bezpečnejšie a jednoduchšie spôsoby ochrany ich zamestnancov.
 • Špičková úroveň integrácie s technológiou Intel Authentication – obsahuje až 7 overovacích faktorov – ponúka väčšiu bezpečnosť a flexibilitu než dodávatelia poskytujúci menej autentifikačných metód.
 • Inteligentná ochrana USB priamo v BIOSe umožňuje profesionálom v oblasti IT nakonfigurovať  USB porty tak, aby reagovali iba na určité klávesnice a ukazovacie zariadenia, vďaka čomu sú počítače zamestnancov bezpečnejšie.

ThinkShield od Lenovo chráni používateľov online

 • Lenovo WiFi Security, v spolupráci s Coronet, detekuje hrozby a upozorní užívateľov, ak sa pokúsia o pripojenie k nebezpečným bezdrôtovým sieťam.
 • Technológia BUFFERZONE®3izoluje online hrozby skôr ako infikujú celú organizáciu.
 • Lenovo Endpoint Management, vyvinutá v spolupráci s MobileIron®, poskytuje bezpečný a jednoduchý spôsob ako zjednotiť cloud a bezpečnosť koncového bodu naprieč viacerými zariadeniami.

SAMSUNG 042024 Advertisement

ThinkShield od Lenovo chráni užívateľské dáta

 • Technológia Absolute® persistence poskytuje IT administrátorom spoľahlivé obojsmerné pripojenie na všetky svoje zariadenia, aby mohli zabezpečiť koncové body, posúdiť riziko, vzdialene vykonávať bezpečnostné opatrenia na zariadeniach zamestnancov a reagovať na bezpečnostné incidenty. 
 • Keď zariadenie dosiahne koniec svojej životnosti, spoločnosť Lenovo uchová v bezpečí potenciálne citlivé údaje prostredníctvom mazania diskov a bezpečnej recyklácie dielov.
 • Lenovo ponúka platenú službu Keep Your Drive, ktorá zaisťuje, že citlivá informácia nikdy neopustí ruky zákazníka.

Vďaka špičkovým bezpečnostným funkciám ThinkShield od spoločnosti Lenovo, sú spoločnosti bezpečnejšie.Viac informácií na: lenovo.com/ThinkShield.


3 TechnológiaBUFFERZONE®  momentalne dostupná iba v US

SKPR STRATEGIES, s.r.o.

Všetky autorove články
Lenovo bezpečnosť ochrana biznis online

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať