SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Predstavujeme motorola edge 40: dokonale štýlový smartfón

Tlačové správy
0

Spoločnosť Motorola rozširuje rodinu edge o smartfón motorola edge 40, ktorý sa môže pochváliť pokročilými funkciami, ako je zaoblený displej, ochrana proti prachu a vode IP68, výkonný fotoaparát s rozlíšením 50 Mpx a rýchle nabíjanie v elegantnom a štýlovom dizajne.

Motorola edge 40 spája štýl a výkon a je jedným z najtenších vo svojej triede (7,58 mm). Je vybavený bezokrajovým zaobleným displejom a zakrivenou zadnou vložkou spojenou precízne brúseným, pieskovaným hliníkovým rámom. Táto krásne elegantná kombinácia, ktorá sa bezproblémovo drží, ponúka výnimočný dizajn aj pohodlie a dokonale padne do kontúr rúk používateľov. Navyše mäkká, vegánska kožená zadná časť telefónu uľahčuje uchopenie. Okrem vzhľadu zahŕňa prémiový dizajn aj ochranu IP681, ktorá odolá prachu, špine, piesku2 a chráni pred náhodným namočením pod sladkou vodou1, takže je pripravený sprevádzať používateľov na všetkých životných dobrodružstvách.

Fantastické fotografie s najmodernejším kamerovým systémom

Vďaka kamerovému systému s vysokým rozlíšením 50 Mpx, ktorý zahŕňa najširšiu clonu dostupnú v smartfóne (f/1,4), zachytáva motorola edge 40 nádherné a detailné fotografie.

Neuveriteľne široká clona znamená, že používatelia si môžu vychutnať:

  • Lepšie obrázky v prostredí so slabým osvetlením, počas dňa aj v noci
  • Prirodzene rozostrené pozadie za objektom pre profesionálne portréty
  • Rýchlejšie snímanie bez námahy zmrazí akciu, aby boli fotografie čo najpresnejšie

Senzor okolitého svetla navyše okamžite nastaví expozíciu, takže sa fotografi nemusia obávať, že pri otvorení fotoaparátu premeškajú okamih. Zaostrenie na všetky pixely poskytuje presnejší výkon pri akomkoľvek svetle a vďaka OIS zachytíte krištáľovo čisté zábery. Ultraširokouhlý fotoaparát s rozlíšením 13 Mpx s Macro Vision dopĺňa systém zadnej kamery, vďaka čomu sa používatelia zmestia viac do záberu alebo sa priblížia k objektu. Selfie kamera s vysokým rozlíšením 32 Mpx zaručuje vynikajúce skupinové alebo samostatné zábery za všetkých svetelných podmienok. Motorola edge 40 tiež prichádza s radom nových vylepšení videa a fotoaparátu, ako je stabilizácia zámku Horizont, video portrét a režim vlogu, aby boli fotografi vždy informovaní o aktuálnom stave a trendoch.

Filmový zážitok pre lepšiu zábavu

Pri streamovaní obsahu a hraní hier je prvoradá veľká, krásna obrazovka a motorola edge 40 poskytuje 6,55-palcový pOLED zaoblený bezokrajový displej pre všestranný pohľad. Pohlcujúci displej je vybavený rozlíšením Full HD+, vďaka čomu je obraz ostrejší s menším počtom pixelov. Dodáva sa tiež s certifikáciou HDR10+ a farebným rozsahom DCI-P3 pre širšiu škálu farieb, ktoré pôsobia živšie a vernejšie. Pri hraní hier, rolovaní alebo multitaskingu môžu spotrebitelia využiť aj rýchlu a plynulú obnovovaciu frekvenciu 144 Hz na plynulú navigáciu vo svojom zariadení.

Filmový zážitok zo sledovania je sprevádzaný zvukom Dolby Atmos® na stereo reproduktoroch, ktorý pridáva hĺbku a detaily obľúbenej zábave používateľov s vylepšenými basmi. Navyše vďaka Motorola Spatial Sound je zvuk vychádzajúci zo slúchadiel alebo reproduktorov používateľov pohlcujúci, pretože vypĺňa priestor okolo nich, keď počúvajú hudbu alebo hrajú hry. Displej a ponuka zvuku motorola edge 40 poskytujú podmanivý a realistický zážitok zo zábavy.

Bleskovo rýchle nabíjanie a konzistentný výkon ponúkajú spoľahlivosť na cestách

Keď je čas na dobitie, používatelia sa môžu spoľahnúť na 68 W TurboPower™ nabíjanie, aby získali energiu na celý deň len za 10 minút2,3 a užili si batériu s dlhou výdržou 4 400 mAh, ktorá sa dokáže pripojiť rýchlosťou 5G4 a držať krok s rušnými rutinami. Pre väčšie pohodlie sa môžu oslobodiť od káblov pomocou 15W bezdrôtového nabíjania4.

Motorola edge 40 je tiež vybavený čipovou sadou MediaTek Dimensity 8020, ktorá ponúka bezproblémové pripojenie k bleskovo rýchlym sieťam 5G a Wi-Fi a poháňa všetko od videí vo vysokom rozlíšení až po plynulejšie hranie. To všetko s vyššími rýchlosťami CPU a GPU a vyššou energetickou účinnosťou v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. K dispozícii je tiež 8 GB LPDDR4X RAM pre plynulý výkon a až 256 GB úložisko UFS 3.15 pre dostatok miesta pre fotografie, filmy, skladby, aplikácie a hry. Používatelia môžu tiež využiť plný výkon svojho smartfónu vďaka bezdrôtovému pripojeniu Ready For6 a kompatibilite s PC7.

Motorola edge 40 beží na systéme Android 13 a obsahuje nové funkcie zabezpečenia a softvéru pre zvýšenú ochranu a bezpečnosť, vrátane aplikácie Moto Secure. Aplikácia Moto Secure, poháňaná Thinkshield, je cieľovým miestom pre všetky dôležité funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov zariadenia. Aplikácia Moto Secure prichádza s množstvom ochranných prvkov, vrátane Secure Folder, na ochranu citlivých informácií a aplikácií, Network Protection, na minimalizovanie rizika pri používaní verejnej Wi-Fi, Lock Screen Security, ktorá umožňuje používateľom konfigurovať možnosti uzamknutia obrazovky a PIN Pad Scramble, ktorý zabezpečí, že heslá budú chránené pred ostatnými používateľmi, ktorí sa pozerajú na zariadenie. V rámci aplikácie môžu používatelia rýchlo kontrolovať a ovládať ochranu svojho smartfónu s jednoduchým prístupom ku všetkým súvisiacim aplikáciám a nastaveniam pre Android a Motorola, čo spotrebiteľom poskytuje istotu, že ich dáta sú chránené.

Dostupnosť

motorola edge 40 bude na Slovensku dostupný vo farbách: Nebula Green a Eclipse Black s cenou začínajúcou od 599 eur.

O spoločnosti Lenovo & Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je spoločnosť s obratom 70 miliárd USD, umiestnená v rebríčku Fortune Global 500, ktorá poskytuje služby zákazníkom na 180 trhoch po celom svete. Zameraní na odvážnu víziu poskytovať inteligentnejšie technológie pre všetkých, vyvíjame technológie, ktoré menia svet, ktoré každý deň poháňajú (prostredníctvom smartfónov a infraštruktúry) a posilňujú (prostredníctvom riešení, služieb a softvéru) milióny zákazníkov a spoločne vytvárajú inkluzívnejšiu a dôveryhodnejšiu a udržateľná digitálna spoločnosť pre každého a kdekoľvek. Spoločnosť Motorola Mobility LLC bola získaná spoločnosťou Lenovo Group Holdings v roku 2014. Motorola Mobility je 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Lenovo a je zodpovedná za návrh a výrobu všetkých mobilných telefónov a riešení značky Moto a Motorola. Ak chcete zistiť viac, navštívte https://www.lenovo.com a prečítajte si novinkách na našom StoryHub a Motorola Global Blog.

Právne vyhlásenie o odmietnutí zodpovednosti

1. Odolnosť voči vode, striekajúcej vode a prachu bola testovaná podľa noriem IP68 v kontrolovaných laboratórnych podmienkach. Odoláva ponoreniu do 1,5 metra sladkej vody po dobu až 30 minút. Na vystavenie podmienkam presahujúcim toto hodnotenie sa nevzťahuje záruka. Odolnosť sa v dôsledku bežného opotrebovania zníži. Nie je určený na prácu pri ponorení pod vodu. Nevystavujte pôsobeniu tlakovej vody alebo iných tekutín ako sladkej vody. Nepokúšajte sa nabíjať mokrý telefón. Nie je vodotesný.

2. Priemerní používatelia môžu získať až 12 hodín výdrže batérie za 10 minút nabíjania. Batéria musí byť značne vybitá; rýchlosť nabíjania sa v priebehu nabíjania spomalí.

3. Všetky tvrdenia o výdrži batérie sú približné a vychádzajú zo strednej hodnoty testovanej používateľom v rámci profilu zmiešaného použitia (ktorý zahŕňa používanie aj pohotovostný režim) pri optimálnych podmienkach siete. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane sily signálu, nastavení siete a zariadenia, teploty, stavu batérie a spôsobov používania.

4. Rýchlosti sťahovania založené na sieťovom pripojení 5G pod 6 GHz pri priemernej sieťovej prevádzke. K dispozícii s plánom služieb 5G a pokrytím siete 5G; k dispozícii len vo vybraných oblastiach. Podrobnosti nájdete u operátora.

5. Dostupnosť sa líši v závislosti od krajiny; podrobnosti nájdete u poskytovateľa služieb; vyžaduje kompatibilný smerovač (predáva sa samostatne) a dátový plán [7] .

6. Bezdrôtové pripojenie Ready For je podporované iba televízormi, ktoré podporujú zrkadlenie obrazovky smartfónu so systémom Android (Miracast). Príslušenstvo Bluetooth® sa predáva samostatne.

7. Aplikácia Ready For PC je k dispozícii na vybraných zariadeniach a v systémoch Windows 10 a 11. Úplný zoznam kompatibility zariadení a softvéru nájdete na stránke FAQ. Vyžaduje stiahnutie aplikácie pre PC. Počítač a mobilné zariadenie na bezdrôtové pripojenie musia zdieľať rovnaký prístupový bod Wi-Fi (prístupový bod) ALEBO musia byť pripojené pomocou kábla USB-C.

MOTOROLA, štylizované logo M, MOTO a skupina značiek MOTO sú ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Dolby, Dolby Atmos a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories Licensing Corporation. Vyrobené v licencii od Dolby Laboratories. Wi-Fi je ochranná známka spoločnosti Wi-Fi Alliance. Android je ochranná známka spoločnosti Google, LLC. USB Type-C® a USB-C® sú registrované ochranné známky spoločnosti USB Implementers Forum. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov. ©2023 Motorola Mobility LLC.

Zobrazit Galériu

Lenovo & Motorola

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať