SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Prekonajte limity so superrýchlou bezdrôtovou nabíjačkou vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge

Tlačové správy
0

Nová bezdrôtová nabíjačka od vivo prináša maximálnu rýchlosť a flexibilitu a bude dostupná aj na Slovensku

  • 50 % batérie za 23 minút vďaka výkonnému 50W bezdrôtovému nabíjaniu
  • Efektívne vzduchové chladenie a inteligentný tichý režim
  • Podporuje Qi a je kompatibilná s celou škálou bezdrôtových zariadení
  • Viacnásobná ochrana nabíjania pre bezpečné používanie

V rámci svojho progresívneho prístupu uvádza vivo na európsky trh svoju prvú bezdrôtovú nabíjačku. Moderné zariadenie, schopné nabíjať rýchlosťou až 50W, je pripravené prispôsobiť sa rôznym životným štýlom. Svoje uplatnenie nájde v kombinácii s množstvom globálne predstavených vlajkových modelov značky, vrátane najnovšieho X80 Pro, ktorý bol predstavený len pred pár dňami v Berlíne.

„Vďaka tomuto efektívnemu a flexibilnému riešeniu umožnia naše najnovšie modely vivo spotrebiteľom jednoduché, bezpečné a bezproblémové nabíjanie,“ uviedla Gabriela Roušarová, PR & marketingová manažérka spoločnosti vivo pre Slovensko. Superrýchla nabjačka bude dostupná aj na Slovensku, a to od 15. júla.

50W superrýchle nabíjanie FlashCharge

S novou nabíjačkou vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge môžu používatelia položiť svoje zariadenie na podložku pre automatické nabíjanie a naopak zdvihnúť ho, čím sa proces dopĺňania energie preruší - a to všetko bez zbytočných problémov s káblami. Bezdrôtová nabíjačka vivo dokáže byť rovnako účinná ako káblová nabíjačka, čoho dôkazom je nabitie batérie na 50 % len za 23 minút a dosiahnutie plného nabitia iba za 50 minút, podľa výsledkov laboratórnych testov realizovaných s najnovším vlajkovým modelom vivo X80 Pro.

Efektívne vzduchové chladenie a inteligentný tichý režim

Zabudovaný vysokorýchlostný tichý ventilátor s 3 600 otáčkami za minútu beží pri nabíjaní plnou rýchlosťou a cirkuluje vzduch cez vysoko presnú štruktúru vzduchového potrubia pre rýchle chladenie. V noci zase špeciálny 26 dB Super Silent Mode spôsobí, že ventilátor beží potichu ako jemný vánok, a nebude tak rušiť počas spánku.

Široká kompatibilita a podpora Qi

Bezdrôtová nabíjačka vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge podporuje štandard bezdrôtového nabíjania Qi a je kompatibilná s väčšinou bežných bezdrôtových nabíjacích zariadení, pričom ponúka nabíjací výkon až 15W. Ide o riešenie s jednou nabíjačkou vhodné pre všetkých, ktorí potrebujú “vyčistiť” pracovný stôl od množstva káblov.

Geometrická estetika spája technológiu s umením

50W Vertical Wireless FlashCharge obsahuje vo vnútri dve sady cievok, čo znamená, že nabíjané zariadenie môže ležať na nabíjačke vertikálne alebo horizontálne. Cievky ponúkajú široké oblasti senzorov a inteligentne detekujú a prispôsobujú sa polohe zariadenia. Ak potrebujete kontrolovať správy alebo čítať články, môžete smartfón umiestniť vertikálne na bezdrôtovú nabíjačku a pri sledovaní filmov môžete zvoliť horizontálne nastavenie.

Inžinieri vivo čerpali inšpiráciu pre tento nový produkt z „roztrúsených blokov“ modernej architektúry. Moderný dizajn je tvorený geometrickými líniami, matnou základňou a jemným “dýchajúcim” svetlom. Uhol sklonu 60° umožňuje rýchlo skontrolovať všetky prichádzajúce správy bez nutnosti odpájať telefón od nabíjacej podložky.

Bezpečnosť na prvom mieste

Novinka implementuje niekoľko bezpečnostných mechanizmov, ktoré zisťujú problémy s napätím, prúdom a teplotou, ako aj prítomnosť kovových predmetov v blízkosti. Výstražné svetlo sa rozsvieti a napájanie sa vypne, keď sa zistia kovové predmety, ako sú kľúče a mince. Vďaka tomu môžete nabíjať bezpečne a bez obáv.

Cena a dostupnosť

Vertikálna bezdrôtová nabíjačka vivo 50W Vertical Wireless FlashCharge je na slovenskom trhu dostupná od polovice júla za odporúčanú cenu 79 eur.

 

###

O vivo

vivo je technologická spoločnosť, ktorá vytvára produkty založené na skvelom dizajne a ktorej základom sú smart zariadenia a inteligentné služby. Cieľom spoločnosti je prepájať ľudí po celom svete s digitálnym svetom. Prostredníctvom jedinečnej kreativity poskytuje vivo svojim používateľom stále pohodlnejší mobilný a digitálny život. V nadväznosti na základné hodnoty spoločnosti, medzi ktoré patrí tzv. Benfen*, orientácia na dizajn a používateľov, realizovala spoločnosť vivo stratégiu udržateľného rozvoja s víziou stať sa spoločnosťou svetovej úrovne.

Spoločnosť vivo združuje a rozvíja najlepšie miestne talenty, aby dosiahla vynikajúce výsledky, a podporuje ju sieť výskumných a vývojových stredísk v Šen-čene, Dongguane, Nanjingu, Pekingu, Hangzhou, Šanghaji a Xi'ane, ktoré sa zameriavajú na vývoj najmodernejších spotrebiteľských technológií, vrátane 5G, umelej inteligencie, priemyselného dizajnu, zobrazovacieho systému a ďalších perspektívnych technológií. vivo tiež vytvorilo inteligentnú výrobnú sieť (vrátane tých, ktoré autorizovala spoločnosť vivo) s ročnou výrobnou kapacitou takmer 200 miliónov smartfónov. K dnešnému dňu má spoločnosť vivo rozvetvenú predajnú sieť vo viac ako 60 krajinách a regiónoch a obľúbilo si ju viac ako 400 miliónov užívateľov po celom svete.

*„Benfen“ je čínsky termín označujúci prístup k práci. Znamená robiť správne veci správnym spôsobom. Popisuje poslanie spoločnosti vivo, ktorej víziou je budovať technológie slúžiace na dobré účely.

Aktuálne novinky o spoločnosti vivo nájdete na oficiálnej stránke.

Autorizované zastúpenie spoločnosti vivo na Slovensku prevádzkuje spoločnosť ZHI SHENG INTERNATIONAL CZECH, s. r. o. oficiálny obchodný a distribučný zástupca spoločnosti vivo Mobile Communication Co.

 

 

Kontakt pre médiá

 

Alexandra Gallisová

PR Clinic

T: +421 948 080 947

vivo.sk@prclinic.eu

 

 

Gabriela Roušarová

Marketing & PR Manager

Česká republika

Mobile: +420 720 407 602

gabriela.rousarova@cz.vivo.com

Zobrazit Galériu

vivo

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať