SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Pri predobjednávke nových TV Samsung Neo QLED a OLED dostanete projektor The Frestyle

Technológie
0

Špeciálny projekt

Každý, kto si do nedele 9. apríla predobjedná  tohtoročné modely televízorov Samsung Neo QLED 8K, Neo QLED 4K a OLED od uhlopriečky 55“ vyššie, získa zdarma ako bonus projektor The Freestyle v hodnote 819 eur. Napríklad pri kúpe Neo QLED televízora QE55QN85CATXXH vyjde celková cena aj s bonusom vo forme The Freestyle na 50 % hodnoty odporúčanej maloobchodnej ceny.

Tohtoročné modely Neo QLED a OLED naplno využívajú výkon umelej inteligencie. Televízory Neo QLED 8K s 64 neurálnymi sieťami zobrazia všetky detaily, bez ohľadu na rozlíšenie vstupného signálu. Neo QLED 8K a 4K sú vybavené špičkovou funkciou Auto HDR Remastering, ktorá dokáže vďaka umelej inteligencii v reálnom čase prevádzať scény a efekty vo vysielaní so štandardným dynamickým rozsahom (SDR) na vysoký dynamický rozsah (HDR). Vďaka tomu je pôvodný SDR obsah jasnejší a živší a dokonale vtiahne divákov do deja.

Najnovší rad OLED televízorov je vybavený technológiou Quantum Dot, ktorá je garantom pre zobrazenie presných a neskreslených farieb (certifikácia Pantone). Samosvietiace pixely zároveň zaručia maximálnu kontrolu podsvietenia a kontrastu. Hráči ocenia, že OLED televízory od Samsungu majú obnovovaciu frekvenciu 144 Hz a ako vôbec prvé získali certifikáciou AMD FreeSync Premium Pro, ktorá zaručuje dokonalý herný zážitok na OLED obrazovke.

Mobilný projektor The Freestyle umožňuje nielen premietať video obsah na uhlopriečke 100“, ale dá sa využiť aj na svetelné efekty ako dizajnová lampa alebo dokonca ako smart televízor, pretože disponuje operačným systémom Tizen ako všetky smart televízory od Samsungu. Využiť ho možno prakticky kdekoľvek, funguje nielen pri napojení do elektrickej siete, ale aj na špeciálne dobíjacie batérie.

Akcia platí od 6. marca do 9. apríla 2023 alebo do vypredania zásob v značkových predajniach Samsung, v e-shope samsung.sk, v obchodných sieťach Nay, Planeo, Datart, Euronics, Andrea Shop, Play a v internetových obchodoch Alza.sk a Mall.sk.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať