SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

Prichádza revolúcia v oblasti prsných implantátov

0

Tradičné zväčšovanie pŕs je zdanlivo na ústupe, napríklad v Spojenom kráľovstve zaznamenali 27-percentný pokles jeho popularity. Pacientky si teraz vyberajú skôr procedúry, ktoré ponúkajú prirodzene vyzerajúce výsledky. To je jeden z dôvodov, prečo sú kozmetickí chirurgovia nadšení z príchodu Mia Femtech, vôbec prvých injekčných a biokompatibilných implantátov, ktorých cieľom je dosiahnuť jemné, ale výrazné zväčšenie o jedno až dve čísla košíčkov.

Tieto implantáty ponúkajú prirodzený vzhľad a zároveň poskytujú výhody, ako je kratší čas liečby, minimálna pooperačná bolesť a minimálne jazvy vďaka revolučnej technike lokálnej anestézie. Dr. Paul Banwell, renomovaný plastický chirurg, verí, že tento zákrok predstavuje novú éru v estetike prsníkov.

Zákrok spočíva v tom, že prsné tkanivo zostáva pripevnené k hrudnej stene, zatiaľ čo implantát sa doň vkladá pomocou techniky „no-touch“. Tým sa zachováva tvar a funkcia prsníka a znižuje sa riziko komplikácií. Rozhodujúci je však výber pacientky, pretože nie všetky osoby sú vhodnými kandidátkami. Najväčší úžitok by mali mať tie, ktoré hľadajú proporcionálne výsledky vo vzťahu k svojej postave a mierne zväčšenie veľkosti.

Je dôležité si uvedomiť, že hoci Mia Femtech ponúka významné výhody a skracuje čas zákroku, stále ide o chirurgický zákrok s neodmysliteľnými rizikami. Dr. Ash Soni, plastický chirurg, odporúča pacientom, aby sa poradili s certifikovaným chirurgom, ktorý určí ich vhodnosť pre tento zákrok. Na účinné zvládnutie prípadných komplikácií sú potrebné skúsené klinické pracoviská.

Zdroj: harpersbazaar.com.

Foto zdroj: depositphotos.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať