SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Príďte na netradičnú IT konferenciu VeracompDay´18

Tlačové správy
0

Nemusíte chodiť do zahraničia, aby ste natrafili na IT odborníkov! Na VeracompDay´18 vám na konci mája Veracomp Slovakia prinesie poctivé IT informácie od slovenských špecialistov.

Pripájate sa na otvorenú wifinu?
Doobednú časť otvorí Alois Andrýsek, etický hacker a system engineer z Veracomp CZ s ukážkou o tom, akí sú dnes užívatelia závislí na pripojení na otvorenú sieť. V živom prenose ukáže, aké nástrahy na nich číhajú.

Pozrite si reálne príklady nasadenia riešení
S klasickými prezentáciami sa na VeracompDay´18 nestretnete. Veracomp Slovakia sa rozhodol podporovať svojich partnerov. Tí budú prezentovať v doobednej časti prípadové štúdie. Predstavia riešenia od výrobcov ako Fortinet, Huawei, LOGmanager či Red Hat.

Vyskúšajte si, aké je byť manažérom
V poobednej časti Ivo Kovačič, Head of Solutions in System Integration zo spoločnosti Atos IT Solutions and Services, s.r.o. predstaví hru DevOps – projekt Phoenix. Zúčastní sa jej 12-15 ľudí, ktorí si budú môcť vyskúšať princíp DevOps v simulovanej praktickej situácii firmy a manažérskeho tímu.

Zažite, ako šlapú najnovšie IT technológie
Môžete si vyskúšať technológie od lídra v bezpečnosti siete Fortinet, či iných silných hráčov ako Huawei či Red Hat. LOGmanager prinesie ukážky nových alertov s tresholdami. Máte sa na čo tešiť. Registrácia je už spustená na webe veracompday.sk

Veracomp Slovakia s. r. o.

Všetky autorove články
IT buznis technológie vzdelavanie 2018

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať