ACER_032021 ACER_032021 ACER_032021 Advertisement

Poď zadarmo na festival. Máme posledných 100 lístkov na Reflect Impact Awards 2020

0

Reflect je festival zameraný na budúcnosť. Tento rok bude organizovaný už po tretíkrát, v Limassole. Ako najväčšia udalosť svojho druhu v regióne opäť spojí, miestnych i medzinárodných podnikateľov, podniky, začínajúce podniky, akademickú obec, podnikateľov, študentov a nadšencov techniky a vedy.

Súčasťou Reflect Festival-u v roku 2020 bude po prvýkrát súťaž. Reflect Impact Awards 2020 vyzdvihne úsilie tých spoločností, ktoré majú vyšší účel a cieľ pomáhať ľudstvu. „Celý svet v posledných mesiacoch trpel, ale je čas sa pozerať dopredu. Úplne nový prírastok do nášho programu, Reflect Impact Awards 2020, ocení startup vytrvalo pracujúce na inovatívnych riešeniach, ktoré pomáhajú budovať lepší nový normál,“ vysvetľuje Stylianos Lambrou, spoluzakladateľ festivalu Reflect.

Čo sú Reflect Impact Awards?
Reflect Impact Awards je súťaž pre firmy, ktoré nie sú staršie ako päť rokov a doteraz nezískali viac než 500 000 EUR. Ich produkt / riešenie musí slúžiť globálnemu publiku a musí mať pozitívny vplyv na svet. Spoločnosti so sídlom kdekoľvek na svete sa musia prihlásiť do 9. septembra a najlepších 10 bude následne vybratých a vyhlásených 18. septembra. Vybrané spoločnosti budú mať jedinečnú možnosť zúčastniť sa exkluzívneho prezentačného workshopu s uznávaným investorom, po ktorom bude nasledovať pitching súťaž priamo počas festivalu Reflect 8. 10. 2020. Prezentácia sa bude konať prostredníctvom virtuálnej konferenčnej platformy. Formát je nasledovný - 4 minúty pitch + 4 minúty otázky a odpovede. Firmy sa môžu prihlásiť na www.f6s.com.

Ako vyzerá možná výhra?
Odmena pre víťaza je veľmi lákavá - spoločnosť s najpôsobivejším dopadom na svet,  bude môcť stráviť dva týždne nabité obchodnými príležitosťami priamo na Cypre. My (organizátori Reflect festivalu) budeme zakladateľov spoločnosti počas ich pobytu na ostrove sprevádzať a zabezpečíme súkromné ​​stretnutia s partnermi z Cyperskej vlády, univerzít, investorov a iných súkromných spoločností. V prípade, že by sa rozhodli využiť veľkorysé výhody ponúkané podnikom, ktoré sa sťahujú na Cyprus, budeme im ochotne poskytovať pomoc počas celého procesu. Výherca sa okrem toho bude môcť tešiť z mediálneho pokrytia domácimi i zahraničnými médiami.

Pomôžte nám šíriť povedomie o súťaži a staňte sa tak partnerom Reflect Impact Awards 2020!

Message to share:
Prihláste sa do Reflect Impact Awards 2020 a vyhrajte dva týždne plné biznis príležitostí na Cypre!

Ste firma, ktorá má dobrý vplyv na svet, nie staršia ako 5 rokov a nezískali ste doteraz viac ako 500 000 EUR? Ak ste odpovedali 3x ÁNO, potom vám blahoželáme - spĺňate podmienky na prihlásenie sa!

Výhra zahŕňa:
sprevádzanie organizátorov Reflect festivalu počas celého pobytu na ostrove,
zabezpečenie súkromných ​​stretnutí s partnermi z vlády, univerzít, investorov a ďalších súkromných spoločností,
pomoc, v prípade, že sa rozhodnete využiť veľkorysé výhody ponúkané podnikom na Cypre a expandovať,
viditeľnosť v domácich i zahraničných médiách.

Prihláste sa do 9. septembra TU!
Viac informácií nájdete na reflectfest.com.

Ak by ste sa chceli stať partnerom Reflect Impact Awards a prispieť tak k rozvoju spoločností, ktoré majú globálny impact, zdieľajte tieto materiály / grafiku na svojich sociálnych sieťach (Facebook / Instagram / Post / LinkedIn / Twitter, Instagram Story, atď.). Zahrnte vyššie uvedené informácie vo svojom newslettri alebo použite iný spôsob komunikácie, ktorý považujete za účinný: link.

Ďakujeme, že nám pomáhate šíriť povedomie o súťaži a firmám s pozitívnym dopadom na svet rásť!

Máme ešte posledných 100 bezplatných vstupeniek. Stačí použiť promo kód nextech@reflect2020 a zaregistrovať sa prostredníctvom webovej stránky reflectfest.com. Po registrácii si treba skontrolovať svoj mail a dokončiť proces. Veríme, že môžete počas eventu načerpať množstvo inšpirácie a v týchto zložitých časoch sa aj trochu zabaviť.

Zobrazit Galériu

Reflect Festival

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať