SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Samsung spustil predaj mobilov Galaxy S24 s umelou inteligenciou. Je o ne enormný záujem

Tlačové správy
1

Telefóny Samsung Galaxy S24 predstavujú prvý krok k ére mobilných telefónov s umelou inteligenciou

SAMSUNG 042024 Advertisement

Spoločnosť Samsung Electronics začala na Slovensku predávať novú sériu telefónov Galaxy S24, ktorú tvoria modely Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24+ a Galaxy S24. Ich predaj v rámci predobjednávok výrazne prekonal minuloročnú sériu Galaxy S23. Nové telefóny lákajú na revolučné funkcie Galaxy AI a špičkové parametre. Zákazníkov zaujal predovšetkým najnovší model Galaxy S24 Ultra, ktorý si objednalo viac ako 60 % z nich. Najväčší záujem je o modely v čiernej farbe a s väčšou pamäťou.

Séria Galaxy S24 predstavuje prvý krok k ére mobilných telefónov s umelou inteligenciou. Tento revolučný posun sa taktiež podpísal na úspešnosti predpredaja. „Som príjemne prekvapený, aký úspech malo na Slovensku uvedenie novej série telefónov Galaxy S24. V rámci predobjednávok bol najväčší záujem o model Galaxy S24 Ultra, ktorý si objednalo 61 % záujemcov. U zákazníkov viedla elegantná čierna farba a vyššie pamäťové kapacity. Aj vďaka promo akciám zvolilo väčšiu pamäť 95 % záujemcov,“ hovorí Tomáš Balík, šéf mobilnej divízie Samsung Electronics pre Českú a Slovenskú republiku. Čierny farebný variant prevládal v 40 % predobjednávok, ďalej mali zákazníci záujem o šedú (29 %) alebo fialovú verziu (13 %).

Prémiový dizajn a farby inšpirované prírodou

Modely sa predávajú v niekoľkých farebných variantoch a ich maloobchodná odporúčaná cena začína na sume 899 eur. Modely Galaxy S24 a S24+ sú k dispozícii v štýlovej Onyx Black (čierna), Marble Gray (šedá), Cobalt Violet (fialová) a Amber Yellow (žltá). Galaxy S24 Ultra sa predáva v odtieňoch titánu. Titanium Gray (Šedý titán), Titanium Black (Čierny titán), Titanium Violet (Fialový titán) a Titanium Yellow (Žltý titán) je doplnený titánovým rámom, ktorý prispieva k jeho dlhovekosti a odolnosti. Navyše lepšie padne do ruky a ľahšie sa s ním pracuje. Samsung pripravil aj exkluzívne farebné kombinácie: ikonickú Jade Green, hrejivú Sandstone Orange alebo ľadovú Saphire Blue, ktoré sú dostupné v e-shope samsung.sk a v kamenných predajniach.

MODEL

VEĽKOSŤ ÚLOŽISKA

FARBY

ODPORÚČANÁ MALOOBCHODNÁ CENA

Galaxy S24

256 GB

Čierna, Šedá, Fialová, Žltá, zelená Jade Green*, oranžová Sandstone Orange*, modrá Saphire Blue*

959 Eur

128 GB

899 Eur

Galaxy S24+

512 GB

Čierna, Šedá, Fialová, Žltá, zelená Jade Green*, oranžová Sandstone Orange*, modrá Saphire Blue*

1269 Eur

256 GB

1149 Eur

Galaxy S24 Ultra

1 TB**

Čierny titán, Šedý titán, Fialový titán, Žltý titán, zelená Titanium Green*, oranžová Titanium Orange*, modrá Titanium Blue*

1809 Eur

512 GB

1569 Eur

256 GB

1449 Eur

 

Všetky uvedené ceny sú odporúčané maloobchodné ceny stanovené výrobcom. Predajná cena sa môže líšiť v závislosti od predajcov.

Galaxy AI mení svet

Inovatívne a praktické funkcie Galaxy AI menia spôsob, akým komunikujeme, tvoríme a objavujeme svet okolo seba. Od komunikácie bez bariér pomocou Simultánneho prekladu (Live Translate) až po nový štandard vyhľadávania s funkciou Circle to Search with Google, Galaxy AI mení naše každodenné zvyklosti. Kreatívcov potešia grafické nástroje s Galaxy AI, ktoré umožnia jednoducho upravovať fotografie a videá, meniť kompozíciu či pridávať a mazať nechcené objekty. Nástroj Návrhy úprav (Edit Suggestion) sám navrhne optimálne úpravy pre vaše fotografie.

Samsung sa zaväzuje k predĺženiu životnosti produktov, spolu s tým ponúka nová séria Galaxy S24 sedem generácií aktualizácií operačného systému a sedem rokov bezpečnostných aktualizácií.  

O spoločnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inšpiruje svet a tvorí budúcnosť svojimi prevratnými myšlienkami a technológiami. Spoločnosť novo definuje svet televízorov, smartfónov, nositeľných chytrých zariadení, tabletov, digitálnych spotrebičov, sieťových a pamäťových prvkov, LSI systémov, polovodičov a LED displejov. Okrem samotných prístrojov ponúka Samsung komplexné prepojené zážitky vďaka ekosystému SmartThings a vďaka otvorenej spolupráci s partnermi. Najnovšie informácie nájdete v Samsung Newsroom na adrese www.samsungnews.cz.

Zobrazit Galériu

Samsung Electronics Co., Ltd.

Všetky autorove články

1 komentár

Nestíha ich dodavat reakcia na: Samsung spustil predaj mobilov Galaxy S24 s umelou inteligenciou. Je o ne enormný záujem

3.2.2024 23:02
Škoda ze po veľkom haló okolo nich Samsung nie je schopný plniť objednávky zákazníkov. Radšej rozposlali SMSku ze ich nebudú vedieť dodať v čas. Hlavne ze mobilný operátory doručili svojim zákazníkom telefóny ešte pred 31.1. Samotný Samsung nie je schopný dodať telefóny svojim priamim zákazníkom.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať