Samsung_06 Samsung_06 Samsung_06 Advertisement

Samsung vám teraz vráti až 950 € pri nákupe niektorého z lifestylových TV a soudbarov

0

Špeciálny projekt

Samsung stále rozširuje ponuku svojich lifestylových televízorov a soundbarov s originálnym dizajnom a množstvom jedinečných vychytávok. Či už budete hľadať televízor ktorý v režime spánku vypadá ako umelecké dielo, alebo doplnok do vášho moderne zariadeného bytu či kancelárie, chcete zariadiť detskú izbu unikátnym televízorom s otočným displejom, potrebujete televízor do altánku či na terasu alebo dávate prednosť kvalitnému 4K projektoru, správnou cestou môže byť práve lifestylový rad Samsungu.  

Ten správny čas je práve teraz, Samsung vám totiž až pri kúpe vybraných lifestylových televízorov a soundbarov vráti časť peňazí späť, a to až do výšky 950 €. Stačí ak sa do 14 dní od nákupu zaregistrujete na stránke samsung.sk, nahráte kópiu pokladničného bloku a fotografiu výrobného štítku. Akcia platí do 27.júna 2021 alebo do vypredania zásob v prípade nákupu na samsung.sk a u vybraných predajcov.

Poďme sa pozrieť na ktoré modely sa akcia vsťahuje.

Ušetriť môžete trebárs na televízore The Frame, ktorý v režime spánku nerozoznáte od klasického obrazu a môžete si na ňom zobrazovať známe umelecké diela zo svetových galérií alebo vlastné fotografie. V rámci tejto akcie kúpite aj jedinečný dizajnový televízor The Serif s unikátnym masívnym rámom, ktorý dokáže stáť na zemi na dodávaných vysokých nožičkách alebo priamo v polici sám.      

V rámci tejto ponuky kúpite aj prvý otočný televízor na svete The Sero, ktorý ocenia najmä fanúšikovia sociálnych sietí a online video obsahu a bude ozdobou každej tínedžerskej izby. Displej The Sero sa pri prehrávaní videa natočí na výšku alebo na šírku podľa toho, aký formát má reprodukovaný obsah, respektíve podľa toho ako natočíte váš smartfón. Natočenie obrazovky môžete spustiť aj pomocou DO alebo aplikácie v smartfóne. K televízoru možno dokúpiť a špeciálne kolieska vďaka ktorým ho možno jednoducho presúvať po miestnosti.

Do akciovej ponuky patrí aj jediný outdoorový televízor na svete The Terrace, ktorý je odolný voči vlhkosti (IP55), prachu, slnečnému žiareniu, mrazu i vysokým teplotám. Môžete ho tak bez obáv umiestniť na vašu terasu či do altánku. Antireflexná obrazovka a vysoký jas umožnia sledovanie TV aj pri dennom svetle. Všetky spomínané lifestylové televízory využívajú technológiu QLED, majú rozlíšenie 4K a sú vybavené operačným systémom Tizen s radom inteligentných funkcií a možnosťami prepojenia so smartfónom.

Pre fanúšikov filmov na veľkej ploche ako v kine je tu ešte jedna špecialita, Samsung ponúka lifestylový projektor The Premiere s krátkou projekčnou vzdialenosťou a vykreslením obrazu s uhlopriečkou až 130".

V akcii sú zaradené aj obľúbené lifestylové Soundbary HW-S60A/EN, HW-S61A/EN a HW-S50A/EN, ktorými je možné doplniť lifestylové televízory alebo ich využívať samostatne a dizajnovo tak doplniť byt či izbu. K týmto soudbarom je možné výhodne získať aj prídavný bezdrôtový subwoofer SWA-W500.

V prípade, že plánujete svoju domácnosť vybaviť ďalšími spotrebičmi, máte možnosť si vybrať zo širokej ponuky. K dispozícii sú práčky a sušičky Samsung QuickDrive, široké portfólio chladničiek, QLED a NeoQLED televízory od Samsungu so 4K a 8K rozlíšením, ale aj smartfóny z radu Samsung Galaxy – Galaxy S21, skladateľné Galaxy Z Fold2 5G a Galaxy Z Flip 5G, tablety, smart hodinky Galaxy Watch3 či slúchadlá Galaxy Buds Pro. Sledujte akciové ponuky na stránke https://www.samsung.com/sk/offer/

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií zo sveta technológií, vypočujte si aj podcasty On/Off by Samsung so Sajfom.

 

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať