SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Samsung vydal oficiálnu aplikáciu PyeongChang 2018

Tlačové správy
0

Pri príležitosti zimných olympijských hier 2018 v kórejskom Pchjongčchangu spoločnosť Samsung Electronics ako celosvetový olympijský partner v kategórii bezdrôtových komunikačných zariadení a počítačového vybavenia, oznámila, že je k dispozícii na stiahnutie oficiálna aplikácia PyeongChang 2018.

Samsung tak opäť vyvinul špeciálnu mobilnú aplikáciu, ktorej cieľom je poskytnúť všetkým užívateľom ešte bohatšie zážitky zo zimných olympijských hier a ponúknuť im v priebehu týchto športových stretnutí chytrejšie a prirodzenejšie možnosti bezdrôtovej komunikácie. Oficiálna aplikácia PyeongChang 2018 bola vyvinutá v partnerstve s Medzinárodným olympijským výborom (MOV) a Pchjongčchangským organizačným výborom pre Zimné olympijské a paralympijské hry 2018 (POCOG). Vďaka tejto aplikácii typu „všetko v jednom“ si športoví fanúšikovia budú môcť lepšie vychutnať zimné olympijské hry a získajú prístup k športovým výsledkom v reálnom čase, k informáciám o jednotlivých športovcoch, získaných medailách i paralympijských rekordoch.

VEĽKÁ SÚŤAŽ PRE PREDPLATITEĽOV

Oficiálna aplikácia PyeongChang 2018, ktorá nadväzuje na službu Wireless Olympic Works z roku 2004, ponúka obsah prispôsobený aktuálnej lokalite, najnovšie správy, informácie o vstupenkách a miestach konania, ako aj službu umožňujúcu fandiť športovcom online.

„Sme odhodlaní poskytovať športovcom, fanúšikom a spotrebiteľom čo možno najkrajšie zážitky zo zimných olympijských hier, a sme preto hrdí na to, že nám bolo zverené zabezpečenie komunikačnej infraštruktúry, ktorá prispeje k šíreniu olympijského ducha po celom svete,“ prehlásil Younghee Lee, marketingový riaditeľ a výkonný viceprezident spoločnosti Samsung Electronics. „Naším cieľom je za pomoci našich pokročilých inovatívnych technológií sprostredkovať všetkým účastníkom zmysluplné a nezabudnuteľné zážitky.“

Oficiálna aplikácia PyeongChang 2018, ktorá poskytuje najaktuálnejšie informácie o zimných olympijských hrách, umožňuje užívateľom prispôsobiť si obsah tak, aby dostávali najčerstvejšie informácie o konkrétnych akciách a výsledkoch, ktoré ich najviac zaujímajú, a upozornenia na dianie týkajúce sa ich obľúbených krajín, športov alebo športovcov.

Oficiálna aplikácia PyeongChang 2018 je k dispozícii v angličtine, kórejčine, francúzštine, japončine a čínštine a je ju možné zdarma stiahnuť na Google Apps, Google Play Store a iOS App Store.

O zapojení spoločnosti Samsung do olympijských hier
Olympijských hier sa Samsung zúčastnil po prvýkrát ako lokálny sponzor letných olympijských hier 1988 v Soule. Počínajúc zimnými olympijskými hrami 1998 v Nagane spoločnosť svoju podporu olympijského hnutia ďalej rozšírila, stala sa celosvetovým olympijským partnerom pre bezdrôtové komunikačné zariadenia a poskytovateľom vlastnej bezdrôtovej komunikačnej platformy a mobilných zariadení.

Tieto inovatívne mobilné technológie poskytujú olympijskej komunite, športovcom a fanúšikom po celom svete interaktívne komunikačné a informačné služby a službu Samsung Pay. Samsung organizuje rad rôznych olympijských kampaní, ktorých cieľom je podeliť sa o nadšenie pre olympijské hry s ľuďmi po celom svete a umožniť každému osobne sa olympijských hier zúčastniť prostredníctvom moderných mobilných zariadení.

Spoločnosť Samsung bude svoj záväzok v úlohe celosvetového olympijského partnera v oblasti bezdrôtových komunikačných zariadení a počítačového vybavenia napĺňať aj na hrách v Pchjongčchangu 2018 a Tokiu 2020.

Zobrazit Galériu

OMNIPUBLIC CONSULTING a.s.

Všetky autorove články
Samsung 2018 smartfon technológie

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať