SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Seyfor, Shoptet a Optimio poskytujú cenné know-how e-commerce podnikateľom

Tlačové správy
0

Technologická spoločnosť Seyfor spojila sily s najrozšírenejšou českou e-shopovou platformou Shoptet a s digitálnou marketingovou agentúrou Optimio, aby vytvorili kvalitný e-book ako podporu českým a slovenským e-commerce podnikateľom.

SAMSUNG 042024 Advertisement  

K januáru 2023 bolo v Českej republike evidovaných približne 50 100 e-shopov, čo predstavuje zhruba 1 e-shop na 210 obyvateľov. 60 % týchto e-shopov technicky zastrešuje stabilná a prosperujúca e-shopová platforma Shoptet, ktorej obrat oproti minulému roku vzrástol o viac ako 2 miliardy českých korún, čo len dokazuje rastúci záujem českých podnikateľov o oblasť e-commerce.

„Najrýchlejšie rastú malé e-shopy so špecifickým sortimentom a často úzko vyprofilovanou komunitou zákazníkov. V čase, keď ľudia s napätím sledujú vývoj cien, im naviac e-shopy ponúkajú spôsob, ako rýchlo a jednoducho nájsť najvýhodnejšiu ponuku,“ dodáva riaditeľ Shoptetu Samuel Huba.

Aby sa e-commerce podnikateľ dokázal vyrovnať a úspešne obstáť v takomto konkurenčnom prostredí, je potrebné mať dostatočné znalosti a zručnosti.

122 strán, viac ako 20 špecialistov a príbehy reálnych e-shopov

Z tohto dôvodu vznikol e-book Príručka úspešného e-shopára ako komplexný sprievodca, ktorý pomáha podnikateľom v oblasti e-commerce ľahšie preniknúť do sveta online obchodovania. Je cenným zdrojom know-how a stratégií na vybudovanie a prevádzku úspešného e-shopu.

Jeho autorom je skupina skúsených odborníkov, ktorí majú rozsiahle znalosti v oblasti e-commerce, digitálneho marketingu, systémov ERP a mnohých ďalších kľúčových aspektov, ktoré ovplyvňujú úspech e-shopu.

„Už viac ako 30 rokov podávame pomocnú ruku v podobe ICT riešení českým aj slovenským podnikateľom, e-commerce scénu nevynímajúc. Preto som rád, že môžeme odovzdávať prax a skúsenosti našich špecialistov tým, ktorí to potrebujú a ocenia, bez ohľadu na oblasť, v ktorej podnikajú. Tento e-book je toho dôkazom," tvrdí Martin Cígler, CEO Seyfor, a. s.

E-book ponúka širokú škálu tém od súčasného stavu e-commerce cez výber správnej e-shopovej platformy až po pokročilé marketingové stratégie a prepojenie so systémom ERP.

Medzi hlavné témy e-booku patria:

  • Od založenia e-shopu po jeho ostrú verziu
  • Ako na online marketing a jeho efektívnosť?
  • Môj e-shop rýchle rastie. Aké problémy môžem očakávať?
  • Sila dát v e-commerce. Ako správne využiť dáta k väčšej efektivite?
  • Ako sa s e-shopom dostať na zahraničné trhy?

Nejde len o holé slová na papieri

Príručka úspešného e-shopára nie je len suchým a teoretickým e-bookom. Každá kapitola je plná praktických tipov, trikov, check-boxov a osvedčených postupov, ktoré môže e-commerce podnikateľ okamžite aplikovať na svoj vlastný e-shop.

Okrem toho sa autori zameriavajú na reálne scenáre a situácie, s ktorými sa e-shopári často stretávajú, prezentované prostredníctvom konkrétnych príbehov známych českých a slovenských e-shopov.

Kto ocení e-book najviac?

E-book je kvalitným zdrojom informácií pre e-shopárov všetkých veľkostí a odvetví. Ocení ju tak pokročilý e-shopár, ako aj podnikateľ, ktorý sa ešte len chystá vstúpiť na online trh.

Keďže e-book je poskytovaný bezplatne a každý si ho môže stiahnuť v plnej verzii, stáva sa jedinečným a dostupným zdrojom cenného know-how pre e-commerce podnikateľov.

E-book je k dispozícii na stiahnutie vo formáte PDF na oficiálnej webovej stránke www.pruvodce-eshopare.cz.

O spoločnosti SEYFOR  

Spoločnosť Seyfor patrí k významným európskym dodávateľom ICT riešení. Je najväčším výrobcom účtovných, ERP, mzdových a HR systémov. V minulosti pôsobila pod značkou Solitea a v posledných rokoch uskutočnila desiatky významných akvizícií IT firiem. Viac informácií nájdete na www.seyfor.com. Jedným z jej produktov je informačný systém Money ERP, rýchlo nasaditeľný systém ERP, ktorý automatizuje a optimalizuje obchodné procesy – od účtovníctva cez spracovanie objednávok až po výmenu údajov s e-shopom. Viac informácií nájdete na www.moneyerp.com.

O spoločnosti Shoptet

Shoptet ponúka komplexné e-shopové riešenie, ktoré podporuje napojenie na všetky potrebné služby – účtovné systémy, dopravcov, Heureku, platobné brány a mnohé ďalšie. Platformu Shoptet využíva viac ako 33 000 e-shopov na českom, slovenskom a maďarskom trhu. Viac informácií nájdete na www.shoptet.cz.

O spoločnosti Optimio

Už viac ako 14 rokov je cieľom spoločnosti Optimio vytvárať stratégie digitálneho rastu, premyslene konzultovať a pokrývať dôležité oblasti digitálneho marketingu, ktoré pomáhajú jej klientom dosiahnuť rast vo všetkých oblastiach ich podnikania. Viac informácií nájdete na www.optimio.cz.

SEYFOR

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať