SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Sound Blaster Katana SE: Zvuk, ktorý vyplní miestnosť aj bez subwoofera

Tlačové správy
0

Tento najnovší soundbar ponúka nielen pôsobivý zvuk série Katana, ale aj dunivé basy.

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila vydanie Sound Blaster Katana SE, najnovšieho herného soundbaru, ktorý sa pridáva k osvedčenej sérii Katana. Vďaka oceňovanému bi-amplifikovanému systému štyroch meničov a vlastnému viacjadrovému DSP spoločnosti Creative dokáže tento najnovší soundbar ponúknuť bohatý a výkonný zvuk s vynikajúcou čistotou a hlasitosťou, a to aj bez potreby subwoofera. V spojení s technológiou Super X-Fi, funkciou virtuálneho priestorového zvuku 5.1 a všestrannými možnosťami pripojenia je Sound Blaster Katana SE ideálnym soundbarom pre hráčov, milovníkov filmov a hudobných nadšencov, ktorí chcú lepší zvukový zážitok bez kompromisov v oblasti priestoru alebo kvality zvuku.

Sound Blaster Katana SE poskytuje výnimočný výkon, ktorý skutočne odporuje jeho veľkosti.

Sound Blaster Katana SE ponúka bezproblémové a zároveň výkonné audio riešenie pre používateľov, ktorí si chcú pozdvihnúť zážitok z počúvania. Tento najnovší soundbar, vybavený 0,75" výškovými reproduktormi s látkovou kupolou, ktoré pomáhajú produkovať čistejšie výšky, a vylepšenými dvojitými 3" stredobasovými reproduktormi, ktoré poskytujú plnohodnotné basy, prekonáva očakávania a poskytuje pôsobivý zvukový zážitok, ktorý je v rozpore s jeho veľkosťou. Rovnako ako jeho predchodca, aj Sound Blaster Katana SE je certifikovaným dekodérom Dolby Audio.

Sound Blaster Katana SE sa vyznačuje technológiou Super X-Fi, ktorá používateľom umožňuje vychutnať si pohlcujúci zvuk prostredníctvom slúchadiel, čo je ideálne na nočné hranie hier bez rušenia susedov. Okrem toho môžu hráči aktivovať aj režim SXFI Battle Mode a Scout Mode, aby získali konkurenčnú výhodu v hrách FPS presným určením polohy nepriateľa pomocou vylepšených zvukových signálov v bitke a detekcie zvuku.

Po pripojení soundbaru k aplikácii Creative si môžu používatelia prispôsobiť zvukový zážitok pomocou súpravy Acoustic Engine a vybrať si preferované režimy osvetlenia RGB. Tieto prispôsobené nastavenia možno uložiť ako profily buď v aplikácii, alebo na programovateľných tlačidlách na diaľkovom ovládači, čo používateľom umožňuje jednoduchý prístup k ich obľúbeným konfiguráciám zvuku a osvetlenia. Okrem toho sa dá soundbar ľahko namontovať na stenu, takže je pohodlným a priestorovo úsporným doplnkom každej zostavy domácej zábavy.

Najnovší soundbar funguje aj ako komplexné audio centrum so širokou škálou možností pripojenia vrátane USB, HDMI ARC, optického portu, konektora pre slúchadlá a bezdrôtového pripojenia Bluetooth 5.0. Funguje tiež s rôznymi platformami, od herných konzol, ako sú PS5, PS4, konzoly radu Xbox a Nintendo Switch, až po PC, počítače Mac a mobilné zariadenia. Soundbar typu "všetko v jednom" je tiež vybavený zabudovaným mikrofónom s tvarovaním lúča, ktorý používateľom umožňuje pripájať sa na hovory priamo zo soundbaru, čo je ideálna funkcia na videokonferencie.

 

Nakoniec, tento all-in-one soundbar obohacuje sériu Katana, čo používateľom uľahčuje nájsť dokonalé riešenie pre ich zvukové potreby.

Sound Blaster Katana SE sa predáva za 329,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Viac informácií nájdete na stránke www.creative.com/katanase

O spoločnosti Creative                                                              

Creative patrí k svetovým lídrom v oblasti produktov digitálnej zábavy. Známy pre svoje zvukové karty Sound Blaster® a pre spustenie multimediálnej revolúcie, ktorého užívateľská základňa je viac ako 400 miliónov, Creative prináša digitálnu zábavu spolu so špičkovými zvukovými riešeniami, ktoré zahŕňajú prvotriedne bezdrôtové reproduktory, bezdrôtové slúchadlá, výkonné zosilňovače  a digitálne systémy domáceho kina ďalšej generácie Spoločnosť Creative pokračuje v znovuobjavení zariadení Sound Blaster prelomovými produktami Sound Blaster Roar a Sound Blaster X7, zameraných na novú generáciu mobilných sietí prepojením  s oblasťou počítačov, smartfónov a tabletov.

V roku 2016 spoločnosť Creative tiež predstavila X-Fi Sonic Carrier: úplne nový koncept hi-res audia a videa pre domácu zábavu. Táto technológia premosťuje a vylepšuje množstvo najmodernejších technológií a zábavných platforiem a zosobňuje audio zajtrajška.  

V roku 2018 spoločnosť Creative predstavila novú technológiu pre slúchadlá nazývanú Super X-Fi. Táto technológia reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov v štúdiu s rovnakou autenticitou do zvuku slúchadiel. Super X-Fi ďalej používa technológiu umelej inteligencie na výpočet vlastného zvukového profilu založeného na jedinečnej antropometrii človeka. Super X-Fi získal viacero ocenení po celom svete, vrátane bezprecedentných 23 ocenení na podujatí CES 2019-2020. 

# # #

Toto oznámenie sa vzťahuje na produkty predstavené v Európe. Dostupnosť môže byť rôzna bez predchádzajúceho upozornenia a môže sa líšiť podľa miestnych špecifík a požiadaviek. Creative, logo Creative, Outlier a Sound Blaster sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Creative Technology Ltd v Singapure a/alebo ďalších krajinách. Slovné označenie a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené spoločnosťou Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie takýchto značiek spoločnosťou Creative Technology Ltd je na základe licencie. Všetky práva vyhradené.  

 

Zobrazit Galériu

Creative

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať