ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

Shrooly vám umožní vypestovať si chutné a zdravé huby priamo doma

1

Pestovanie zeleniny a byliniek v interiéri je v súčasnosti čoraz populárnejšie. No vo svojom dome môžete relatívne ľahko pestovať aj huby, hoci vytvorenie správnych podmienok nie je také jednoduché. Našťastie je tu box Shrooly, vďaka ktorému je pestovanie húb nielen jednoduché, ale aj zaujímavé a atraktívne. Huby rastú najmä v tmavom prostredí a ich jedlé varianty sú nielen výživné a chutné, ale niektoré z nich majú dokonca liečivé účinky. Shrooly dokáže vypestovať huby za niekoľko dní. Vy už môžete len sledovať, ako vaše huby rastú deň po dni.

Celý proces môžete ľahko ovládať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie Shrooly. Z jedného bloku na pestovanie môžete dopestovať dve úrody húb, pričom k dispozícii je široká škála jedlých húb vrátane hlivy ružovej či huby shitake, ako aj liečivých húb reishi, trúdnikovca pestrého či koralovca ježovitého. Najmä túto poslednú skupinu si určite nemôžete len tak zobrať z regálu v supermarkete.

Navyše Shrooly má krásny minimalistický dizajn, takže ho môžete umiestniť kamkoľvek v domácnosti, hoci aj doprostred vašej obývačky. Jeho veľké okno je zhotovené tak, aby umožnilo sledovať hubu, ktorá sa každým dňom zväčšuje. Prečo by ste sa teda mali uspokojiť s mrazenými alebo konzervovanými hubami, ktoré pochádzajú ktovieodkiaľ keď si môžete dopestovať vlastnú dávku za sedem dní? Box Shrooly teraz v rámci kampane na portáli Indiegogo môžete získať za 279 eur, dodávky sa začnú v decembri 2022.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

Dpc reakcia na: Shrooly vám umožní vypestovať si chutné a zdravé huby priamo doma

22.6.2022 23:06
Na dopestovabie hrsti hub uhlikova stopa velkosti slona. Gratulujem
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať