SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Šikovný vysúvací stôl pre home office

1

Niekedy sa objaví produkt, ktorý je taký šikovný, ale zároveň taký jednoduchý, že sa čudujete, prečo to doteraz nikomu nenapadlo. Medzi také patrí aj nový stôl Casa od spoločnosti Logitech, ktorý spája stojan na notebook a prispôsobiteľnú bezdrôtovú klávesnicu a touchpad kompatibilný s notebookmi so systémom Windows, Mac, chromebookmi a iPadmi v jednom elegantnom celku.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Casa Pop-Up Desk je mimoriadne funkčný a vyzerá ako potenciálny prevratný nástroj pre tých, ktorí pracujú z domu. Nielenže umiestni notebook do vyvýšenej polohy, ktorá je vhodnejšia pre držanie tela, ale navyše sa dá zbaliť do krabice, ktorú možno diskrétne odložiť, keď sa nepoužíva, a to aj vo vertikálnej polohe.

K dispozícii je v troch farebných variantoch, možno ho postaviť vertikálne alebo položiť horizontálne na poličku. Klávesnica a touchpad sú oddelené, čo umožňuje väčšiu voľnosť pri ich umiestňovaní. Stolík nie je najlacnejší, ale je to jedno z najvšestrannejších (a najkrajších) riešení stojana na notebook s klávesnicou. Logitech Casa Pop-Up Desk je k dispozícii za cenu 179 libier (v prepočte 209 eur).

Zdroj: creativebloq.com.

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

primiti_vLacko aHubinsky reakcia na: Šikovný vysúvací stôl pre home office

18.8.2023 00:08
primiti_vLacko aHubinsky
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať