SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Skladacia Motorola bude mať údajne vonkajší sekundárny displej

0

Už nejaký čas sa hovorí o skladacom telefóne značky Motorola, ktorý by mal véčkový dizajn ako rad Razr. Teraz web XDA-Developers priniesol o ňom niekoľko podrobností. V zloženom stave by mal mať telefón vonkajší sekundárny displej, ktorý by neponúkal plnohodnotnú prácu so systémom Android, ale by bol obmedzený na výber systémových aplikácií (Moto Display, Moto Actions, Moto Camera).

Po rozložení môže byť použitý ako trackpad, na rýchle prepínanie skratiek a ďalšie funkcie. No v súčasnosti umožňuje iba posúvanie v prehliadači Chrome a vo výbere aplikácií. Niečo podobné ponúkajú aj zariadenia Huawei Mate 8 a Mate 9, ktoré poskytujú možnosť posúvať sa medzi stránkami a v galérii pomocou snímača odtlačkov prstov.

V zatvorenom stave sa na vonkajšom displeji údajne môže zobraziť až šesť prepínačov rýchleho nastavenia. Nie je známe, či Motorola umožní používateľom pridávať ďalšie prepínače. Bola by to vcelku užitočná funkcia, ktorá by vám umožnila napr. vypnúť bluetooth a pod. Pokiaľ ide o funkciu Google Asistent, prístup k nemu bude umožnený z vonkajšej obrazovky. No zdá sa, že sa na nej nebudú zobrazovať karty s informáciami, na to budete musieť telefón rozložiť. 

Motorola testuje na vonkajšej obrazovke aj aplikáciu Moto Display, ktorá zobrazuje hodiny, ovládacie prvky médií a „pulzujúce“ upozornenia na sekundárnom displeji. A napokon vonkajšia obrazovka môže pri zavretí telefónu zobrazovať samostatnú tapetu.

Zdroj: androidauthority.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Motorola Moto displej dizajn smart teledon smartfon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať