SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Smart FHD projektor s 200” uhlopriečkou za dobrú cenu

Technológie
0

Jireno CUBE4 ponúka možnosť sledovať obľúbené programy v rozlíšení FHD na rozľahlej 200-palcovej premietacej ploche. Má svetelný tok 500 ANSI lúmenov v spojení s HDR10+ a kontrastný pomer 3000:1. Rozlíšenie je 1080p, hoci projektor podporuje dekódovanie 4K a prichádza so vstavaným systémom smart TV. Jireno CUBE4 má kompaktný dizajn s rukoväťou navrchu, ktorá umožňuje prenášanie.

Hoci sa predáva ako prenosný projektor, chýba mu vstavaná batéria, takže ho treba umiestniť v blízkosti zdroj napájania. CUBE4 má celohliníkové telo, ktoré sa okrem estetického vzhľadu postará aj o rozptýlenie tepla, vďaka čomu môže projektor zostať stále chladný. Pričiní sa o to aj výkonný vnútorný chladiaci systém. Projektor používa vlastnú verziu Android TV s názvom JIOS, ktorá podporuje všetky hlavné služby od Netflixu, cez Hulu, Disney+ a HBO až po YouTube, Spotify a sociálne siete ako FaceBook, Twitter a TikTok.

Dodáva sa s vlastným diaľkovým ovládačom a možno ho spárovať so set-top boxom, notebookom alebo dokonca hernou konzolou cez HDMI a USB-A, prípadne s telefónom cez Chromecast alebo AirPlay a ďalšími zariadeniami cez bluetooth 5.0 a Wi-Fi. Vďaka úplne uzavretému dizajnu sa do projektora nedostanú čiastočky prachu a šošovkový systém sa udržuje čistý. 6D automatická korekcia lichobežníkového skreslenia umožňuje umiestniť CUBE4 v ľubovoľnom uhle, pričom máte zakaždým dokonale pravouhlý, zarovnaný obraz.

Projektor obsahuje vlastné výkonné 5 W reproduktory a dokonca ponúka 3,5 mm audiovstup, ak chcete pripojiť vlastné reproduktory. Najpôsobivejšia vlastnosť je však cena. CUBE4 je k dispozícii pre prispievateľov na Kickstarteri za 199 dolárov. Projektor si môžete zaobstarať ako samostatnú jednotku alebo sa rozhodnúť pre balík, ktorý obsahuje aj statív, 84" premietacie plátno a puzdro na prenášanie. Dodávky sa začnú vo februári 2022.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať