SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

Sound Blaster Blaze V2: Žiadne výstrelky, iba potešenie

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology dnes uviedla na trh náhlavnú súpravu Sound Blaster Blaze V2, ktorá je nástupcom hernej súpravy Blaze , s novými funkciami na oživenie herného zážitku na konzolách PC, Mac, Playstation, Xbox a Nintendo Switch.

SAMSUNG_092022 M Advertisement  

Sound Blaster Blaze V2 zvyšuje pôžitok z hrania.

Slúchadlá Sound Blaster Blaze V2 majú čierny  motív,  ktorý znamená biznis. Plyšové prémiové zamatové polstrovanie na náušníkoch a hlavovom moste v kombinácii s ľahkou konštrukciou (187 g) zvyšujú úroveň pohodlia pri dlhšom hraní.

Okrem toho, že hráči majú zo vzhľadu slúchadiel dobrý pocit,  takisto to aj počujú. Presne vyladené 40 mm neodymové meniče FullSpectrum poskytujú úderné basy a čistý zvuk navrhnutý na vytvorenie vzrušujúceho zážitku. S aplikáciou Creative (v systéme Windows) získajú používatelia prístup k balíku Sound Blaster Studio Essential, ktorý umožňuje využívať technológie spracovania zvuku, ako je virtualizovaný priestorový zvuk 7.1, Acoustic Engine (s funkciami, ako je Surround, Crystalizer, Smart Volume, Dialog Plus), vstavané zvukové predvoľby pre rôzne herné profily, filmy a hudbu a CrystalVoice (s funkciami, ako je Acoustic Echo Cancellation, Smart Volume, Microphone Equalizer).

Sound Blaster Blaze V2 je vybavený odnímateľným mikrofónom s potlačením hluku, takže hráči môžu efektívne komunikovať bez nežiaduceho rušenia. Pozlátený 3,5 mm štvorpólový combo konektor uľahčuje pripojenie, pričom jeho kábel z bezkyslíkovej medi vysokej čistoty pomáha prenášať zvuk bez skreslenia. Vstavaný diaľkový ovládač poskytuje okamžitý prístup k nastaveniu hlasitosti a stlmeniu mikrofónu.

Sound Blaster Blaze V2 jednoducho rozširuje možnosti vo všetkých aspektoch, aby si používatelia mohli vychutnať každé herné dobrodružstvo.

Ceny a dostupnosť

Sound Blaster Blaze V2 stojí 44,99 EUR a je k dispozícii v online obchode Creative.

Viac informácií nájdete na stránke creative.com/SBBlazeV2.  

O spoločnosti Creative                                                              

Creative patrí k svetovým lídrom v oblasti produktov digitálnej zábavy. Známy pre svoje zvukové karty Sound Blaster® a pre spustenie multimediálnej revolúcie, ktorého užívateľská základňa je viac ako 400 miliónov, Creative prináša digitálnu zábavu spolu so špičkovými zvukovými riešeniami, ktoré zahŕňajú prvotriedne bezdrôtové reproduktory, bezdrôtové slúchadlá, výkonné zosilňovače  a digitálne systémy domáceho kina ďalšej generácie Spoločnosť Creative pokračuje v znovuobjavení zariadení Sound Blaster prelomovými produktami Sound Blaster Roar a Sound Blaster X7, zameraných na novú generáciu mobilných sietí prepojením  s oblasťou počítačov, smartfónov a tabletov.

V roku 2016 spoločnosť Creative tiež predstavila X-Fi Sonic Carrier: úplne nový koncept hi-res audia a videa pre domácu zábavu. Táto technológia premosťuje a vylepšuje množstvo najmodernejších technológií a zábavných platforiem a zosobňuje audio zajtrajška.  

V roku 2018 spoločnosť Creative predstavila novú technológiu pre slúchadlá nazývanú Super X-Fi. Táto technológia reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov v štúdiu s rovnakou autenticitou do zvuku slúchadiel. Super X-Fi ďalej používa technológiu umelej inteligencie na výpočet vlastného zvukového profilu založeného na jedinečnej antropometrii človeka. Super X-Fi získal viacero ocenení po celom svete, vrátane bezprecedentných 23 ocenení na podujatí CES 2019-2020. 

# # #

Toto oznámenie sa vzťahuje na produkty predstavené v Európe. Dostupnosť môže byť rôzna bez predchádzajúceho upozornenia a môže sa líšiť podľa miestnych špecifík a požiadaviek. Creative, logo Creative, Outlier a Sound Blaster sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Creative Technology Ltd v Singapure a/alebo ďalších krajinách. Slovné označenie a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené spoločnosťou Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie takýchto značiek spoločnosťou Creative Technology Ltd je na základe licencie. Všetky práva vyhradené.

 

Creative

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať