DELL_INTEL_1803

Spoločnosť HONOR predstavila na MWC 2024 novú stratégiu pre všetky svoje nové modely poháňané umelou inteligenciou

Tlačové správy
0

HONOR oznamuje globálne uvedenie smartfónu HONOR Magic6 Pro a notebooku HONOR MagicBook Pro 16 s umelou inteligenciou, čím predstavuje svoje inovácie otvorenej spolupráce, ktoré umožňujú éru umelej inteligencie.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Globálna technologická značka HONOR dnes predstavila svoju novú stratégiu, ktorá predstavuje využitie umelej inteligencie naprieč operačnými systémami, ako aj užívateľské rozhranie založené na zámeroch užívateľa a rad inteligentných zariadení vytvorených v spolupráci s globálnymi partnermi. Počas svojho predstavenia spoločnosť HONOR oznámila nielen globálne uvedenie smartfónu HONOR Magic6 Pro, ale aj svojho najnovšieho notebooku s umelou inteligenciou, HONOR MagicBook Pro 16. Obe zariadenia sú vybavené platformou umelej inteligencie HONOR, ktorá ďalej zlepšuje užívateľský zážitok.

„Ako sa posúvame do éry umelej inteligencie, spoločnosť HONOR je odhodlaná pokračovať v poskytovaní inovácií zameraných na človeka, ktoré prinášajú otvorené a bezproblémové skúsenosti a riešia želania a návrhy na zlepšenie od našich zákazníkov,“ povedal George Zhao, generálny riaditeľ spoločnosti HONOR Device Co., Ltd. „Sme nadšení, že môžeme oznámiť globálne uvedenie nových smartfónov a počítačov poháňaných umelou inteligenciou od spoločnosti HONOR, ktoré skutočne prinášajú revolúciu v používateľskom zážitku vďaka svojim špičkovým schopnostiam umelej inteligencie a zároveň prekonávajú hranice interakcie medzi človekom a zariadením.“

Objavte čaro umelej inteligencie s HONOR Magic6 Pro       

Najnovší prírastok do prestížnej vlajkovej lode série HONOR Magic, HONOR Magic6 Pro, sa môže pochváliť pokrokmi v oblasti fotografovania, zobrazovania, výkonu a užívateľského zážitku s podporou umelej inteligencie. V súlade so svojím záväzkom vytvárať inovácie zamerané na človeka spoločnosť HONOR predstavila MagicOS 8.0, najnovšiu verziu svojho operačného systému založeného na systéme Android, ktorý obsahuje plne posilnenú umelú inteligenciu HONOR a prvé užívateľské rozhranie založené na zámeroch užívateľa. Výsledkom je, že HONOR prináša nový užívateľský zážitok a predstavuje úplne nové, multi-modelové spôsoby interakcie s inteligentnými zariadeniami.

HONOR Magic6 Pro, obohatený o Magic Capsule a Magic Portal, poskytuje užívateľom osobnejší a intuitívnejší zážitok. Jednoduchým klepnutím na oznamovací banner v hornej časti obrazovky sa kapsula Magic Capsule rozšíri o ďalšie informácie a súvisiace možnosti, poskytuje užívateľom okamžitý prístup k základným zdrojom a eliminuje potrebu prechádzať viacerými aplikáciami, čo zabezpečí maximálnu produktivitu a efektivitu. Magic Portal využíva silu umelej inteligencie na pochopenie správ a užívateľského správania a zjednodušuje zložité úlohy do jedného kroku. Napríklad umelá inteligencia Magic Portal rýchlo rozpoznáva adresy v textovej správe a nasmeruje užívateľov na Mapy Google, čo umožňuje bezproblémovú a rýchlu navigáciu. Pokiaľ ide o sociálne médiá, ako sú TikTok a Facebook, zjednodušuje prístup a zdieľanie a umožňuje užívateľom preposielať podrobnosti o rezervácii alebo výsledky online vyhľadávania jednoduchým presunutím myšou. Magic Portal navyše uľahčuje nakupovanie založené na obrázkoch a bezproblémovo navádza užívateľov na platformy, kde môžu nájsť a kúpiť požadovaný tovar.

Vďaka spolupráci s partnermi a vývojármi aplikácií podporuje Magic Portal viac ako 100 najpoužívanejších aplikácií na svete. Prináša užívateľom bezproblémový zážitok na viacerých platformách a zároveň zabezpečuje, aby mohli využívať plný potenciál Magic Portal so svojimi obľúbenými aplikáciami.

Pohľad na inšpiratívne možnosti umelej inteligencie

Spoločnosť HONOR, ktorá sa v ére umelej inteligencie zaviazala k otvorenej spolupráci, aktívne spolupracuje s priemyselnými partnermi, aby verejnosti prinášala čoraz viac špičkových technológií v tomto odvetví. S cieľom načrtnúť potenciálne budúce možnosti prináša HONOR do HONOR Magic6 Pro jazykový model LlaMA, ktorý je schopný vykonávať funkcie ako otázky a odpovede, vytváranie textu alebo čítanie s porozumením v offline prostredí. Takáto spolupraca medzi odvetviami môže viesť k ešte vynaliezavejšej budúcnosti pre užívateľov.

HONOR demonštroval možnosti sledovania očí, ktoré sa môže v budúcnosti využívať v smartfónoch. Ukázala, ako je možné ovládať auto bez použitia rúk iba pomocou systému sledovania očí prostredníctvom smartfónu HONOR Magic6 Pro s umelou inteligenciou. Experimentálny koncept demonštroval, ako môže súhra medzi smartfónmi s umelou inteligenciou a vozidlami prekročiť Hranice ovládania pomocou obrazovky alebo hlasu a odomknúť oblasť interakcie medzi človekom a zariadením, ktorá ponúka obrovské možnosti.

Profesionálna športová fotografia s kamerovým systémom Falcon od spoločnosti HONOR poháňaným umelou inteligenciou

Fanúšikovia sa tešia na rok plný športových podujatí, a preto si HONOR stanovil za prioritu priniesť možnosť snímať športové fotografie hodné zlatej medaily s vylepšenou snímkovou frekvenciou a jasnejšími obrázkami. HONOR Magic6 Pro debutuje s novým a vylepšeným kamerovým systémom HONOR Falcon, ktorý poháňa model AI trénovaný na databáze, ktorá je 28-krát väčšia ako predchádzajúca generácia. Je tiež vybavený HONOR AI Motion Sensing Capture, pokročilým algoritmom snímania pohybu poháňaným umelou inteligenciou, ktorý bez námahy predpovedá a zachytáva rozhodujúce okamihy v ultravysokom rozlíšení. Pokročilé snímanie pohybu HONOR Magic6 Pro prekonáva predchádzajúcu generáciu tým, že pokrýva širšiu škálu športov a aktivít, ako je skákanie, tanec a bojové umenia, vďaka čomu je ideálny na zachytenie vzrušujúcich okamihov počas športových podujatí a pretekov.

Najnovší kamerový systém HONOR navyše obsahuje pozoruhodný 180 Mpx teleobjektív (f/2.6, OIS) s 2,5x optickým zoomom a až 100x digitálnym zoomom. HONOR Magic6 Pro je tiež vybavený 50MPx ultra širokouhlým fotoaparátom (f.2.0, EIS) a výkonným 50MPx hlavným fotoaparátom s variabilnou clonou (f/1.4 a f/2.0, OIS) pre zachytenie rýchlych okamihov vo výnimočnej čistote bez kompromisov v detailoch.

Bezkonkurenčný displej s HONOR NanoCrystal Shield

HONOR Magic6 Pro je vybavený doteraz najviac odolným sklom displeja voči pádu a ukazuje ďalšie vylepšenia odolnosti. Displej je overený certifikáciou SGS Five Star Overall Glass Resistance Ability v niekoľkých rôznych situáciách a využíva moderné materiály s o 50% lepšou hustotou kryštálov, čím zvyšuje svoju schopnosť absorbovať nárazy až 10-krát v porovnaní s bežným sklom[1].

Okrem odolnosti je HONOR Magic6 Pro vybavený špičkovým 6,8-palcovým[2] displejom All-range Low-power LTPO Eye Comfort, ktorý poskytuje výnimočný zážitok zo sledovania a zároveň umožňuje užívateľský komfort vďaka množstvu inovácií zameraných na človeka, vrátane najvyššieho stmievania PWM s frekvenciou 4320Hz v odvetví, dynamického stmievania, prispôsobiteľného cirkadiánneho nočného zobrazenia a funkcie zobrazenia prirodzených tónov.

Silný výkon poháňaný inováciami naprieč odvetviami

HONOR Magic6 Pro je poháňaný mobilnou platformou Snapdragon® 8 Gen 3 Mobile Platform, ktorá prináša o 30% vyšší výkon CPU a o 25% vyšší výkon GPU pre nové zariadenia. Vďaka Qualcomm® AI Engine sú funkcie AI v HONOR Magic6 Pro podporované s výnimočnou plynulosťou a stabilitou, čím sa dosahuje pozoruhodné zlepšenie o 98% oproti predchádzajúcim modelom. Mobilná platforma Snapdragon® 8 Gen 3 Mobile Platform navyše poskytuje výnimočné herné zážitky s vynikajúcou účinnosťou batérie a je vybavená funkciami, ktoré nanovo definujú vysoký výkon.

Spoločnosť HONOR si uvedomuje rastúci význam výdrže batérie pre užívateľov, ktorí sa spoliehajú na dlhodobé používanie svojich zariadení, a preto ako prvá značka v smartfónoch aplikuje nové inovácie batérií z iných odvetví. HONOR sa inšpirovala priekopníckym odvetvím elektromobilov a prináša do HONOR Magic6 Pro úplne novú kremíkovo-uhlíkovú batériu HONOR druhej generácie s čipsetom HONOR E1 na správu batérie pre vyššiu energetickú účinnosť. Batéria s kapacitou 5600 mAh[3] vykazuje výnimočný výkon pri nízkych teplotách. Užívatelia môžu napríklad prehrávať video YouTube po dobu 81 minút pri teplote -20 ° C[4] so zostávajúcou batériou iba 10%. A navyše s 80W HONOR drôtovým SuperCharge a 66W HONOR bezdrôtovým SuperCharge[5] môžu užívatelia nabiť  HONOR Magic6 Pro na 100% len za 40 minút[6], čo umožní aj tým najvyťaženejším užívateľom rýchlo nabíjať svoje zariadenia na cestách.

Zariadenie HONOR Magic6 Pro, ktoré potvrdzuje výnimočnosť pokročilej technológie batérií, získalo vynikajúce 1. miesto v globálnom rebríčku displejov DXOMARK s najvyšším skóre 157 bodov. S prvými piatimi udelenými oceneniami DXOMARK v roku 2024 predstavuje HONOR Magic6 Pro špičkový fotoaparát, zvuk, displej, batériu a selfie schopností.

Využitie umelej  inteligencie na vytváranie prepojeného zážitku v rôznych situáciách

Spoločnosť HONOR uviedla na trh svoj najnovší notebook HONOR MagicBook Pro 16 poháňaný umelou inteligenciou, ktorý umožňuje inteligentnú spoluprácu naprieč operačnými systémami. HONOR MagicBook 16 Pro využíva vylepšenia výkonu, ktoré prináša umelá inteligencia HONOR so špičkovým procesorom a grafickým procesorom, a umožňuje bezproblémové zdieľanie upozornení a synchronizáciu materiálov medzi smartfónmi, počítačmi a tabletmi HONOR vďaka technológii MagicRing, čo zaisťuje maximálne pohodlie a ľahkú dostupnosť.

Spoločnosť HONOR tiež uviedla svoj najnovší tablet HONOR Pad 9, ktorý umožňuje využívať všetky scenáre v kompaktnejšom zariadení. Môže sa pochváliť pôsobivým 12,1-palcovým 2,5K displejom HONOR [7]FullView s obnovovacou frekvenciou 120 Hz[8] alebo audiosystémom s ôsmimi reproduktormi, ktorý využíva technológiu ladenia zvuku HONOR Histen. HONOR Pad 9 je tablet nabitý funkciami, ktorý ponúka výnimočný užívateľský zážitok a výrazný dizajn.

Pohľad na PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR

Na tohtoročnom MWC HONOR nielen prvýkrát oficiálne predstavil skladací smartfón PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR na svetovej scéne, ale tiež odhalil upútavku na smartfón Porsche Design HONOR Magic6 RSR, ktorý tiež stelesňuje DNA Porsche Design. PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR má odvážny vzhľad inšpirovaný motoristickým športom s vysoko výkonnou kamerou umiestnenou v geometrickej štruktúre, ktorá odkazuje na estetiku pretekárskeho vozidla Porsche.

Farba, cena, dostupnosť

HONOR Magic6 Pro, navrhnutý pre užívateľov, ktorí uprednostňujú elegantný, moderný štýl a nadčasový vzhľad, bude na Slovensku k dispozícii v zelenej a čiernej farbe od začiatku marca. Zákazníci si ho môžu zakúpiť na e-shope honorslovensko.sk za zvýhodnenú cenu 1.099eur. Taktiež sa v priebehu marca objaví v ponuke mobilných operátorov Orange a O2.

###

Viac informácií o značke HONOR nájdete na oficiálnych stránkach: www.honorslovensko.sk a www.hihonor.com/sk/  

O spoločnosti HONOR

HONOR je popredným svetovým dodávateľom inteligentných zariadení. Jej cieľom je stať sa globálnou ikonickou technologickou značkou a vytvoriť nový inteligentný svet pre každého prostredníctvom svojich výkonných produktov a služieb. S neochvejným zameraním na výskum a vývoj sa snaží vyvíjať technológie, ktoré umožňujú ľuďom na celom svete ísť ďalej a dávajú im slobodu dosiahnuť a urobiť viac. HONOR ponúka rad vysoko kvalitných smartfónov, tabletov, notebookov a nositeľných zariadení, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a umožňujú ľuďom stať sa lepšou verziou samých seba so svojím portfóliom inovatívnych, prémiových a spoľahlivých produktov.

Sledujte HONOR na sociálnych sieťach:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

 


[1] Údaje z laboratórií HONOR.

[2] Vďaka zaobleným rohom displeja je uhlopriečka vonkajšej obrazovky 6,80 palca, meraná podľa štandardného obdĺžnika (skutočná zobrazovacia plocha je o niečo menšia).

[3] Typická hodnota. Menovitá kapacita nevyberateľnej batérie je 5600 mAh.

[4] Údaje z laboratórií HONOR.

[5] Skutočný nabíjací výkon sa môže inteligentne líšiť v závislosti od rôznych situácií.

[6] Údaje z laboratórií HONOR.

[7] Vďaka dizajnu so zaoblenými rohmi obrazovky je uhlopriečka obrazovky 12,1 palca, keď sa meria podľa štandardného obdĺžnika (skutočná zobrazovacia plocha je o niečo menšia. HONOR FullView displej sa všeobecne vzťahuje na obrazovky prenosných počítačov HONOR s úzkymi rámčekmi a vysokým pomerom obrazovky k telu.

[8] Obnovovacia frekvencia obrazovky sa môže líšiť v závislosti od aplikácie. Obrazovka podporuje maximálnu obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Obnovovacia frekvencia sa môže líšiť v závislosti od rozhrania aplikácie a hernej obrazovky.

Zobrazit Galériu

HONOR

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať