SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Spoločnosti Lenovo a Motorola predstavili Smart Connect pre bezproblémový zážitok s viacerými zariadeniami

Tlačové správy
0

Prepojenie medzi počítačom, telefónom a tabletom a zdieľanie obsahu v rámci digitálnych ekosystémov je jednoduché vďaka Smart Connect

SAMSUNG 042024 Advertisement

Spoločnosti Lenovo a Motorola dnes uviedli na trh Smart Connect, softvérové riešenie, ktoré zjednocuje digitálne ekosystémy a vytvára tak bezproblémový zážitok z viacerých zariadení. Toto oznámenie dokazuje záväzok spoločností poskytovať inteligentnejšie softvérové riešenia pre všetkých.

Funkcia Smart Connect je ideálna pre všetkých spotrebiteľov, vrátane študentov, podnikov, hráčov a tvorcov a eliminuje prerušenia pri prepojení medzi kompatibilnými* zariadeniami, vďaka bezproblémovému pripojeniu základných zariadení, ako sú telefóny, tablety a počítače. Používatelia tak môžu bez námahy prepínať medzi úlohami a zachovať neprerušovaný pracovný proces. Spotrebitelia si pre zjednodušenie práce tiež nemusia kupovať zariadenia s rovnakým operačným systémom.

Používatelia môžu jednoducho rozšíriť všetko, čo sa zobrazuje na telefóne, na väčšiu obrazovku, napríklad ľahko presunúť hry, filmy, seriály a aplikácie z telefónu na televízor a získať viac priestoru na prácu a zábavu.

Smart Connect ponúka zážitky, ako napríklad:

●      Krížové ovládanie: Prechádzajte medzi počítačom, tabletom a telefónom pomocou jedinej klávesnice a myši, čím sa zaručuje plynulý pohyb kurzora a bezproblémové ovládanie. Vďaka tomu je úprava dokumentu na počítači Lenovo a zároveň načítanie obsahu z tabletu a súčasné stretnutie s kolegami prostredníctvom smartfónu bezproblémovým zážitkom v celom ekosystéme zariadení.

●      Streamujte potiahnutím: Jednoduchým posunutím prsta prejdite medzi aktivitami aplikácie v rôznych zariadeniach. Používatelia si môžu pozrieť video na tablete a pokračovať tam, kde skončili na počítači, alebo začať počúvať podcast na smartfóne Motorola počas behu a pokračovať v počúvaní na inom zariadení doma. Jedným potiahnutím udržíte nepretržité prehrávanie bez prerušenia.

●      Synchronizácia upozornení: Zostaňte v obraze pomocou správ a upozornení na akomkoľvek zariadení, čím zaistíte, že používatelia budú mať aktuálne informácie bez toho, aby museli prepínať medzi zariadeniami a prerušovať tok.

●      Centrum zdieľania: Bez námahy zdieľajte súbory a médiá medzi rôznymi kompatibilnými zariadeniami s rôznymi operačnými systémami, aby ste zjednodušili úlohy, od cestovných plánov až po poznámky k výskumu. Pomocou centra zdieľania môžu študenti pristupovať k veľkým súborom a zdieľať ich bez problémov naprieč pripojenými zariadeniami bez toho, aby zaberali tony ukladacieho priestoru. Či už ide o úpravu najnovšieho virálneho tanca na TikTok na počítači alebo zdieľanie súborov skupinových projektov, centrum zdieľania to zjednodušuje a efektívne ukladá.

●      Inteligentná schránka: Odstráňte potrebu posielať e-maily alebo používať službu zasielania správ na kopírovanie obrázkov do iného zariadenia kopírovaním a vkladaním textu alebo obrázkov v telefónoch, počítačoch alebo tabletoch, ako keby ste pracovali na jednom zariadení.

●      Okamžitý hotspot: Premeňte telefón na HotSpot pre okamžité a chránené internetové pripojenie pre tablet alebo PC bez problémov so zadávaním hesla.

●      Webkamera: Využite výhody kamier s vysokým rozlíšením a premeňte smartfón na webkameru na videohovory alebo živé prenosy, čím zlepšíte prítomnosť pri práci na diaľku. Používatelia môžu tiež maximalizovať videohovory z telefónu ich presunutím na veľkú obrazovku televízora.

●      Viac priestoru pre prácu a zábavu: Rozšírte všetko, čo zariadenie Motorola dokáže.Spotrebitelia s ním môžu streamovať videá, hrať hry alebo spustiť mobilnú plochu zo svojho zariadenia na inteligentnom televízore.

Smart Connect predstaví používateľom nové skúsenosti a možnosti a bude k dispozícii na akomkoľvek počítači Lenovo so systémom Windows 10 alebo novším prostredníctvom obchodu Microsoft a na vybraných tabletoch Lenovo a zariadeniach Motorola prostredníctvom obchodu Google Play.

Kompatibilita zariadenia a požiadavky musia byť poskytnuté v čase uvedenia na trh. Táto funkcia bude k dispozícii v nasledujúcich mesiacoch, sledujte viac!

* Podrobnosti o kompatibilite zariadenia budú zdieľané v čase uvedenia na trh

O spoločnostiach Lenovo & Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je spoločnosť s obratom 70 miliárd USD z rebríčka Fortune Global 500, ktorá poskytuje služby zákazníkom na 180 trhoch po celom svete. Zameraní na odvážnu víziu poskytovať inteligentnejšie technológie pre všetkých, vyvíjame technológie, ktoré menia svet, ktoré každý deň poháňajú (prostredníctvom smartfónov a infraštruktúry) a posilňujú (prostredníctvom riešení, služieb a softvéru) milióny zákazníkov a spoločne vytvárajú inkluzívnejšiu a dôveryhodnejšiu a udržateľná digitálna spoločnosť pre každého a kdekoľvek. Spoločnosť Motorola Mobility LLC bola získaná spoločnosťou Lenovo Group Holdings v roku 2014. Motorola Mobility je 100% dcérskou spoločnosťou spoločnosti Lenovo a je zodpovedná za návrh a výrobu všetkých mobilných telefónov a riešení značky Moto a Motorola. Ak chcete zistiť viac, navštívte https://www.lenovo.com a prečítajte si o najnovších správach prostredníctvom nášho  StoryHub a Motorola Global Blog.

 

 

Lenovo & Motorola

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať