SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Spoločnosť Motorola menuje Juttu Peinze ako marketingového riaditeľa pre Európu, Stredný východ a Afriku (EMEA)

Tlačové správy
0

Spoločnosť Motorola vymenovala Juttu Peinze za marketingovú riaditeľku skupiny Mobile Business Group (MBG) pre región EMEA. Peinze má viac ako 20 rokov skúseností v technologickom sektore a do MBG nastúpila po tom, čo bola marketingovou riaditeľkou v spoločnosti Asus. Pred spoločnosťou Asus získala Peinze pôsobivé skúsenosti v mobilnom priemysle, keďže predtým pôsobila v spoločnostiach Nokia a Huawei. Vo svojej funkcii v spoločnosti Motorola bude Peinze zohrávať kľúčovú úlohu pri urýchľovaní dynamiky podnikania MBG v regióne EMEA, keďže značka rozvíja svoju stratégiu rastu. Raketový rast v oblasti MBG v regióne EMEA nasleduje po neuveriteľne silnom hospodárskom roku FY21/22, v dôsledku čoho je EMEA kľúčovým odvetvím spoločnosti Motorola.

SAMSUNG 022024 Advertisement  

Spoločnosť Motorola je súčasťou skupiny Intelligent Devices Group spoločnosti Lenovo, ktorá je celosvetovo pôsobiaca a zahŕňa obchodnú jednotku PC a inteligentných zariadení a skupinu Mobile Business Group. Jej portfólio produktov, riešení, softvéru a služieb siaha od osobných počítačov a smartfónov až po inteligentnú spoluprácu a riešenia rozšírenej a virtuálnej reality (AR/VR).

Som veľmi rada, že sa pripájam k tímu spoločnosti Motorola v takom vzrušujúcom období s významným potenciálnym rastom v regióne EMEA," povedala Jutta Peinze. "Som presvedčená, že značka má zatiaľ najsilnejšiu pozíciu na to, aby prostredníctvom svojho širokého portfólia zariadení zachytila dopyt na trhu a dosiahla raketový rast v celom regióne. Teším sa, že budem môcť spojiť svoje bohaté skúsenosti z technologického a mobilného sektora s nadšením pre vedenie dynamického tímu a budovať súčasnú pozíciu spoločnosti Motorola ako lídra na trhu a podporovať jej chuť rásť”.

Peinze vystrieda Jamesa Atkinsa, ktorý viedol marketingovú divíziu spoločnosti Motorola v regióne EMEA viac ako dva úspešné roky. Atkins zostáva v spoločnosti, kde prejde na novovytvorenú pozíciu riaditeľa pre eCommerce MBG EMEA. V tejto pozícii bude James zohrávať kľúčovú úlohu pri podpore telco biznisu spoločnosti Motorola v regióne EMEA a pri rozvoji eCommerce stratégie značky.

About Lenovo & Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je spoločnosť s príjmami 70 miliárd USD, umiestnená v rebríčku Fortune Global 500 ktorá poskytuje služby zákazníkom na 180 trhoch po celom svete. Zameriavame sa na odvážnu víziu poskytovať inteligentnejšie technológie pre všetkých a vyvíjame technológie, ktoré menia svet a ktoré každý deň poháňajú (prostredníctvom zariadení a infraštruktúry) a posilňujú (prostredníctvom riešení, služieb a softvéru) milióny zákazníkov a spoločne vytvárajú inkluzívnejšiu, dôveryhodnejšiu a udržateľnejšiu digitálnu spoločnosť pre všetkých a všade. Spoločnosť Motorola Mobility LLC bola v roku 2014 prevzatá spoločnosťou Lenovo Group Holdings. Motorola Mobility je dcérska spoločnosť v úplnom vlastníctve spoločnosti Lenovo a je zodpovedná za navrhovanie a výrobu všetkých mobilných telefónov a riešení značky Moto a Motorola. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku https://www.lenovo.com a prečítajte si najnovšie správy prostredníctvom nášho StoryHub a Motorola Global Blog.

 

 

Lenovo & Motorola

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať