SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Spoločnosť Synology® predstavuje DS1823xs+, výkonné úložisko s rozmermi stolového počítača

Tlačové správy
0

Spoločnosť Synology predstavuje zariadenie DiskStation DS1823xs+, výkonné riešenie centrálneho úložiska dát s rozmermi stolového počítača. Zariadenie DS1823xs+ ponúka kapacitu úložiska až 144 TB1 pred rozšírením a je teda ideálnou voľbou pre konsolidáciu neštruktúrovaných dát v kanceláriách a štúdiách, k zálohovaniu serverov a koncových bodov v kanceláriách, k zdieľaniu a synchronizácii súborov medzi zariadeniami a miestami alebo k správe miestneho video dohľadu. Je možné ho flexibilne nasadiť tam, kde nie je k dispozícii vyhradená serverová skriňa alebo dátové centrum.

SAMSUNG 042024 Advertisement  

„Ako vežový server stolovej veľkosti je nové 8-šachtové zariadenie DS1823xs+ veľmi výkonnou jednotkou, ktorá dokáže spracovať náročné pracovné úlohy aj multitaskingové operácie, ako sú priebežné zálohovanie, archivácia záznamov zo sledovania a ďalšie,“ uviedol Julien Chen, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. „Vďaka svojej veľkosti a kapacite je zariadenie DS1823xs+ dokonalým riešením lokálneho úložiska pre agilné firmy s obmedzeným priestorom k zálohovaniu, ukladaniu a synchronizácii dát na pracovisku.“

Flexibilné, bezpečné a spoľahlivé

Vďaka výkonu cez 3100/2600 MB/s sekvenčného čítania/zápisu2 a flexibilným možnostiam konfigurácie podporuje zariadenie DS1823xs+ náročné aplikácie v kreatívnych a na dáta orientovaných odvetviach. Výkon náhodného vstupu/výstupu je možné zvýšiť pridaním rýchlych zväzkov úložiska M.2 NVMe alebo SATA SSD alebo vyhradením diskov SSD ako medzipamäte pre čítanie/zápis pre zväzky HDD.3 Vstavaná rýchlosť pripojenia 10GbE a až štyri voliteľné porty 1/10/25GbE alebo Fibre Channel podporujú aplikácie vyžadujúce veľkú šírku pásma a navyše je možné v prípade nárastu objemu dát k zariadeniu DS1823xs+ pridať rozširovacie jednotky Synology DX5174 a dosiahnuť tak celkovej kapacity úložiska až 324 TB.

Zariadenie DS1823xs+ je dodávané so systémom DiskStation Manager (DSM), čo je operačný systém spoločnosti Synology v prehliadači, ktorý zjednodušuje vzdialenú správu pomocou výkonných riešení správy úložiska, ochrany dát a údržby. Patrí sem vzdialená výmena diskov, cloudové monitorovanie stavu a zabezpečenie systému distribuovaných serverov a port pre správu pripojenia mimo pásmo (OOB), ktorý umožňuje vzdialené reštartovanie, resetovanie a riešenie problémov aj v prípade, že je systém vypnutý. Aby sa minimalizovali výpadky, je možné dvojice serverov nastaviť v konfigurácii aktívny-pasívny.

Multifunkčná dátová platforma

Služba Synology Drive umožňuje používateľom pristupovať k súborom, ich zdieľanie a synchronizáciu medzi počítačmi so systémami Windows a Mac a mobilnými zariadeniami, zrýchlenie spolupráce medzi pobočkami a vzdialenými zamestnancami a synchronizáciu alebo distribúciu súborov medzi kanceláriami po celom svete. Prostredníctvom služby Hybrid Share5 môžu firmy využiť výkon cloudu k účinnej synchronizácii dát medzi pobočkami a k rozširovaniu úložiska na vyžiadanie. Väčšina dát je bezpečne uložená v dátových centrách Synology C2 a na lokálnych serveroch Synology sa udržujú medzipamäťou často používané súbory, čím je zabezpečený spoľahlivý prístup v rýchlosti miestnej siete. Ďalšie informácie o správe súborov

Zjednodušenie zálohovania dát

Pomocou služby Active Backup Suite je možné do zariadenie DS1823xs+ konsolidovať zálohy počítačov so systémami Windows, Mac a koncového body so systémom Linux, ďalej servery, systémy Synology, virtuálne počítače so systémami VMware® a Hyper-V® a platformy Microsoft 365 a Google Workspace. Prírastkové zálohy skracujú dobu zálohovania, možnosti rýchleho obnovenia pomáhajú organizáciám minimalizovať hodnoty RTO a výkonná deduplikácia dát dramaticky znižuje spotrebu priestoru v úložisku.

Súbory a jednotky LUN uložené v zariadení DS1823xs+ je možné chrániť pred ransomvér útokmi a ďalšími hrozbami pomocou takmer okamžitých snímkov v službe Snapshot Replication a minimalizovať tak využitie úložiska a hodnoty RTO. Služba Hyper Backup5 umožňuje bezpečné zálohovanie dát do celého radu cieľov, napríklad vzdialených serverov, cloudového úložiska alebo externého média. Ďalšie informácie o ochrane dát

Všestranná platforma pre sledovania pomocou videa

Služba Surveillance Station spoločnosti Synology bola navrhnutá pre firmy a predstavuje výkonný a flexibilný systém pre správu videa s podporou viac ako 8300 overených IP kamier a zariadení ONVIF. K zariadeniu DS1823xs+6 je možné pridať až 75 kamier a vzájomným prepojovaním serverov pomocou všestranného systému Central Management System je možné zrealizovať aj rozsiahlejšie nasadenia. Široká ponuka intuitívnych nástrojov pre monitorovanie, správu a analýzu určených pre počítače aj mobilné zariadenia umožňuje používateľom zabezpečiť svoj majetok bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. Ďalšie informácie

Zariadenie DS1823xs+ môžete zakúpiť už dnes u predajcov Synology.

1. Využiteľná kapacita úložiska sa môže líšiť podľa použitých diskov a konfigurácia poľa RAID.

2. Hodnoty výkonu boli získané v rámci interného testovania spoločnosti Synology. Skutočný výkon sa môže líšiť podľa testovacieho prostredia, používania a konfigurácie. Ďalšie informácie sú uvedené v grafoch výkonu.

3. Medzipamäť SSD je možné povoliť pomocou 2,5-palcových diskov SATA SSD radu Synology SAT5200 v štandardných priehradkách na disky alebo, ak nechcete obsadiť priehradky na disky, nainštalovaním diskov M.2. Disky sa predávajú samostatne.

4. Zariadenie DS1832xs+ podporuje prostredníctvom dvoch rozširovacích jednotiek Synology DX517 (predávajú sa samostatne) až 18 diskov.

5. Služby C2 Storage for Hyper Backup a Hybrid Share vyžadujú zakúpenie ročného alebo mesačného predplatného. U každého novo zaregistrovaného zariadenia je k dispozícii bezplatné skúšobné obdobie.

6. Podpora až 75 IP kamier na jednom zariadení Synology s nainštalovanou službou Synology Surveillance Station. Pridávaním ďalších záznamových serverov so systémom Surveillance Station CMS je možné v jednom nasadení spravovať až 10 000 kamier. Súčasťou balíčku Surveillance Station sú 2 bezplatné licencie. K pripojeniu viacerých kamier a zariadení sú potrebné ďalšie licencie. Ďalšie informácie.

O spoločnosti Synology

Synology vyrába sieťové úložiská, IP dohľad a riešenia sieťových zariadení, ktoré menia spôsob, akým používatelia spravujú dáta, siete a úlohy správy v ére cloudu. Vďaka plnému využitiu najnovších technológií poskytuje Synology používateľom spoľahlivé a cenovo dostupné riešenia pre: zdieľanie a synchronizáciu dát, prístup k vašim dátam kedykoľvek a odkiaľkoľvek, video monitorovanie, centralizáciu úložiska, zálohovanie či virtualizáciu.

Zobrazit Galériu

Synology

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať