Spoločnosť Synology® predstavuje zariadenie DiskStation® DS423+, všestranné úložné riešenie v kompaktom spracovaní

Tlačové správy
0

Spoločnosť Synology oznámila uvedenie 4-šachtovového zariadenia Synology DiskStation DS423+, najnovšieho prírastku do radu univerzálnych riešení úložiska pre domáce kancelárie a menšie firmy.

Zariadenie DS423+ je postavené na všestrannom operačnom systéme Synology DiskStation Manager (DSM) a predstavuje preto komplexné riešenie ochrany a správy firemných dát,  jednoduchú spoluprácu na dokumentoch, vzdialený prístup k súborom a slúži taktiež ako ústredný prvok sledovacieho systému zloženého z IP kamier – to všetko v kompaktnej veľkosti stolového počítača.

“Nové zariadenie DS423+ maximálne oceňuje používateľov s obmedzenými požiadavkami na úložisko,” uviedla Anya Lin, produktová manažérka spoločnosti Synology. “V porovnaní so svojim predchodcom indexuje fotografie o 21 % rýchlejšie a naďalej ponúka komplexné a robustné funkcie, na ktoré sa naši zákazníci zvykli spoliehať.”

Platforma úložiska navrhnutá pre domácnosti a malé kancelárie

Vďaka maximálnej kapacite úložiska 72 TB je zariadenie DS423+ ideálne pre tímy profesionálov, malé firmy, ktoré chcú vstúpiť do sveta centralizovaného úložiska, alebo ako uzol edge v distribuovaných nasadeniach. Systém DSM v zariadení DS423+ používa pokročilý súborový systém Btrfs, ktorý chráni vaše dáta pred poškodením a pomocou technológie snímkov umožňuje používateľom rýchlo vrátiť späť všetky nezamýšľané alebo úmyselne škodlivé zmeny.

Lokálne úložisko s integráciou cloudu

Zariadenie DS423+ prináša intuitívnu správu a zdieľanie súborov pomocou služby Synology Drive, ktorá kombinuje prístup k súborom na rôznych platformách pri súkromí zabezpečeným lokálnym úložiskom. Tímy, ktoré pracujú na diaľku a firmy, ktoré prevádzkujú systém na niekoľkých miestach, môžu pomocou synchronizácie súborov medzi pracoviskami taktiež dosiahnuť zrkadlenie obsahu medzi zariadeniami Synology.

Funkcie hybridného cloudu ponúkané službou Synology Hybrid Share umožňujú používateľom prepojiť prednosti lokálneho a cloudového úložiska a ukladanie studených dát do cloudu a súčasným uchovávaním často používaných súborov v medzipamäti zariadenia zabezpečiť prístup k týmto súborom rýchlosťou siete LAN. Ďalšie informácie o správe súborov.

Ústredné zálohovacie centrum s ochranou dát na viacerých úrovniach

Zaručiť, že sú dôležité a citlivé dáta vždy chránené pred modernými kybernetickými hrozbami, je dôležité k tomu, aby nedochádzalo k nezvratným stratám cenných informácií. Súprava Synology Active Backup Suite umožňuje bezpečné zálohovanie IT infraštruktúry, napríklad do systémov Windows a Linux, virtuálnych počítačov Hyper-V/VMware a účtov služieb Microsoft 365 / Google Workspace, do zariadenia DS423+ a ich ľahké obnovenie v prípade potreby.

Redundanciu je možné ďalej zvýšiť vytváraním záloh a snímkov dát uložených v NAS zariadení v časovom bode a ich odoslaním do vzdialeného servera alebo cloudového úložiska. Ďalšie informácie o ochrane dát.

Kompaktný server pre video dohľad

Synology Surveillance Station je výkonný systém pre správu videa (VMS), ktorý v súčasnosti chráni viac ako 500 000 objektov po celom svete. Podpora štandardu ONVIF a viac ako 8300 overených IP kamier znamená, že si používatelia môžu zvoliť také zariadenie, ktoré najlepšie vyhovuje ich požiadavkám.

Služba Surveillance Station svojim moderným a konfigurovateľným rozhraním v zariadení DS423+ uľahčuje nastavenie a správu až 40 kamier. V nasadeniach rozmiestnených v rozsiahlych oblastiach alebo vo viacerých budovách je možné preloženie plánov podlaží a máp so službou Google Maps alebo OpenStreetMap, aby sa maximalizoval prehlaď o situácii.

Služba Surveillance Station umožňuje ľahké šifrovanie, zálohovanie a archiváciu záznamov a taktiež súčasné nahrávanie záznamu do cloudu prostredníctvom voliteľnej služby C2 Surveillance. Služba Surveillance Station je vysoko škálovateľná a vhodná pre nasadenie všetkých veľkostí – od malých firemných nasadení s niekoľkými kamerami až po rozsiahle nasadenie s tisíckami kamier rozmiestnených na stovkách miest. Ďalšie informácie o službe Surveillance Station.

Dostupnosť

Synology DS423+ môžete zakúpiť už dnes prostredníctvom partnerov a predajcov spoločnosti Synology. Podrobnosti sú uvedené na produktovej stránke.

O spoločnosti Synology

Synology vyrába sieťové úložiská, IP dohľad a riešenia sieťových zariadení, ktoré menia spôsob, akým používatelia spravujú dáta, siete a úlohy správy v ére cloudu. Vďaka plnému využitiu najnovších technológií poskytuje Synology používateľom spoľahlivé a cenovo dostupné riešenia pre: zdieľanie a synchronizáciu dát, prístup k vašim dátam kedykoľvek a odkiaľkoľvek, video monitorovanie, centralizáciu úložiska, zálohovanie či virtualizáciu.

Zobrazit Galériu

Synology

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať