SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Spoločnosť Synology® predstavuje zariadenie DiskStation® DS423, jednoduché riešenie úložiska pre centralizáciu dát

Tlačové správy
0

Spoločnosť Synology dnes uviedla na trh 4-šachtové zariadenie DiskStation DS423. Ide o najnovší prírastok do radu Value v podobe vysokoúčelového riešenia úložiska pre domácnosti a malé podniky.

„DS423 je kompaktné riešenie pre ukladanie dát, ktoré ponúka všetko, čo používatelia potrebujú,“ hovorí Michael Wang, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. „Zariadenie DS423 ihneď po zapojení ponúka rad užitočných funkcií – od zálohovania, cez správu súborov a ďalších médií, až po sprevádzkovanie sledovacieho systému na ochranu fyzického majetku.“

SAMSUNG 042024 Advertisement

Bezpečné, intuitívne a efektívne

Vďaka podpore maximálne 72 TB hrubého priestoru úložiska sú veľkosť a kapacita zariadenia DS423 ideálne pre zamestnancov pracujúcich z domu alebo pre malé firmy, ktoré chcú konsolidovať dáta do centralizovanej platformy a získať prístup k základným aplikáciám pre správu dát od spoločnosti Synology.

Zariadenie DS423 využíva operačný systém Synology DiskStation Manager (DSM) a ponúka tak intuitívne riešenie na organizáciu a ochranu dát, spoluprácu medzi rôznymi miestami a ochranu majetku prostredníctvom video dohľadu. Systém DSM využíva pokročilý súborový systém Btrfs, ktorý ponúka automatické opravy súborov (ochranu dát pred poškodením) a vytvára snímky v časovom bode (ktoré používateľom umožňujú vrátiť späť všetky neúmyselné alebo škodlivé zmeny).

Synchronizácia a hybridné úložisko

Pomocou služby Synology Drive môžu používatelia zariadenia DS423 spravovať, zdieľať a synchronizovať dáta a mať k ním prístup odkiaľkoľvek z počítačov PC aj Mac a mobilných zariadení. Podniky so zamestnancami pracujúcimi z domova alebo geograficky rozsiahlymi prevádzkami môžu pomocou služby Drive ShareSync synchronizovať dáta medzi zariadeniami Synology na rôznych miestach a zabezpečiť tak vzájomnú spoluprácu celého tímu.

Používatelia, ktorí chcú obmedziť využitie miestnej šírky pásma a úložiska tak môžu dosiahnuť spoľahnutím sa na výkon cloudu. Služba Synology Hybrid Share používateľom umožňuje dáta ukladať do dátových centier Synology C2, pričom často používané súbory sa ukladajú do medzipamäte jedného alebo viacerých systémov Synology NAS. Medzi výhody patria menšie rozmery miestneho úložiska, spoľahlivá synchronizácia medzi viacerými miestami a rýchly miestny prístup rýchlosťou siete LAN.

Ďalši informácie o správe súborov

Riešenie pre správu videa

Synology Surveillance Station je výkonný systém pre správu videa (VMS), ktorý aktuálne chráni viac ako 500 000 lokalít po celom svete pomocou intuitívneho systému sledovania kamerami. Ponúka podporu protokolu ONVIF a viac ako 8300 overených IP kamier, vďaka čomu používateľom umožňuje výber zariadení podľa ich vlastných požiadaviek a miestnych predpisov.

Používatelia môžu pomocou moderného, konfigurovateľného rozhrania zariadenia DS423 ľahko nastavovať a spravovať až 30 kamier. Integrované funkcie pomáhajú šifrovať, zálohovať a archivovať záznamy a zároveň záznamy nahrávať do cloudu pomocou voliteľnej služby C2 Surveillance. Služba Surveillance Station je vysoko škálovateľná a vhodná pre nasadenie všetkých veľkostí – od malých firemných nasadení s niekoľkými kamerami až po rozsiahle nasadenia s tisíckami zariadení na stovkách miest.

Ďalšie informácie o službe Surveillance Station

Dostupnosť

Zariadenie DS423 je u predajcov spoločnosti Synology k dispozícii od dnes.

Zobrazit Galériu

Synology

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať