ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Spoločnosť Unicorn Systems rozširuje vývojové centrum

Tlačové správy
0

Spoločnosť Unicorn Systems pokračuje v rozširovaní svojho vývojového centra v Prešove, pričom avizuje 70 ďalších pracovných miest. Firma zaoberajúca sa vývojom softvérových riešení otvorila svoje vývojové centrum vo februári tohto roka a v súčasnosti v ňom zamestnáva 50 pracovníkov. Aktuálne má záujem tento stav rozšíriť na 120 zamestnancov. Ísť má najmä o IT špecialistov. Agentúru SITA o tom informovala Jana Krajkovičová, zabezpečujúca marketing a komunikáciu spoločnosti.

„Rastieme rýchlo a ako sme pri otvorení vývojového centra v Prešove sľúbili, postupne navyšujeme počty zamestnancov v tejto pobočke. Veľký záujem máme aktuálne o IT seniorov, pre ktorých sme pripravili už druhú sériu prednášok s profesionálmi o novinkách zo sveta technológií – Open Technology Day,“ uviedol Richard Schwartz, riaditeľ produkčného streamu spoločnosti Unicorn Systems. Ako dodal, cieľom série workshopov je odovzdávať know – how, prinášať nové myšlienky a technológie zo sveta IT, ako aj vzdelávať programátorov a IT seniorov v jednotlivých regiónoch. Formou odborných prednášok sa má zároveň vytvárať priestor pre stretnutia a nové kontakty ľudí v tejto oblasti. „Veríme, že neustále prehlbovanie kvalifikácie odborníkov nám umožní dodávať našim klientom ešte kvalitnejšie a inovatívnejšie riešenia ako doteraz,“ dodal Schwartz.

Unicorn Systems je európska spoločnosť poskytujúca informačné systémy a riešenia z oblasti informačných a komunikačných technológií. Na trhu pôsobí od roku 1990 a doteraz otvorila 15 vývojových centier na Slovensku, v ČR, v Holandsku a na Ukrajine. Pracuje v 25 krajinách na projektoch u viac ako dvoch stoviek spoločností v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, energetiky, výroby, obchodu, komunikácií a médií. Tvorí ju viac ako 1 100 špecialistov, manažérov a odborníkov v oblasti IT.

SITA

Všetky autorove články
Unicorn vyvojove centrum

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať