SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Sušič vlasov Panasonic EH-NA0J-N825 / Technológie pre krásu

Tlačové správy
0

Keď sa rozprávame o vyspelých technológiách, nemusia to byť iba smartfóny alebo umelá inteligencia. Technologický pokrok zasahuje do všetkých oblastí nášho života. Jedným z príkladov môže byť aj najnovší model sušiča vlasov od spoločnosti Panasonic.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Ľudia, ktorí často využívajú sušič vlasov, sa stretávajú s tým, že po čase dochádza k poškodeniu vlasov a vysúšaniu pokožky. Práve tento problém sa podujal riešiť Panasonic so svojou novinkou EH-NA0J.  Zariadenie využívajúce pokročilú technológiu nanoe ­MOISTURE+ and Mineral prináša úplne nový rozmer starostlivosti o vlasy a pokožku. Sušič EH-NA0J poskytuje výnimočnú hĺbkovú hydratáciu vďaka technológii nanoe MOISTURE+, ktorá generuje až 18-krát viac vlhkosti ako jej predchodcovia. Táto technológia zabezpečuje, že vlhkosť preniká hlboko do kutikuly vlasu, čím minimalizuje poškodenie spôsobené trením pri česaní a pomáha predchádzať rozštiepeným koncom a lámavosti vlasov.

Technológia Nanoe spoločnosti Panasonic funguje tak, že pomocou vysokého napätia zachytáva neviditeľnú vlhkosť vzduchu, generujúc elektrostaticky atomizované vodné častice s nanoveľkosťou, nazývané Nanoe, ktoré sú potom vystrelené na vlasy. Chladenie elektródy spôsobuje, že vlhkosť vo vzduchu kondenzuje na špičke. Keď sa aplikuje vysoké napätie, negatívne nabitá voda sa hromadí na špičke. Keď sa dosiahne kritický bod, vodné kvapky sa rýchlo rozpadnú na nanočastice (Nanoe), ktoré odletia. Tieto ultrajemné, neviditeľné vodné častice obsahujú 1000-krát viac vlhkosti než bežné negatívne ióny. Hoci mnoho fénov na vlasy používa ionizačnú technológiu, ktorá emituje negatívny náboj na vaše vlasy, rozkladajúc vodné častice na menšie veľkosti, tie sú stále priveľké na to, aby sa účinne dostali do vlasovej kutikuly. Nanoe sú však oveľa menšie a môžu priamo preniknúť do otvorov vlasovej kutikuly, posilňujúc a hydratujúc ju zvnútra.

Vďaka svojim hlboko hydratačným a výživným vlastnostiam častice Nanoe pomáhajú udržiavať vaše vlasy aj pokožku hlavy zdravé, hydratujú pokožku hlavy a pomáhajú predchádzať vysychaniu, ktoré môže spôsobiť poškodenie vlasov. Bola takisto preukázaná schopnosť technológie Nanoe redukovať statický náboj. Ten sa často vytvára pri česaní, ale Nanoe eliminuje lietajúce vlasy neutralizáciou pozitívneho náboja, ktorý česanie vyvoláva na vašich vlasoch, čím sa vlasy oveľa ľahšie upravujú.

Okrem zlepšenia kvality vlasov táto technológia chráni farbu vlasov pred vyblednutím.

Sušič EH-NA0J ponúka viaceré nadstavce a nastavenia pre rôzne typy vlasov a účesy. Difuzér pridáva objem od korienkov a jeho zaoblené špičky zaisťujú šetrný styling, zatiaľ čo koncentrátorová hubica umožňuje presné zameranie prúdu vzduchu na finálnu úpravu vzhľadu. S trojitým nastavením rýchlosti vzduchu a dvojitým režimom teploty vrátane štyroch špeciálnych režimov (napríklad striedanie horúceho a studeného vzduchu) EH-NA0J vyhovie všetkým potrebám. Napriek svojim pokročilým funkcionalitám a širokej škále možností použitia je EH-NA0J mimoriadne kompaktný a ľahký, s hmotnosťou iba 460 g, čo ho robí ideálnym na denné použitie aj cestovanie. Za neopozeraný dizajn navyše v roku 2023 získal ocenenie iF Design Award 2023.

Pochopiteľne, exaktné testovanie takýchto technológií nie je jednoduché, ale je pravda, že naša figurantka po takmer 14 dňoch používania potvrdila podstatne lepšiu kvalitu vlasov a zníženie problémov s vytváraním statickej elektriny v porovnaní s bežnými sušičmi vlasov.

PARAMETRE:

Technológia Nanoe s minerálmi, výkon: 1600 W, rýchlosť vzduchu: 3 nastavenia (rýchle/stredné/jemné), teplota vzduchu: 2 teploty (horúce/studené), 4 režimy (striedanie horúceho a studeného vzduchu, starostlivosť o končeky vlasov, starostlivosť o pokožku hlavy, starostlivosť o pleť), nadstavce: hubica koncentrátora, difuzér, vstavaná hubica na rýchle sušenie, veľkosť tela (š × v × h): 148 × 221 × 74 mm, hmotnosť: približne 460 g

Cena: 259 EUR

HODNOTENIE: 10/10

René Hubinský

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať